Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aranızın, derece, düzelmesi, eski, etkilidir, gelmesi, haline, sevgilinizle

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi Eski Haline Gelmesi için ve Son Derece Etkilidir

Eski 06-27-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

Sevgilinizle Aranızın Düzelmesi Eski Haline Gelmesi için ve Son Derece Etkilidir

evet dediğiniz gibi ben bu siteye yeni kaydoldum çünki duanızı görüp hemen büyük bir heves ve ümitle okumaya başladım inanrarak ve içtenlikle okundum hatta okurken duamın kabul olduğunu kalbimden hissetmiş gibi oldum ve çok şükürki duam kabul oluo galiba diyede sevindim diyede yazdım ama hergün üstüste okumama rağmen bir sonuç almadığımı ve bununla beraber bende tam tersi bi etki oluşturup bende karşımdaki kişiyi arama isteği uyandırdığını yazdım ve neden bende böle bi ters etki oluşturuo diyede size sordum mavisakal ama bugün gelen cevabınıza bakıorumda beni şarlatanlıkla suçlayıp ne malum olduğu belli olmayan kişiler diyede hoş olmayan suçlamalar yazdığınızı görüorum bu hiç hoş bi şey değil kaldıki ben size herhangi bi suçlamada bulunmadığım halde beni bu sözlerle suçlamanız çok yanlış şaşkınlıkla bu cevabınızı okudum ve hayretler içerisinde kaldımben diorumki bi sonuç alamadım ve bende ters etki yaptı diorum yalan mı yazayım yani bende böle bir etki oluşturdu bu duayı okumak üstelik çokda inanrak ve içtenlikle bu duayı okuduğumu sorumu sorarkende yazdım size lütfen bir daha dikkatlice okuyunuz size yazdığım soruyu büyük bir ümitle okudum diorumve neden bende ters etki oldu diyede cevabını merak edip size sordum size herhangi bi suçlamada bulunmadım bunuda soruma bakarak bir daha okuyunuz lütfenduyı okumaya devam etmelimiyim diyede size sordumv everdiğiniz bu cevapla hayretler içerisinde kaldımelbetteki dediğiniz gibi duayı okuyup okumamak bizlere kalmışben zaten büyük bir ümite bu duayı okumuşumneden ters etki oldu bende diede size soruorum yanlış bir şey sorduğumuda sanmıorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

ben bu duayı çarşamba sabahı 730 gibi okumaya başladım dediğiniz gibi yaptım bu şekilde hergün üst üste devam ettim bugün 4gün ama halen bi etkisini göremedim sayın mavisakal neden halen ben bi etkisini göremedim genelde çoğu kişi bu duanın hemen etkisini gördüklerini yazmışlarneden ben halen bi sonuç alamadım???? oysaki ne umutla bu duayı okumaya başlamıştım yinede haftanın her gününü denemek amacıyla üst üste okuycam bu duayı peki yinede halen bi sonuç alamazsam napmalıyım duayı okumayı bırakmalımıyım??? ve bi sorum daha olcak okumaya her başladığımda içimde bi ümit doğuo ve duamın bi an için kalbime değip kabul oldunu hissetmiş gibi oluorum o anda çok şükür duam kabul oluo galiba diyip mutlu oluorum
ama dua okunup bittiğinde bi süre sonra nedense ben sevdiğim kişiyi birden arama hissine kapılıorum yani tam tersi bi etkiyle karşılaşıorum neden böle bir etki oluo bende????? bunada cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler sayın mavisakal

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

Selamlar Mavisakal,
Ben bu duayi carsamaba aksama saat 22:30 - 23-40 kadar okudum bitirdim Persembe aksami yin 21 de okumaya basladim Dün okuyacaktim ama icimden gelmedi Tembelik di herhalde, Rabim biliyor, okuyamadim Ama dünden beri icimde cok tuhaf bir heycan Sürkli br heycan Size bir sorum olacak, eger 44 tane degilde 5, 10 yada 20 kere okusakta olurmu?Sonucta bu rakamlarinda anlami var Acaba hergün okumayinca etkisini kaybedermi? Beni aydinlatirsaniz sevinirim
allah razi olsun
iyi günler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #19
Prof. Dr. Sinsi

