Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
korkunç, olaylarekleyebilirsiniz

Korkunç Olaylar[Ekleyebilirsiniz]

Eski 08-13-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

Yıl 1994 Temmuz ayı Cumartesi akşamı Ben ve kardeşim o akşam yemek yiyorduk ve aniden zil çaldı, kapıyı annem açtı

Kapıda olan kişiler arkadaşlarımdı ve bizi aşağıya çağırıyorlardı Saat 1000′na geliyordu Sofradan kalkar kalkmaz aşağıya indik

Arkadaşlarımızla her gece korkunç hikayeler anlatırdık Gece dedim, çünkü sabahlara kadar oturur hikayeler anlatır, oyun oynardık Her kafadan bir hikaye çıkardı ortaya ama birbirimizi korkutmak için yarış yapardık

O akşam herkes hikayesini anlattıktan sonra oyun oynamaya karar verdik O zamanlar 11 yaşındaydım ve saklambaç oynamayı çok seviyordum

Ebe saymaya başladığında herkes yerini almıştı ve ben de Tabi ki ben o anki olacak olaylardan haberdar değildim Kim bilirdi ki şeytanı karşımda göreceğimi

Ben yerimde, ebenin saymayı bitirmesini bekliyordum Ebenin saydığı binanın yan tarafındaydım Ebebin sayması bitmediği için sıkıntıya girmiştim O an arkamı dönmemle dona kalmam bir olmuştu

Şimdi şeytanla karşıkarşıyaydım O herkesin bildiği, gördüğü bir tipten değildi 2 metre boyu, yumruğum kadar iri ve kıpkırmızı gözleri, çatal biçiminde uzun asası, 2 adet iri buynuzları ve üstünde siyah bir şeyi vardı ama ayakları yoktu Evet, yanlış okumadınız, ayakları yoktu

Adeta uçuyordu O anda vücudum çözülüvermişti Hemen bahçenin ortasındaki kuyunun arkasına saklanmıştım Ebe ağladığımı duyunca hemen arkadaşlara haber verdi Bu şeytanı yakın arkadaşım da görmüş ve o da çok korkmuştu

Bu olaylardan sonra, her pisliğin yanında cinlerin olduğuna şaitlik ettim Ertesi sabah şeytanı gördüğüm yere geldik Orada bulunan ev bomboştu Evin içinde bir el vardı ve sanki el bizi seyrediyordu

Önce inanmadık, sonra da banyoda gördük Ev zemin kattaydı Banyonun penceresinden içeri yumurta kartonu attık ve karton geri geldi

Bu olay birkaç defa gerçekleşti Ne zaman oraya gitsek üst kattakilerin kızını yerde baygın buluyorduk ve bu olaydan sonra bir şey farkettim ki, ne zaman korkunç hikayeler anlatsak o zaman kötü şeyler oluyordu ama anlatmayı da seviyorduk

Bu yüzden siz siz olun, sakın korkunç şeylerden bahsetmeyin Eğer cinlerden bahsedecekseniz kötü varlıklar diye konuşun, bunu sakın unutmayın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

birgün bu korkunç hikayeleri okuyordum hepsini tek tek okudumbirde şeytanla uğraşma diye bir hikaye vardıonu okudum ve çok etkilendimo hikayeyi okuduğum zamanlarda satanistlere ilgi duyuyodumbu hikayede satanistleri anlatıyodubu hikayeye pek inanmamıştım ve hikayenin sonunda satanistlerin msn adresi vardımsn adresini aldım ve ekledimherzaman açık değildi3,4 gün sonra tekrar baktığımda açıktıbana konuş hadi dediler ve başladık konuşmayailk önce başka bişi konuşcaz sandım biraz msn adresimi nerden aldın gibi sorular bekliodum ama bana ilk sordukları soru şu oldu satanist olmak istermisin?ben hayır dedim onlar neden istemiosun çok güzel deyince korkmaya başladım ve ben çıkıorum dedimonlar bak bizim amacımız seni korkutmak değil sadece nette çoğalmaya çalışıoruz eğer çoğalamazsak yakında katliam yapıcaz dedilerben iyice korkmaya başladım ve artık çıkıorum ve satanist olmıycam dedimonlarda bidaha msn yi açmazsan seni bulur ve öldürürüz dedilerben hemen msn yi kapattım ve annemin yanına gittimherşeyi anlattım annemde aç msn ni korkma dedi annemin öle demesiyle ben msn mi tekrar açtım ama o satanisti engellemek için tekrar açtığımda satanistler hoşgeldin dediler ve ben acayip korktum hemen silip engelledimbenim ayrıca netlogta ve hi5te de adresim var birazda oralara bakıyım kafam dağılsın dedimve ne göriyim netlogtada bir satanist hemen oradanda çıktımsanki bir anda etrafım satanistlerle çevrili gibi oldusaat 10 du herkes yatıyodu evde duramıodum ve o korkuyla kendimi dışarı attımbiraz hava aldım içimden ağlamak geliodu ağladım sonra kendime geldim ve evime gittimbu olayın üstünden 2 hafta veya daha fazla bir süre geçti hala unutamadım ve çok korkuyorumarkadaşlar siz siz olun sakın benim gibi maceracı ve meraklı olmayın belki daha kötüsüde olabilirdi size yemin ederim bu olay gerçekben inanamadım zararı bana oldusizde ister inanın ister inanmayın sonuçta yararı da zararı da size

