Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
güzel, kaiyadan, sözler

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #31
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım

Ben Seni uzun Gecelerde Sabahlarken ismini Duvarşara Yazarak Sevdim Aşkım

Bir Ve tek Sözümsün Sen benim Hayataki Tek Gözümsün Seviyorum Seni Bebeğim Sen Benim özümsün

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın

Nefes Aldığım her Zaman isminle hayata Başlıyacağım Aşkım resmine bakıp dua edicem bebeğim

Şimdi Seni Düşünüyorum Gülüşünü gözlerini ve bana Aşkım deyişini

Ben Aşkı uzaklarda Değil bebeğim Senin Gözlerinde Aradım Ellerinde Hissettim Nefesinde Farkına Vardım

Çıkar Beni Dipsiz Kuyuların Karanlık Sessizliğinden Kalbinle ışık Ver hayatıma gözlerinle heyecan ver damarlarıma Aşkım

Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #32
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim

Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum

Aşk Seninle Yaşanacak Kadar Güzel Sensiz Yaşanmayacak kadar iLLet bir Acı ve tutku

Eğer Dünyada Aşk Olmasaydı Kimsede Acıma Vicdan Duygusu Olmazdı

Bir gülüşüne Bu Hayatımı fedaa Ederim Klasik Lafların Tek Kralıyım

Odalarımdaki Sessiz ve Boş Duyguların Adamı Oldum, Seninle Hayat Buldum Ve Sensiz yeniden Odamda işe yaramaz Oldum

Gel Bu Hayata Birlikte Gülelim hayat Bile Kıskansın Aşkımızı inadına güLeLim hayata Belki ozaman anLar Acıların içinde Gülmeyi

Sen Zaten Artık içimde bir Alevsin Kalbimde Merkezsin beynimdeki Düşüncelersin Nefesimdeki Ses'sin, Sen benim içimdeki BEN'sin Aşkım

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #33
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Terk Edilmiş Sohbaharların Duygusuz Kalmış Veysimlerin Adamıyım bana Yaz Yaşatmak iStermisin Bebeğim?

Gülsün Yüzün üzülmesin Sıcak kalsın Ellerin titremesin bana baksın gözlerin Gülsün Yada Ağlasın Ama Sadece Bana Baksın Aşkım

Bensiz Gitme Uzaklara ben Seni gecelerin Koynunda Unutmadım Seni Severek Yaşadım Seni Bekliyorum Hayatım

Sen Benim Aşk Oyunum Değil Hayatımdaki En Büyük Oyunsun Bebeğim, Sen OLmazsan ben Olamam Bu hayat oyununda Sevgilim

Sana Vereceğim tek Emanet kalbim kaldı ister Vur ister Parçala ister sakla ben Seni Seviyorum bunu unutma

Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması

Ben kalbimi Sana Sende Ellerini bana Ver Aşkım Hayat Kısa Sanada banada Kalmaz Bu dünya

Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım

Seninle Olan Dünyayı Ve Seninle yaşanacak Hayatı Sevdim Sensiz Neyleyim Söyle Bebeğim?

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #34
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Herzaman Senin hayalinle girdim Yatağa Senin Adınla Uyandım Her Sabaha Sen hayatsın benim için unutma

Tut Elimden Aşkım Cesaretin Varmı Bakalım öLüm benim diğer adım

Sen Sadece Sözlerimde Değil Hayatımda ve bedenimde yaşattığım iLahımsın

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor

Duydun mu sevgili? Duydun mu? "Hadi git" derken Defalarca "Seni seviyorum" dediğimi Anladın mı? "Daha fazla durma" derken "Sensiz hayat dayanılmaz, Yapayalnız" dediğimi Düşündün mü Sensiz aylar oldu Seni ne kadar Sevdiğimi düşündün mü? Anlamsızca bakıp uzaklara Denizde gözlerini gördüğümde Duydun mu, anladın mı, düşündün mü sevgimizi

Sen hiç hasreti tattın mı severken , hiç ağladın mı gülerken , sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #35
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Benim seni sevdiğim kadar sende beni sevseydin meleğim şimdi keşke yerine mutlu yarınlar olurdu

Ölüm bile seni benden alamaz,sen olmazsan bu can bana yaramaz, gönlüm senden başkasını tanımaz, ölsen bile benden kurtulamazsın

Sev seni seveni dağlarda çoban olsa bileSevme seni sevmeyeni mısırda sultan olsa bile

Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa bil ki o seni benden daha çok seviyor

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak
Maxicepcom - En güzel AşK sözleri
Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum Onlar uykuya ben sana doyamıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #36
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi(SENİ UNUTMAYI)

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsunKendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor

Duydun mu sevgili? Duydun mu? "Hadi git" derken Defalarca "Seni seviyorum" dediğimi Anladın mı? "Daha fazla durma" derken "Sensiz hayat dayanılmaz, Yapayalnız" dediğimi Düşündün mü Sensiz aylar oldu Seni ne kadar Sevdiğimi düşündün mü? Anlamsızca bakıp uzaklara Denizde gözlerini gördüğümde Duydun mu, anladın mı, düşündün mü sevgimizi

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #37
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Sen hiç hasreti tattın mı severken , hiç ağladın mı gülerken , sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Aldanır bizlere kem gözle bakanlar bizler ise en mesut insanlar sil hayalinden o karaktersiz eseri senden senden çok üstündür şu hor gördügün SERSERİ

ne kolumda kelepçe ne yanımda gardiyan ne gönlümde zulüm ne ensemde ölüm o gün yanlız sen olacaksın gülüm

Sevgi güldür ama solmaz Sevenin vadesi dolmaz Sevemeyen ADAM OLMAZ!

KaRaNLıĞıN oRTaSıNSa BiR YeRDeYiM YaLNıZLıĞıN BiLe YaLNıZ KaLMaKTaN KoRKTuĞu KoRKuNuN BiLe DeHŞeTe DüŞTüĞü BiR GeCeDe BiR YıLDıZ KaYıYoR Ve BeN SeNi DiLiYoRuM

sevgi güzellik ister,güzellik emek ister,güzelliktende öte gülüm yürekte ateş ister

Alıntı Yaparak Cevapla

Kaiya'dan Güzel Sözler

Eski 09-07-2012   #38
Prof. Dr. Sinsi

Kaiya'dan Güzel Sözler

Her sabah yaşadıgımın farkına varmadan önce seni özledigimin farkına varıyorumSensiz bir güne başlamaktansa hiç uyanmamak istiyorummm

aramayın bizi meyhane köşelerindeBiz aşk şarabını şişeden içenlerdeniz Aşk nedir diye sormayın bizeBiz aşk için can verenlerdeniz

biz ince bel,ela gz,sütun bacak hastası değiliz güzelim gümbür gümbür yürek diledik kavgamızda,ateşin yanına barut barutun yanına ateş olasın diye sevdik ama anlamadılar!!

sen yürü ben gölgen olurum,sen sor ben cevap olurum,sen suç işle ben mahkum olurum,sen iste yeterki aşkım ben herşey olurum

Günaydın sevgilerin en güzeli günaydın günümün güneşi günaydın kalbimi esir alan sevgili günaydın düşlerimin kaynağı günaydın sevincim ve kaderim günaydın herşeyim

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik Bize bir adım geLene biz On adım Gittik Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek!

Hatırlamak Görmek kadar güzel ise,Unutulmak Ölüm kadar acıdır

Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA

Eğilir başlar Çatılır kaşlar En güzel aşklar Lisede başlar

Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevgim yüreğim kadar mert olur SENİ UNUTTUM kelimesi sadece mezar taşında olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com