Dunja Nickli Üyeden Alıntı

Bencede dua cok güzel abkämmt ve etkili dua,süphesiz okumak lazimsen denedinmi oldumu diye sorularda bana cok sacma geliyor Aspirinde mesela birisinin basagrisini gecirir ama bana hic etkisi olmazyinede cok tanidik ve etkili ilac Demek istedigim herkesde farkli olabilir duanin etkisinden süphe duyulmamali Her anahtar her kilite uyupta kapiyi acmaz misali Mavisakal arkadas emegine saglik Allah senden razi olsun

Allah razı olsun kardeşim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #20
Prof. Dr. Sinsi

Bencede dua cok güzel abkämmt ve etkili dua,süphesiz okumak lazimsen denedinmi oldumu diye sorularda bana cok sacma geliyor Aspirinde mesela birisinin basagrisini gecirir ama bana hic etkisi olmazyinede cok tanidik ve etkili ilac Demek istedigim herkesde farkli olabilir duanin etkisinden süphe duyulmamali Her anahtar her kilite uyupta kapiyi acmaz misali Mavisakal arkadas emegine saglik Allah senden razi olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #21
Prof. Dr. Sinsi

mallula Nickli Üyeden Alıntı

Allah senden razı olsun, bu dua son derece etkili benceAyrıca içinde açık bir şekilde, Allah ın sevgili kulları peygamberler İshak, İsa gibi ve de baş melekler İsrafil, Azrail gibi, isimler aracılığıyla yardım istenildiği halde, tuhaf sorular sorup seni bunaltanlara karşı sabırla cevap vermenden dolayı seni kutlarım arkadaşımSeninde duaların kabul olsun inşaallah

amin kardeşim Allah razı olsun cümlemize inşaallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #22
Prof. Dr. Sinsi

mavidünyam Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar ben bu duayı yaklaşık 2 hafta önce çarşamba gecesi 130 gibi 2 rekat namaz kılarak okudum duayı bir daha tekrarlama şansım olmadı okula gittiğim için üzerimde de tasıyamadım ama etkisini gördüm kanlı bıçaklı ayrıldıgım sevgilim bana ulaşabilmek için araya arkadaşlarımı soktu şu anda sadece konusuyoruz ama her şeyin bir zamanı oldugunu bildiğim için beklıyorum ve inanıyorum ki her şey olacağına varır en güzeli duamızı okuyup tevekkül etmektir dıye düşünuyorum

senin adına çok sevindim darısı başımıza diyeceğim ama olmayınca olmuyor işte tam tersi bana etki ediyor içim daralıyor ben onu sürekli aramak istiyorum tabi bunun sonucuda kötü oluyor üzülen ben oluyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #23
Prof. Dr. Sinsi

Kuneli Nickli Üyeden Alıntı

Normalde kisilerin isimleri burclari vs ile yapilan hesaplamalari bilmiyorum ama bu tabloyu nasil kullanacaginizi aciklayabilirimOncelikle Bilgisayarinizin saatinin dogru oldugundan emin olun Zira bu site zaman bulundugunuz sehre gore saatleri verdigi icin, ilcelerle ya da koylerle ilgili ince hesaplara giremiyorKisacasi zaman sapmalarini an aza indirgemek icin kisinin bilgisayar saatini de kullaniyorSaatten emin olduktan sonra ayni sayfada linki olan diyanet islerinin resmi sitesine girip bulundugunuz sehri seciyorsunuz oncelikle Karsiniza cikan tablonun sol alt tarafina dogru gunesin sizin bulundugunuz konuma gore dogus ve batis saati var Bu saati bir onceki tablodaki ilgili yerlere yaziyoruz ve ok liyoruz Karsiniza sizin bulundugunuz konuma gore gezegenlerin saatleri cikiyorOrnegin bu gun Carsamba gecesi su an itibariyle halen oyle Fakat bildiginiz uzre carsamba gecesi sali gununun yatsi ezaniyla basladigi icinBiz su ani carsamba gecesi kabul ediyoruzTabloda da bakmaniz gereken yer carsamba Cunku bize sunulan bu tablo zaten hicri zamana gore duzenlenmistir

Kuneli arkadaşım bu nedirArkadaşlar oruç açmıyacaz duanın zamanını hesaplayacağız , bu hesabı yapabilmek için şems mertebesine erişmiş olmak gerekir bunları evvelinden söyledim zaten ebced hesabına hakim yıldıznameden ciddi anlamda anlamalı alimlik yolunda olmalıOnu ordan al şuraya ekle bunları ilk kez duyuyorumLütfen yanlış bilgi vermeyelim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #24
Prof. Dr. Sinsi

ama benim sevdiğim evlendi ve hala arayıp unutamadığını söylüyo bunu yapabilirmiyim?

m_eral Nickli Üyeden Alıntı

aramasında sorun yok ama ben onunla evlenmek istiyorumne yapmalıyım???