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

bu anlattığım hikayeyi ben yaşadım arkadaşlar lütfen bana inanın bir gün teyzemlere gidiyorduk saat gece yarısıydı teyzemlerin evide baya kuytu sokaklarda sonra ilerlerken annemler kayboldu ben çok korktum sonra garip garip sesler duymaya basladım yere bakarak ve korkudan titreye titreye yürüyordum sonra karsıma bi baktımki annem ama farklı bir sekilde ayakları ters dönmüs ve gözleri kırmızıydı sonra ben arkamı döndüm ve kosa kosa ilerlemeye basladım sonra bacağım takıldı ve yere düstüm arkadan bisey beni çekiyordu ilerleyemiyordum sanki çığlık atıordum ama beni duyan yokdu daha dorusu hiç kimse yokdu sokakda sadece ben ve o yaratık sanki acayip korktum sonra bi yolunu bulup ayağı kalktım ve kaçmaya basladım sonra karsımda teyzemi gördüm ona sarıldım ve eve çıktık sonra eve çıkdığımızda annem evdeydi ben şaşkınlıkla anneme bakıordum herseyi anlattım ama inanmadılar sonra annem beni doktora götürdü ve hersey ortaya çıktı yani ben kafamı öle seylere takmıstım ve bunun etkisiylede halisinasyon görmüsüm BU GERÇEKTİİRRRRRR !!!!!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #19
Prof. Dr. Sinsi

bu hikaye kesinlikle gerçektirbenim arkadaşım gizem ile birgün okul çıkışı mahallede gezmeye karar vardikmahallede bitane eski terkedilmiş yapımı daha tamamlanmamış eski bir inşaat halindaki ev vardı arkadaşım gizem oraya gitmek istedi ama ben çok tedirgindim nolurki dedibende zor zor ikna oldum daha sonra inşaatın tuvalet kısmında yani ölmüş bir kedi leşi bulduk çok iğrençti gizem korkmamamı söyledi sonra merdivenlerden yukarı çıktık sağımıza bir döndüğümüzde kafası bedeninden ayrılmış 5-6 yaşlarında bir kız çocuğu ölüsü gördük öyle bir korktukki gizeme hemen burdan gitmemizi söyledimama gizeme bişey olmuştu dili tutulmuş ve gözlerinden damla damla kan akıyordudonmuş bir şekilde kanlı gözleriyle gözlerime bakıyordu dayanamadım orda gizemi bırakıp kaçmaya başladım tam gidecektimki yanımızdaki kesikj çocuk başı hareket etmeye başladı!!!!!!!!!!!!! öyle kortumki hemen kaçtım bağırdım ama inşaat ev mahalleye uzakta olduğundan kimse sesimi duymuyordu gizeme birden bişey oldu ve bana doğru gelmeye başladı üstüme atladı ve bana sarıldıbeni öyle bir sıktıki dayanamadım kaçtım kaçarken gözüme o kedi ölüsü ilişti kedinin vücudundan aşırı hızda kurtçuklar ve sinekler çıkmaya başladıhemen kaçtım kaçarken ayağım bir taşa çakıldı ve düştüm kafamı duvara vurmuş olmalıyım ki baygınlık geçirmişim gözümü hastanede açtığımda aradan tam bir ay geçmiş ölü gibi uyumuşum uyandığımda öğrendimki gizemin cenazesi kaldırılmış ve gördüğüm o kedi ölüsü ilekızölüsü leşlerigömülmüşve ben bunu şuanda deli hastanesinden yazıyorumşükürki bu kadarını hatırlıyorumbunu sizinle paylaşmak istedim ama siz siz olunki asla ıssız biyere gitmeyin!!!!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #20
Prof. Dr. Sinsi

