Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
4444, denemiştim, mucizesi

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #31
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

canım niyet ettim allah rızası için şu kişinin dileğinin gerçekleşmesi için salatı tefriciye okumaya diyosunuz illaki onun dileğini bilmene gerek bile yok onun adına anun isteğine okuyorum demen yeterbu arada büyü muska için en güzel çare peygamber efendimizin yaptığı gibi yatmadan önce 21 nas felak ve ihlas oku sağ eline üfle tüm vucudunda elini gezdir allah o tür kötülüklerden korur sizi
birde benim başıma gelmişti banada bu tarz şeyler yapmışlardı hocam bana şu tavsiyede bulunmuştuyasin suresini perşembe günü ikindi namazıyla akşam namazı arası okuyacaksınbunu 3hafta boyunca yapacaksın ama YASİN suresinin içinde 7 mubin ismi geçer, mübine geldiğinde mübin duası vardır onu 3 kere oku tekrar yasinin başınına gel ikinci mübin durağında tekrar oku tekrar başa gel 3-4-5-6- ve 7 aynı şekilde mübin duasını okuyup baştan başla sonra onu EVDE kullandığınız suya üfle(biz tüm ev etkilenmiştir diye içtik ve bundan özellikle evdekilerin haberi olmamamsını sağla, çünkü büyü evde birilerini etkilediyse o ısrarla içmeyecektir o sudan bu büyünün etkisidir)41 gündü sanırım yada 21 bu su içilecekben damacana suya yapmıştım ve bitmeden su takviyesi yapmıştım kı dualı su etkisi devam etsin diye benim özellikle erkek kardeşimde müthiş değişiklik gözlemledik kesinlikle yap üşenme sakın
birde sirkeli suya 21 kere nas felak ihlas oku üfle onu salataya falan koy sabahları aç karnına birkaç yudum iç iyileşince inşallah bana dua et
--------------------
bu arada bu kadar soru sorup kafasında soru işareti olan arkadaşlara tavsiyem hiç okumasınlar Allah içten ve samimi olan, Allahın vereceğine kalpten inananarak yapılan duaları kabul ederboşuna vaktinizi almayınöyle dua edilmezkimseyi yanlış yönlendirecek kadar cahil olmadım allahtan korkarım ve defalarca anlattım biz defalarca okuduk ben bu duayı ezbere biliyorum binlerce hatta milyonlarca kez başkalarının niyetleri için okudumve çok şükür çoğu kabul oldu bir dilek için bir kere okunur 2-3 kere okunmaz sayıda hata varsa geri dönülmez, bilin ki hayırlı değildir hakkınızda eski erkek arkadaşım için okumuştum bi türlü bitirememiştim hatta farklı dileklerle denedim işte evlenelim dedim olmadı,ayrılmayalım dedim olmadı,ailelerimiz tanışsın dedim olmadı en sonunda dedim vardır bunda bi hikmet gerçekten varmış iiki olmamış) çok şükürki ben müthiş tefriciye okurum günlük 1000-2000 çok rahat bitiririm okuyamadım ona göre düşününofffffff anlat anlat dilimde tüy bittivalla iilik yapım diye yazdım nerdeyse pişman olacağım))

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #32
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

Arkadaslar mrb 4444u 2006 da ben ossye girerken annem okumuş benim icin ve o sene universiteye girdim sonra kardesim bu sene ossye girdiginde okudu annem kardesim benle ayni puani aldi ve kazaniyor ve ben kız arkadasımdan ayrilmistim onun icin 2kere ben 1kerede annem okudu ama suan hicbir sekilde olumlu gelisme yok ve nisanlanmis die duydum 3yildir cikiorduk biz nisanlanmamistik ama simdi biri var ve nisanli die duydum anlamadim bu isi:s
Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #33
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

ya arkadaşlar salavatı bende çok okudum zamanında günde 1000 tane bitiriyordum ama tamamını ekip olarak bitiriyorduk yanı dua eden kişinin niyetine 5-6 kişi 3 günde bitiyorduk bize sohbette ögretilen 3 gün içinde bitirilmesinin daha ii olacagı yönündeyditek başına zor biter inanırmısınız 1000-1500 kişi bu dualar için ekip oluşturuyor her hafta her gruptan birisi için 250 er adet paylaştırıyorduk bunu yapın buda kabul oluyo allahın izniyle
üstelikbu duanın şöyle güzel yanı vardı çok ugraştığınız halde bitiremiyorsanız devamlı eksik kalıyor yada yanlış yapıyorsanız bilinki duanız hayırlı değildir ve olmaması için duanın bitmesine izin verilmiyorgerçek bu biz çok okuduk okuduklarımız oldu okuyamadıklarımız ise olmadı aeo