Eski sevdiğinizde olsa unutamamış ve unutulmamış'da olsanız evli bir insan ile iletişim halinde olmanız sizi haklı tarafı olmayan bir yanlıgıya düşürecektir, her esma,celbiye,dua ve kasidelerin okunmaları için haklı tarafları olmalıdır,haksız yapılan her iş büyü hükmü taşımakla beraber sizi şirk ve haram'a sürükler (sizi seviyor veya unutamamış olması sizi haklı konuma getirmez) mantıklı ve ilahi şartlar neticesinde düşünmek gerekir yuva yıkanın kurduğu yuvadan hayır gelmeyeceği ve insanın imanını ne kadar hor bir hale getireceği bazı fıkıh kitaplarında yazılıdırBakın tekrar ediyorum hassas konudur söz konusu ne olursa kendinizi haklıda görseniz o beni arıyor unutamıyor ben ne yapabilirimde deseniz ortada karşılıklı bir nikah akdi var ve siz buna alet olmayın derim gerekirse iletişim kuramaması için elinizden geleni yapın hayırlı olan budur

selametle

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #25
Prof. Dr. Sinsi

Kuneli Nickli Üyeden Alıntı

Bu soylediklerinizi gayet iyi anladim efendimLakin mesela Carsamba gununun de farkli saatleri mevcut elimdeki yildiz haritasi saatlerindeVe bir de 44 kere hergun okuyun istersniz demissiniz yaSimdi mesela o zaman Carsamba gunune denk gelmeyecek her gun sonuc itibari ileBu gun yildiz haritasindaki, benim bulundugum cografik konuma gore 03:47 ``utarit (merkur)`` saatine denk geliyorAcaba bu gun okumaya baslasam utarit saatinde uygun olur mu? Tesekkur ederim

sizin bulundupunuz coğrafik konuma göre yazmadım çarşambayı-sizin bulunduğunuz cografik konum neresidirayrıca elinizdeli yıldız haritası hangi yılın kisi buda var-neye göre hesapladınızbilen birine yaptırısanız iyi olur tavsiyem bu yöndedir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #26
Prof. Dr. Sinsi

hüsra Nickli Üyeden Alıntı

kusura bakmayın yarın sabah veya gün içinde okuyamazsak yarın akşam bu saatlerde okunurmu

dediğim gibi sabah ezanı civarı yapmanız daha hayırlıdır bilhassa namazı kılıpda yapmanızAma esasında kesin sabah ezanını çevreleyin denmiyor çarşamba günü uygundur buna denk düşüyor ortak zamandır

--- Sonraki mesaj ---

ömre Nickli Üyeden Alıntı

tsk ederimyalnız yanlıs anlama bu kadar soru sormamız konuyla gercekten ilgilenipsonuc alcagimizi bildiqimiz icindirve onun icinde en dogru sekilde yapmak istiyoruzherkes bise söyleyince insanın aklı karısıyor haliyle

evet kardeşim inşaallah sonuç alacaksınız ben sonuç alan arkadaşları duyunca kendim yapmış gibi kendi işimmiş gibi çok mutlu oluyorumbenim demek istediğim hergün yanıtladığım halde,aynı mesajlar yazılıyor bunu dile getirmek istemiştim

--- Sonraki mesaj ---

hazan01 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşım ilk önce paylaşımından dolayı rabbim senden razı olsun aklıma takılan bir soru var herşey tamam okuduk gelişmelerde güzel olacak rabbimin izni ile yalnız bu üstümüzde taşıdığımız kağıdı ne yapacağız kabul olduktan sonra suyamı atmamız lazım yoksa yakmamızmı bu konuda lütfen aydınlatabilirmisiniz teşekkür ederim tekrar

isterseniz üzerinizde taşıyın bir müddet ardındanda saklayacak bir yeriniz yoksa yakın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #27
Prof. Dr. Sinsi