Ailemi ben daha bebekken trafik kazasında kaybetmiştimTeyzem bu acıdan sonra hiç evlenmemiş ve hayatını bana ve ağbime adamıştıKarşılığında ise yaşamın gerçeği olan yalnızlığını almıştıÖnceleri çok sık aramamıza rağmen ağbiğim ve ben hayatımızın koşuşturmasına dalınca istemeyerek de olsa onu ihmal etmeye başlamıştık Telefondaki sesi kırgın da olsa bizi sevmekten ve yardımcı olmaktan hiç vaz geçmeyeceğini tekrarlayan teyzemin çok hasta olduğunu duyduğumuzda her şeyi bırakarak İzmir’e döndük Bir yıldan fazla bir zamandır kendi imkanlarıyla hastalığıyla uğraşmış Bizim düzenimizi bozmamak adına hayatını elinin tersiyle kenara iten teyzemi çeşmedeki yazlığımıza götürdümDoktorlar çok az bir zamanın kaldığını söylediklerinde onun için elimizden gelen her şeyi yapmaya karar verdik ama çok geç kalmıştık iki hafta içinde onu kaybettik

Onun yokluğu bizi çok güçsüz bırakmıştıOnun ölümünden sonra ona yapmamız gereken tüm görevlerimizi yapmış bir daha buralara dönmeme kararı almıştıkBu nedenle Ağbim emlakçıya giderek yazlığın satışını çabuklaştırmak istediTeyzemin birkaç parça özel eşyasını yani manevi değeri olan eşyaları paketleyerek yattıkO gece sabaha karşı

Yaşamış olduğum olay benim şimdiye kadar öğrendiğim ya da tecrübe ettiğim hiçbir bilgiye uymuyordu Olayı yaşadığım sabah neden ve nasıl olduğunu anlamadan birden sanki birisi tarafından uyandırılmışım gibi aniden uyandım Sabahın çok erken saati olmasına rağmen böylesi bir heyecanla yataktan kalmamın bir anlamı yoktuiçimden bir ses sanki bir şeylere hazır olmam için beni uyarıyorduBalkona çıkarak güneşin doğuşunu seyrederken birden

Etrafım gri bir bulutla sarılmıştı ne hareket edebiliyor nede bağırabiliyordum Adeta donmuştum teyzem karşımda duruyordu yüzündeki ifade hem kırgın hem de kızgın gibiydi İçimden teyzem artık yok diye düşündüğümde beynimin içinde şu sözcükler yankılandıBen yok olmadım yalnızca öldümBütün izlerimi silmek için bu kadar acele etmeniz neden dediHemen akabinde ağbinin yardıma ihtiyacı var diyerek elini ağbimin yattığı odaya doğru uzattı ve duman gibi dağılarak yok olduKendime geldiğimde olanları anlamak için mantığımı zorluyordumBirkaç saniye uyumuş böyle bir kabus mu görmüştümBalkondan ağbimin odasına yaklaştığımda odadan boğuk sesler geldiğini duyarak koşarak kapıyı açtımYatağın köşesine sıkışan ağbim nefes almakta zorlanıyordu gözleri yuvalarından dışarı çıkarcasına açılmıştıÇığlıklarıma koşan komşuların yardımı ile hastaneye yetiştirdiğimiz ağbim ağır bir astım krizi geçiriyordu mutlak bir ölümden kurtulan ağbime olanları anlattım ve evin satışından vaz geçtikYedi yıldır işlerimiz ne kadar yoğun olursa olsun çeşmedeki yazlıkta bir ay kalarak bir yerlerde yaşadığına inandığımız teyzemize izlerini yaşatmak için elimizden geleni yaptığımızı anlatmaya çalışıyoruz Yaşamımızın en büyük gizemini yaşatan teyzemiz neden ve nasıl bana ulaşmış bu acı olayı önceden görmemi sağlamıştıBunların cevabını ebetteki hiç bir zaman alamayacağımİstediğimiz kadar bilimsellikten bahsedelim madde ve mana dünyaları iç içe yaşamın içinde yerini almaya devam ediyor

aLinti bn yaşamadım haa bunu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #21
Prof. Dr. Sinsi