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #34
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

kibele_ Nickli Üyeden Alıntı

canım 7 günde bitiremedim hatta aylarca sürdü ; ama bitti sonun da zamanla sınırlayıp alelacele okuyacağımıza gerçekten hissederek acele etmeden okumak çok daha önemli bence bana bu duayı söyleyen de 7 günde bitirmem gerektiğini söylemişti ama bitirememiştim
sen hissederek oku zamanı boşver; ama çok uzun ara verme okurken umarım yardımcı olabilmişimdir

çok teşekkür ederim kibele evet yardımcı oldun cnm Saol senle aynı kanıdayım sınırlama yanlış ama sınırlama yanlış derkende çok ara vermeden elimizden geldiğince bitirmeliyiz

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #35
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

kibele_ Nickli Üyeden Alıntı

çoooook uzun bir aradan sonra tekrar merhaba)
foruma ara ara bakmama rağmen bi türlü fırsat bulupta yazamadım ama burada yazılı olan her şeyi biçok kez okudum o kadar güzel temenniler de bulunup sevincimi paylaşmışsınız ki hepinize binlerce kez teşekkürler

eeee tabi yaa sonu ne oldu diye pek bi merak edenler varrr)))ben de daha fazla merakta bırakmayayım paylaşayım istedim)

ailemin onu istememesinden dolayı zaman istedim ailem evet dediği anda basıyoruz nikahı inşalah büyük bir sabırla (ara sıra canına tak desede) bekliyorbeni çok ama çok mutlu ediyorrrrr
herşey o kadar güzel ki umarım hepiniz bu mutluluğu biran önce yaşarsınız
biran önce evlene bilmemiz için nolurr siz de dualarınızı eksik etmeyinnn
her zaman dualarımdasınız

herseyin bukadar güzel gitmesine cok sevindim
insallah hayirlisiyla güzel bir zamanda evlenip hayirli ve mutlu bir yuva kurarsiniz Allahin izniyle

Allah tamamini erdirsin ve daima mutlu etsin insallah

sevenler dualarda bulusur

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #36
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

askoc Nickli Üyeden Alıntı

kızlar birkaç kişi bir kişi okuyup sonuç alan oldu mu??

ben hiç inanmıyorum birkac ortakla okunan tefriciye sonuc versin??

canım sen neler diyosun öyletam imanlı birine okutursan neden kabul olmasınkisen böyle dedin ya artık tek başına okuartık okutsanda fayda wermez
--------------------

smile Nickli Üyeden Alıntı

Herkese hayirli aksamlar diliyorum

Ben henüz yeni katildim bu foruma, tesadüfen rastladim bu siteye Bende bu mübarek salat-i tefriciyeye yeni baslayanlardanim ama söyle bir durum var: okurken bi an bos bulundum ve sayiyi acaba sasirdimmi- bir eksik veya fazlami okudum veya 1-2 kelime eksik okuyup okumadigimi bilmiyorum, neredeyse 2000 lerdeyim ve ne yapacagimi bilmiyorum arkadaslar cok üzgünüm bu yüzden yani 4444 olmasi gerektigi icin acaba devam etsem bir mahsuru olurmu yani kabul olma payi varmidir? LÜTFEN beni bu konuda aydinlatirsaniz cok memnun olurum, aksi durumda yeniden baslamam gerekli sanirim

ALLAH önce herkeslerin sonra benim gönlümdeki muradi nasip etsin insallah

canım bu hep böyle olurşeytanın weswesesi şteseni caydırmaya çalışıyokalbini ferah tut ve dewam etherkese yapar bu hileyi ama şaşaırmadın sadece kalbini ferah tut canım bu kadar yeterli olur

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #37
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