my_soul Nickli Üyeden Alıntı

mavisakal abicim konuyu basından sonuda kadar okudum yapılan tüm yorumlarıda ben bunu burda soylemezsem patlıcam artık sıtedekı kendını ben medyumum ben hocayım dıye tanıtanlardan bahsettınız para karşılığı ınsanların umutlarını hayallerını satın almaya çalısan o ınsana dıyorum bunları adını şimdilik açıklamayacağım ama kendısı bu sitenın üyesidiro ınsanı Allah'ı ma havale edıyorum bedduaysa beddua ediyorum dilerim benım umutlarımı yerle bir ettiği için o yüzü hiç gülmesin öyle bı durumdaydımkı girdi beynime yardım edicem dedı o zaman herkesten gelecek en ufak bı umut ısıgına canımı verecek durumdaydım ben bu Allahsıza şarlatana ınandım cok güzel paramıda yedirdim o yuzden kendımı dunyann en salak ınsanı gıbı hıssedıyorum ve yolladıgı uygulamarı yaptıktan parasınıda aldıktan sonra bana dedıgı şu oldu SİZE YAPTIGIM TUM UYGULAMALARI GERI ALIYORUMparamda hakkımda sana ebedi mahşerde haram kan olsun ,

ben paylastıgınız duayı ıcıme cok sindirdim ve yapıcam paylastıgınız ıcın tkrr sağolun ıcımdekı bu nefretı burada sızın konunuzda soyledıgım ıcınde ödilerim tutamadım artık içimde

Bu konuyla ilgili bir çok kişiden aynı şikayeti duyuyorum kardeşimEmin ol o kişinin yatacak yeri dahi yokturBen şunu sorgulamanızı istiyorum arkadaşlar tamam o insan dolandırıcı olabilir fakat sizde şunu düşünün biraz bir uygula yapmak nereden baksanız ortalama 3 ile 7-8 gün sürer eee o kişinin reklamı var sağda solda günde 20 kişi iş verse ona ee oda bunu ticaret için yapıyor reklam parası dükkan parası elektirik parası kar amacıyla yapıyor dolayısıyla her gelen müşteri kar dır onun içinAyda 600 müşteri yapar hangi birisiyle ugraşacakİş veren yardım isteyenlerde muhtaç oldukları için yardım istiyorBu konuda lahuti yöneticilerine çağrı yapmak istiyorumLütfen bu duruma el atsınlarKimsenin kimseye ümit vermeye daha doğrusu umut tacirliği yapmaya hakkı yoktur

--- Sonraki mesaj ---

lorenzo Nickli Üyeden Alıntı

teşekkürler burda kaç kişi sormuş muhtemelen özeldende bi okadar soru sorulmuştur görmemiş olmanız normal sabah namazından önce demiştiniz bide size şimd özelden bişey sorucam burdan yine cvp burdan versenizde olur

özelime mesaj gelmedi kardeş soru varsa burdanda sorabilirsin karışıyorsabah namazı çevresinde dedimsabah namazını kılığ ardına dünya işlerinden uzak hiç birşeyle ilgilenmeden duaya başlarsanız çok hayırlı olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #28
Prof. Dr. Sinsi

balçiçek Nickli Üyeden Alıntı

peki şimdi biz nasıl yapacazz ?

iyi saatleri buradan görebilir uygulayabilirsiniz yanlız burada saat 1 demesi akşam ezanından sonraki ilk saat olarak başlar diğer güne güneş doğumuna kadar gider 24 saat uygulaması yoktur antika saat dilimi kullanılır 12 saat üzerinden hesaplanır

PAZAR GÜNÜ:

Saat 1 - Güneş saatidir Bunda muhabbet ve kabul, müluk ve hükkamın nezdine girmek için havas okumak veya yazmak muafık ve yeni elbise giymek münasiptir

Saat 2 - Zühre'ye mahsus olan bu saat mezmumdur Onda hiç bir şey yapmamalıdır

Saat 3 - Utarit Saati olup bunda yola gitmek iyidir Kalpleri celp ve muhabbet ve buna benzer havas okunması ve yazılması için muafıktır

Saat 4 - Ay Saatidir Bunda bir şey alıp satmak iyi değildir, hiç bir işe yaramaz

Saat 5 - Zühal'e mahsus bir saat olup ayrılık, ilka-yı buğuz ve adavet ve buna benzer şeyler için münasip bir saattir

Saat 6 - Müşteri'ye mensup olup bunda meliklerden ve hakimlerden ve divan erbabından hacetlerin talebi muafıktır