iyi saatte olsun

Karabasanlar hakkında hepimiz az çok bir seyler biliyoruzburalarda okuduğum kadarıyla çok yemekten yorgunluktan vsşeylerden olması daha muhtemelmişama bugün saat 1100 gibi basımdan gecen karabasan olayını anlatmak ve bilgi vermek istiyorumgece 11 00 gibi yattım hersey yolunda ididerken bi rüya görmeye basladımarkadaslarımla piknikteyiz ama bunların hiçbirini tanımıyorum kel kafalı iri gözlü 3 5 kişi aralarında konuşuyolar hemde bağırarak derken içlerinden biri ani bi hareketle kafama poşet geçirip sıkmaya basladınefes alamıyordumo an uykuyla uyanıklık arası nasıl oldu bilmiyorum ama sağ elimle ona dokunup hafişfce yumruk atmaya basladım teni sanki buz gibiydi hissettim ve gözlerimi araladığımda tabii uyanmak istiyorum ama nefes alamıyorum yemin ederim cini gördüm yorganın altından kabartısı belli, oluyoodu sonra hafice süzüldü beyaz pamuk yumağı biçimsiz bir seydi ben uykuyla uyanılklık arasındayım hale nefes alamıyordum ve içimden o an nas suresini okumaya basladım yemin ederim çığlık atarak kaçtı hemen uyandım kabus muydu diye baktım ama yorganım yere düşmüştü terlemiştim korkudan şu an uyuyamıyorum ve ellerim halen titriyo bu anlattıklatrım doğru arkadaslar sakın rüyaydı demeyin çünkü herseyin farkındaydım saatimin tiktaklarını bile duyuyodum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #22
Prof. Dr. Sinsi

3HARFLİNİN İNSAN ÜSTÜNDE ETKİLERİ BAZILARI BENDE OLUYO

•) Korkulu rüyalar görüyormusunuz?

•) Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyormusunuz?

•) Derin bir suda boğulduğunu rüya aleminde gördüğünüz oluyor mu?

•) Rüya aleminde bilmediğin bir yerde yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığınızı görüyormusunuz?

•) Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duyduğunuz anlar oluyor mu?

•) Herhangi gayibi bir ses sizi adınızla çağırıyor mu? O sesin kimin sesi olduğunu çıkaramadığınız anlar oluyor mu?

•) Vücudunuzun herhangi bir yerinde karıncalanma hissi var mı?

•) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?

•) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?

•) Yüzünüzü sabunlu suyla yıkarken birisinin sizi seyrettiği hissine kapılarak yüzünüzdeki sabundan hemen kurtulmak istiyormusunuz?

•) Bazen banyodan hızlı dışarı çıkmak istediğiniz anlar oluyor mu?

•) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz?

•) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu?

•) Çevrende pis bir koku duyuyormusun?

•) Uyurken rüya aleminde saldıran birisi oluyor mu? Ve yorganınızın hareket ettiğini hissediyormusunuz?

•) Yalnız kalmayı seviyormusunuz ve özellikle odanızda tek başınıza uyumaktan hoşlanıyormusunuz? Bu esnada yanınıza biri yatmaya geldiği zaman korkuyla uyanıp kaçmaya tesebbüs ettiğiz anlar oluyor mu?

•) Rüya aleminde kedi, Köpek,yılan ve pis kılıklı insanlar görüyormusunuz?

•) Karanlık korkunuz oluyor mu?

•) Eşler arasında soğukluk, tiksinti ve iğrenme oluyor mu?

Yukarıda sıralamış bulunduğumuz soruları kendinize sorun Çoğunlukta EVET yanıtını veriyorsanız siz bizim hastamızsınız demektir

Cinlerin Bedende Olduklarına Dair Alametler Nelerdir ?