Herkese hayirli aksamlar diliyorum
Ben henüz yeni katildim bu foruma, tesadüfen rastladim bu siteye Bende bu mübarek salat-i tefriciyeye yeni baslayanlardanim ama söyle bir durum var: okurken bi an bos bulundum ve sayiyi acaba sasirdimmi- bir eksik veya fazlami okudum veya 1-2 kelime eksik okuyup okumadigimi bilmiyorum, neredeyse 2000 lerdeyim ve ne yapacagimi bilmiyorum arkadaslar cok üzgünüm bu yüzden yani 4444 olmasi gerektigi icin acaba devam etsem bir mahsuru olurmu yani kabul olma payi varmidir? LÜTFEN beni bu konuda aydinlatirsaniz cok memnun olurum, aksi durumda yeniden baslamam gerekli sanirim

ALLAH önce herkeslerin sonra benim gönlümdeki muradi nasip etsin insallah

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #38
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

badboykillah Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar üsenmeden bütün 33 sayfayi okudum

abdest aliyoruz 21 kere tövbe ediyoruz ve allahin izniyle niyet edip basliyoruz zikri cekmeye herseyi anladim

ama

birsey sormak istiyorum zikr cekerken kibleye dogru oturmak gerekiyormu? yoksa misal otobüsde veya yolda yürükende okuyabilirmiyiz?

lütfen ama lütfen bana 100de yüz cevap verebilecek birisi cevap versin benim icin cok önemli baslamak istiyorum 4444 kere okumaya hicbir yanlis yapmak istemiyorum

Allah rizasi icin bi cevap verseniz

Tam bir iman ve ihlasla 21 kez Estafirullahel azıyme ve etubü ileyh diye istiğfar edilir
daha sonra ne için okunacağı kalben niyet edilir
salavatı şerifeye başlamadan önce Euzu besmele çekilir sonrada salavat-ı şerifeyi okumaya başlayınız
en önemli husus ne bir eksik ne bir fazla olmalı sayıda
yorulduğunuzda bırakınızki heves kaçmasın daha sonra tekrar başlayınız bu salavatı şerifede adet çok önemli anahtarın dişlerinden biri fazla olursa kapı açılmaz
aslı budur bu şekilde olmalıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #39
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

arkadaslar üsenmeden bütün 33 sayfayi okudum

abdest aliyoruz 21 kere tövbe ediyoruz ve allahin izniyle niyet edip basliyoruz zikri cekmeye herseyi anladim

ama

birsey sormak istiyorum zikr cekerken kibleye dogru oturmak gerekiyormu? yoksa misal otobüsde veya yolda yürükende okuyabilirmiyiz?

lütfen ama lütfen bana 100de yüz cevap verebilecek birisi cevap versin benim icin cok önemli baslamak istiyorum 4444 kere okumaya hicbir yanlis yapmak istemiyorum

Allah rizasi icin bi cevap verseniz

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #40
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

Arkadaşlar benimde inşallah bu gece bitecek 4200 oldu Yalnız sayıda biraz şüphelerim var Yani Biraz fazlam olabilir gibi geliyor İçime öyle bi vesvese düştü Ne yapmalıyım? Ben bunu erkek arkadaşımın hayırlısıyla dönüp mutlu bir yuva kurmamız için okuyorum Yani içimden bi ses oku dedi Hiç üşenmedim severek okudum ama şimdi sayı fazla çıkarsa olmaz mı?Gerçi ben kalbimi bozmayım diyiyorum amaOlmadı tekrarda okurum bundan sonra Yalnız aynı dilek için birkaç defa okunabiliyor mu?
Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #41
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

jasmine Nickli Üyeden Alıntı

İnternette bir program var indiriyorsun her okuduğunda tıklıyorsun cok güzel bir program arama motoruna yazarsan çıkar

esilam Nickli Üyeden Alıntı

Evet bölüşerek başkalariyla okuyabilirsin ayrica tek başina okumak sitersen nhutla uğraşma zikirmatikelr var canm çok kolay oluyor

kendim okursam daha etkiLi oLur beLki önce kendim okuyayım haftaya da abLamLa anneme söyLerim teşekkürLer yardımLarınız için

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #42
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