Saat 7 - Merih saati olduğundan nıhıstır Onda hiç bir şey yapılmaz

Saat 8 - Şems'e mensub ve saiddir Her bir husus için muafık olduğundan onda her bir hacetin için çalış

Saat 9 - Zühre'nin vakti olup güzel bir saat olduğundan onda tılsım, vefk ve nüsha yazmak daha iyidir

Saat 10 - Utarit'e mahsustur İyi ve mesut bir saat olup her şeye salihtir, her şey yapılabilir

Saat 11 - Kamer'e mensup olup güzel bir saat olduğundan onda tılsım, vefk ve nüsha yazmak daha iyidir

Saat 12 - Zühal'in saati olduğu için müthiş nahıstır ve ancak zararlı şeyler yapmaktan başka bir şeye yaramaz olduğundan bunda her işten sakınılmalıdır

PAZARTESİ:

Saat 1 - Kamer'dir, muhabbet ve kalpleri celp için münasiptir ve muafıktır

Saat 2 - Zuhal'dir Sefere ve yolculuğa münsip ve muafık olup onda başlanılan her şey güzel neticeye bağlanır

Saat 3 - İzdivaca, mektup ve kitap yazmaya ve muhakemeye muafıktır

Saat 4 - Merihe mensuptur, sidik bağlama düşmana azap çektirme ve helak etmek gibi mezmum amellere muafık bir saattir

Saat 5 - Güneş'e mahsustur, hacetlerin kabulü, halkın lisanını bağlamak kalpleri cel ve cezbetmek, (kalpleri kendine benzetmek) için havas okuyup yazmaya münasiptir

Saat 6 - Zühre'ye ait bir saat olup onda vefk, tılsım ve nüsha yazmak iyidir

Saat 7 - Utarit'e mensup olup hacetlerin kazası, lisan bağlamak ve kalpleri celp etmeye müsaittir

Saat 8 - Kamer saatidir Birbirini sevmeyen iki kimse arasında sevgi ve muhabbet ve izdivaç için yarar bir saattir

Saat 9 - Zuhal saati olup ara açmak adavet ve buğz, kin ve nefret ve emsali şeylere mahsus bir saattir

Saat 10 - Müşteri ve mensup olup cidden mübarek ve said bir saat olduğundan bilimum hayır işlere yarar

Saat 11 - Merihe ait bir zamandır Onda adavet ve buğz ve benzeri şeyleri yapmaya yarar

Saat 12 - Güneşe mensup bir mes'ud saattir Akd-el sine ve kalpleri cezbetmek, ve menfaatleri celp etmek için pek müsaittir

SALI:

Saat 1 - Merih'indir Onda adavet verdirmek ve fesat işlerine, hastalıklara ve marazları icat etmeye, buna benzer işlere yarar, nahıstır

Saat 2 - Şems'e mensup ise de nahıstır Onda hiç bir şey yapmak muafık değildir

Saat 3 - Zühre'dir İzdivaç talebi ve evlenme hususlarına ait havas ile iştigal edildiği halde muaffakiyet hasıl olur

Saat 4 - Utarit'e mahsus bir zamandır Onda müşteri celbi, alış verişin süratlenmesi ve ticaretin genişelemesi için havas okuyup yazmak münasiptir

Saat 5 - Kamer'dir Ancak nıhıs olduğu için o saatte bir şey yapmak muafık değildir

Saat 6 - Zuhal'e mensuptur Kuvvetini bağlamak, göz ağrısı verdirmek, hastalandırmak ve emsali şeylere müsaittir

Saat 7 - Müşteri saati olduğundan celb-i muhabbet ve kalpleri çekmek gibi şeyler bu saatte çok güzel yapılır

Saat 8 - Merih zamanıdır İstediğini o saatte yap

Saat 9 - Şems'in vakti olup nikah, izdivaç ve kadınların kalplerini celp için salih bir zamandır

Saat 10 - Zühreye mensup olmakla beraber, güzel ve mesut bir saat olmadığından onda bir şey yapmak müsait ve münasip değildir

Saat 11 - Utarit'in zamanıdır Yoldan alıkoymak, izdivacı bozmak gibi şeylerin vaktidir

Saat 12 - Kamer'in nispeti vardır Araya adavet koymak ve nifak sokmak talak ve ayrılık gibi hep şer işlerine yarar

ÇARŞAMBA:

Saat 1 - Utarid saati olup muhabbet, meveddet, kalpleri celb ve teshir gibi şeylere müsait bir saattir

Saat 2 - Kamer nispeti olmakla beraber, nahıs olduğundan onda bir şey yapmak münasip değildir

Saat 3 - Zuhal'dir İlka-yı emraz, hastalıklar icat etmek, ve emsali şeylerin yapılması için sait bir zamandır

Saat 4 - Müşteriye mensuptur Cidden mübarek bir an olduğundan hayır işlerinden her ne arzu edilirse muafık olunur

Saat 5 - Merih'e mahsus olup cidden mezmum bir zaman olduğundan insanlar ile muhasama ve fenalık için her şeye müsaittir

Saat 6 - Şems saatidir Denizde ve karada yolculuk yapmaya muafık bir andır Onda yapılan her şeyde muafakiyet peyda olur

Saat 7 - Züreye mensup ve mesut bir zamandır Onda her istenilen yapılır ve hayırla muaffak olunur

Saat 8 - Utarid vaktidir Ağlayan çocukların ağlamasını durdurmak göze görünmemek, gözden kaybolmak için nüsha yazmak ve emsali şeyleri yazmak zamanıdır

Saat 9 - Kamer içindir Onda fenalık için yapılan her şey icra-yı tesir etmez Yani yapılan kötülüklerin tesiri olmaz

Saat 10 - Zuhal'e aittir Selatin ve ekabirin huzuruna girmek, onların rızalarını celbetmek ve menfaatlerini çekmek için salih bir zamandır

Saat 11 - Müşteri vaktidir Mesut bir zamandır Onda vefk yazmak amirler ve hakimler ile görüşmek ve emsali şeyleri iyidir

Saat 12 - Merihe mahsus olduğundan nahıstır Onda şer işleri ve adavet sokmak gibi şeyler yapılır

PERŞEMBE:

Saat 1 - Müşteriye mensuptur Onda rızık celbetmek ve iyi şeyler için okuyup yazmak münasiptir

Saat 2 - Merihe aittir Şer şeylere ait saattir

Saat 3 - Şems saatidir Kalpleri teshir için münasip saattir

Saat 4 - Zührenin zamanıdır Muhabbet ve izdivaca uygun saattir

Saat 5 - Utarit saatidir Onda kadın ve erkekleri bağlama olarak münasiptir

Saat 6 - Kamer saatidir Hayır amellere uygundur

Saat 7 - Zuhal saati olup hacet istemeye uygun zamandır

Saat 8 - Müşteri saati olup hayır amellere münasiptir

Saat 9 - Merih saati olup sultanlar, hakim ve memurlarla görüşmeye uygun zamandır

Saat 10 - Şems olup hayırlı isteklere uygun zamandır

Saat 11 - Zühre saati olup hayırlı isteklere uygun zamandır

Saat 12 - Utarite mensup olup son derece sakıncalı bir saattir Bu saatte hiç bir şey yapılmaz

CUMA:

Saat 1 - Zühredir Muhabbet celbedilir ve maksatların hasıl olması için yapılan şeylerden fayda temin edildiği vakittir

Saat 2 - Utarite aittir Arzu edilen tılsım ve vefk yazmasına müsait bir andır

Saat 3 - Kamere mensuptur Son derece mezmum ve fena bir zaman olduğundan bu saatte hiç bir şeye teşebbüs etmemek lazımdır

Saat 4 - Zuhaldir Kuyu kazmak ve emsali şeylerhayırlıdır, şerleri def etmek için okunan dualar tesirlidir

Saat 5 - Müşteriye mahsustur Kadınların muhabbetini, ekabir indinde sevgiyi celbetmek için yapılan şeylere müsaittir

Saat 6 - Şems saatidir Sultanların kalplerini celbetmek, onlarla buluşmak ve hacetlerin kabulü için okumak ve yazmak münasiptir

Saat 7 - Züreye mahsustur Onda kadınları celb ve teshir, izdivacı temin etmek için çalışmak tesirlidir

Saat 8 - Utarite mensuptur Her ne ister isen yap, güzel netice hasıl olur, ve muaffakiyet temin edilir

Saat 9 - Kamerin saatidir, bunda ara açmak, araya buğz ve adavet koymak ve emsali şeyleri yapmak münasiptir, tesiri görülür

Saat 10 - Zuhaldir Nehs-i ekber yani büyük nahıs bir zaman olduğundan onda hiç bir iş görülmez