Cin bedenin tam girebilir Bedende ağrı, sancı, titreme, bayılma, cığlık atma, ellerini gözlerine kapatma vb Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer Özellikle beyni tercih ederler Tıbbın çare bulamadığı durumlarda cin durumu üzerinde durulur

Damardan gelen fazla kana cinler sebep olabilir Bunu yapan kişi cini kadına gönderir Sufli cin kadinin içine girerek damarı vurduğu zaman kadının fercinden fazla kan gelir Bu da kadının ölümüne bile sebep olur Doğumdan sonra, bütün çabalara rağmen görülen ani ölümleri akla getirmektedir Cinler girmek icin zayif ve abdestsiz bedenleri tercih ettikleri için, geleneklerimizde lohusa kadinlara ayrı bir ilgi gösterilir Bazen de bu kan burundan gelir ve durmak bilmez Yine tıbbı durumu göz önünde bulundurmak gerekir

Cin uzun zamandır bedendedir fakat daima bedende durmaz, vurur ve gider Mesela insanın ayaklarına girip yürüyemez hale getirirler Doktora giderler, senin hiçbir seyin yok deyip gönderirler Bir komşumuzun oğlunda böyle bir olaya şahit olduk 6 yaşındaki çocuk aniden felç gibi oldu ve yürüyemedi Cinden kurtulunca yürümeye başladı Bazen sapasağlam bir insanın aklı birden gider ve mecnun olur Ne konuştuğunu, nerede olduğunu bilemez Bu da cinin bedeni sahiplenmesi ile olur

Cinlerin evlerde insanlarla beraber yaşayanlarına "Ammar" denir Bazıları da hamamlarda, kabirlerde, pis yerlerde deve ahırlarında yaşarlar Peygamber Efendimiz (SAV) bu yerlerde namaz kılınmasını yasaklamıştır

iNSANIN KENDiNi CiNLERDEN KORUMASI

CiN ÇARPMASI ( Bedenin içine Girmesi )

Cinlerin insan bedenine girebildiği bilinen bir gerçektir Bunların bedene giriş yolları ve bedende olduklarının alâmetleri vardır ki, onları da şöyle sıralayabiliriz:

1 - Cin bedenin tam girer Bedende ağrı, sancı ve titreme olur

2 - Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer

3 - Uzun zamandır cesettedir, fakat daima cesette durmaz Gelir, vurur ve gider

Hastada bu alâmetlerin hiç biri olmasada, cinin bedende bulunduğu anlaşılabilir Şöyleki, hastanın kulağına ezan okumaya başlayınca açık alâmetler gözükmeye başlar Hastanın bayılması, çığlık atması, titremesi, ellerini gözlerine kapatması gibi

CiNLER iNSANIN BEDENiNE NASIL GiRER VE NEREDE DURUR?

İbni Abbas (Radiyallahu Anh) şöyle buyuruyor: "Cinler ateşin duman tarafından yaratılmıştır" Duman ise insan vücuduna rahatlıkla girebilir (Sigara dumanının girmesi gibi) Ekseriyetle beyinde karar kılarlar Çünkü oradan diğer uzuvlara kolay etki edebilirler Hastanın dilinden konuşan bazı cinlerde, beyinde olduklarını haber verirler Cinler beyne girip orada yerleştikleri gibi, vücudun herhangi bir yerine de girip yerleşebilir, ağrı ve sancıya sebep olabilirler Fakat bu ağrı ve sancılar cinni olabileceği gibi, tıbbi de olabilir

CiN ÇARPAN iNSANDA UYKUDA OLAN RAHATSIZLIKLAR

1- Uzun süre sağa sola döner, uyumaz Ancak iyice dinlendikten sonra uyuyabilir

2 - Sebepsiz yere üzülür, gece boyunca sıkılır

3 - Bazı insanları gördüğünde, onlardan çok sıkılır Sanki bir yerden yardım beklerde, o yardımı da göremez

4 - Çok korkunç rüyalar görür

5 - Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi hayvanlar görür

6 - Dişlerini sıkar

7 - Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar

8 - Uyurken ah vah eder

9 - Uykuda şuursuz olur

10 - Yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olur

11 - Rüyasında kendini kabirde, pis yerlerde, korkunç yollarda görür

12 - Garip insanlar görür Örneğin, siyah çok kısa veya çok uzun boylu gibi

13 - Çizgiye benzer çok garip şeyler görür

CiN ÇARPAN iNSANDA UYANIKKEN OLAN RAHATSIZLIKLAR

1 - Sebepsiz baş ağrıları

2 - ibadet etmekle ve Allah'ı zikirde zorlanma

3 - Beyin yorgunluğu

4 - Kasılma ve sinirlenme

5 - Tembellik

6 - Herhangi bir uzuvda, doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #23
Prof. Dr. Sinsi

•) Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyormusunuz?

•) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?

•) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?

•) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu?

•) Derin bir suda boğulduğunu rüya aleminde gördüğünüz oluyor mu?

•) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz?

•) Korkulu rüyalar görüyormusunuz

bunlar bnde oluooo

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com