[quote=demeltem;483975]
ölümlü Nickli Üyeden Alıntı

hakkında hayırlısı olsun canım ya insallah olurama cok yorucu keske gelip bir gunumun nasıl gectigine sahit olsan ama emeginin karsiligini alıyorsunben de senin için dua edicem786 besmeleyi denedin mi bu niyetin için?birden o gecti kalbimden istersen bi oku ne de olsa HER İŞİN BAŞI BESMELEDİR
--------------------

yok denemedim canım nasıl okucam bilmiyorumki:S oda etkilimi benimki biraz inatçı ama son ıkı gunde kucuk bı gelısme oldu sankı ama tam emın degılım ama cok dua edıyorum

sabah ezanlarında kalk namazsını guzelce kıl sonra niyet et deki rabbim hayırlı bir rızık kapısı ac ama ben bankada calısmayı cok istiyorum de bu niyetle 786 besmele-i serifi oku ve buna 7 gun devam ethersey onun rızkı veren o ne de olsa biz sadece ahir omrumuzde onun olanı gecici bir sure kullanmak için izin istiyoruz ben mulaka gittigimde bir suru torpilli vardıbenimse ALLAH tan baska kimsem yoktumulakattan cıkınca dogru sarıyere telli baba hzturbesine gittim orda telli babaya benim için dua etmesini vesile olmasını isteyerek ALLAH a dua ettimhamd-u senalar olsun ki rabbim kabul ettitelli babanın ve benim dualarımı reddetmedi sonra ben tefriciyeye basladım hayırlı rızık kapısı için biitigi gun banka sınavını kazandınız die tlfmesaj geldi
--------------------
elinden geleni yap sonra dualara sarıl hayatında oyle guzel mutluluklar olur ki?sonra oturup mutluluktan aglarsın rabbim beni ne kadar cok seviyor mussun?ben nasıl sana layık bir kul olucam?sukrumu nasıl yapıcam diye oturup aglarsın!!

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #43
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

[quote=ölümlü;483969]hakkında hayırlısı olsun canım ya insallah olurama cok yorucu keske gelip bir gunumun nasıl gectigine sahit olsan ama emeginin karsiligini alıyorsunben de senin için dua edicem786 besmeleyi denedin mi bu niyetin için?birden o gecti kalbimden istersen bi oku ne de olsa HER İŞİN BAŞI BESMELEDİR
--------------------

slaver Nickli Üyeden Alıntı

ben onu zikir sectim ALLAH fırsat verdikce hergun okuyorumama tek bir niyete cuma gunu 700 ctesi-pazar 1500 kalnını da ptesi tamamlayıp bitiriyorum oyle de kolay oluyo tabii ama baska hiç bişey yapmıyorum

yok denemedim canım nasıl okucam bilmiyorumki:S oda etkilimi benimki biraz inatçı ama son ıkı gunde kucuk bı gelısme oldu sankı ama tam emın degılım ama cok dua edıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #44
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

[quote=mrsd;461829]
ölümlü Nickli Üyeden Alıntı

bak sana bisey soyliyim,bundan sonrada yine bir istegin için okursan okuma bittikten sonra bir fakire sadaka verecekmissin yoksa yarim kaliyormuscok guvenilir bir kaynaktan aldim birsey daha selevat-ı tefriciyyenin hatmi 4444 dur an
cak diyelim olmasına imkan yok dedigin bisey için 7 defa hatmedeceksin yani 7 kere 4444 okuyosun iste sen asil o zaman gor mucizeyi

7 defamııııııııııı))

Allah kabul etsin ben şuan 2sini yapıyorum valla olacağını bilsem değil 7 70 tane yaparım)hem manası çok güzel bi salavat okunur yani

olup olmayacağı baştan belli demişsn yaa ben ilkini yaparken 4444ü 4-5 günde bitirdim bi günde 700-800 okuduğum oldu kabul olacak mı yani dileğim ay Allah ım inşallaaahhh nası ümitle doldum yine sağolasın

evet olacaktır fakat zamanı vardır ama mutlaka oluyor

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #45
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

perihann Nickli Üyeden Alıntı

daha önce bir hocaya sormustum (sorali bir ay oluyor)bastanmi okumaya basliyayim kaldigim yerdenmi diyeoda arada kopukluk olmamasi lagzim bir tane olsa bile hergün salati tefriciye okunmali demistiEger bir kac hafta yada ay gecmisse bastan almalisin

tesekkur ederim evet maalesef 1 haftadan fazla olmustur acikcasi cok yogun is temposu yuzunden onceligime namazimi ve tesbihlerimi aldim ve bir sekilde okuyamadim halbuki cok mesru bir istek yani imkansiz ya da birini incitecek vs bir istek de degil

en iyisi yeniden baslayayim cok tesekkurler

Rabbim katinda kabul etsin dualarimizi amin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com