Saat 11 - Müşteriye mensuptur Said olduğundan hayır için yapılan şeylerin yazılması ve okunmasına muafık bir zamandır

Saat 12 - Merih zamanıdır Onda yolculuğa çıkmak hayırlıdır İstenilen şeyleri yapmakta beis yoktur

CUMARTESİ:

Saat 1 - Zuhaldir O saatte istenilen her şey icra edilebilir, çünkü zuhalin mesut bir saati var ise o da cumartesi gününün ilk saatidir

Saat 2 - Müşteriye ait olup onda insanlar arasını sulh etmek, ara bulmak aralarına sevgi ve muhabbet sokmak için okunan ve yazılan şeylere müsaiitir

Saat 3 - Merihe mensup olup buğz ve adavetin ilkası için yapılan şeylere müsaittir

Saat 4 - Şems vakti olup, meliklerin, sultanların yanlarına girmek ve onlardan hacetlerin kabulünü istemek hususunda yapılan şeylere müsaittir

Saat 5 - Zühre içindirMesut bir saat olduğundan hayır amellere yarar

Saat 6 - Utarit zamanı olup çpk av için yazılan havas icrayı tesir eder

Saat 7 - Kamer için olmakla beraber hayırsız bir saat olduğundan onda hiç bir şeyin yapılması uygun değildir

Saat 8 - Zuhal içindir Onda marazlar, doğum hastalıkları, buğz ve adavetin igası için yapılan şeyler tesirlidir

Saat 9 - Müsteriye mahsustur Said bir saatir, işlemekte fayda temin edilir, hayır işlerini yapmaya yaramaz

Saat 10 - Merih saati olduğundan şer amellerini işlemeye müsaittir, hayır işlerini yapmaya yaramaz

Saat 11 - Şemse ait bir zaman olduğu için karı koca arasını bulup sulh etmek ve aralarına sevgi ve muhabbet verdirmek vesair buna benzer işleri işlemeye, yapmaya yarayan bir saattir

Saat 12 - Kamer zamanıdır Melikler, vezirler, sultanlar, hükümet erkanı indinde itibar temini maksadıyla okumaya ve yazmaya yarayan bir saattir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #29
Prof. Dr. Sinsi

cib Nickli Üyeden Alıntı

Ben ilimi veya Kur'an'ı para karşılığı satmam, satmam için dini inancımı yitirmiş aklımı şaşırmış olmam gerekiyor, ne medyum nede medyumculuk asla düşünmedim düşünmemde, benim elimde havas kitaplarım mevcuttur, şifa ayetleri mevcuttur, açılan konuları incelerim, büyü olup olmadığını ayrıca konuyla alakası olup olmadığını incelerim, yanlışa giden bir konu varsa konu içersinde uyarırım, özelden veya para karşılığı konuya asla değinmem, benim aradığım özellik sitede eksik olan bölümdür, bölüm eklenirse insanlar için daha faydalı konuşar ekleyebilirim, bölüm eksikliğinden konu paylaşımı asla yapmıyorum, yardım almak isteyenler, kendi durumlarını anlatarak yardım alabilirler, ücret istersem bu siteye bildirsinler, beni istedikleri kadar banlayabilirler, bizler bilinmeyen gerçekleri yazarız, saçma abartılı konular açmayız, gerektiğinde mükemmel bilgiler veririz

bende birini seviyorum bu duayı bana yazarsanız çok ssevinirim ne olur yazın çok ihtiyacım sebebi yokken soğudu benden hala söylediği kelimeler aklımda lütfen yardım edin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #30
Prof. Dr. Sinsi

suna82 Nickli Üyeden Alıntı

evet ilk önce onun ismini yaptımkağıdı sağ avucumun içine koydum

--- Sonraki mesaj ---

ya ben tam 2 aydır ayrıyız birbirimizden ve ayrıldığımızdada çok kavgalar yaşandı en kötüsüde aileler telefonda kavga ettilerTesadüf diyeceğim amaa 2 ay sonra bugün duayı okuduğum gün olması bukadarda tesadüf olmaz denir yani =)

ewt kesinliklesenin adına cok sevindimbnde 2 aydır ayrıyım bizde öyle 2 ay icinde sürekli kavga ettiksimdi hic bir sekilde görüsmüyoruzhaftaya denicem umarım duam kabul olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com