Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alanı, alınan, aradığınız, dualar, eşiniz, paylaşım, sevgiliniz, sonuç, uygulamalar

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Eski 06-27-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

hayatkardelen Nickli Üyeden Alıntı

ya kahhar okuyan var mı ? kafam karıstı iice
arkadaslar ya kahhar okumak istiyorumforumda cok arastırdım bazıları günde 306 defa okuyunfazla okumayın diyorbi arkadasımız da 125736 defa Allahu tealayi "kahhar" ismiyle zikir edip ve zalime beddua edilirse, Allahu teala o zalimi kahr eder diyor Ama dikkat edilmesi gereken, zalime hak ettiginden fazla beddua edilmemesi diyorkafam karıstı iice kaç defa okucamistediğin saatte okunabilio muyardım edermisinizbide dileğin için okuman gereken duayı rüyanda görüyormussun hangi duayı okuman gerektiğini onu nasıl yapıyoruzyardım edermisiniz lütfen

O zalim kişi için beddua ile bu kadar uğraşçağına, hayrı için ıslah olması için dua etsende ikiniz için daha iyi olmazmı?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

ya kahhar okuyan var mı ? kafam karıstı iice
arkadaslar ya kahhar okumak istiyorumforumda cok arastırdım bazıları günde 306 defa okuyunfazla okumayın diyorbi arkadasımız da 125736 defa Allahu tealayi "kahhar" ismiyle zikir edip ve zalime beddua edilirse, Allahu teala o zalimi kahr eder diyor Ama dikkat edilmesi gereken, zalime hak ettiginden fazla beddua edilmemesi diyorkafam karıstı iice kaç defa okucamistediğin saatte okunabilio muyardım edermisinizbide dileğin için okuman gereken duayı rüyanda görüyormussun hangi duayı okuman gerektiğini onu nasıl yapıyoruzyardım edermisiniz lütfen

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

melisina Nickli Üyeden Alıntı

muhabbet için her kim ki sabah namazından sonra hiç bir kimse ile konuşmadan 3 gün 3 sabah namazından hemen sonra 101 kere aşağıdaki esmai şerifi hulusu kalp ile okursa allahın izniyle seni düşünmekten deli divane olur gayet mücerreptir

bismillahirrahmanirrahim
vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim ya kadim ya daim ya veter baid ya samed ya men lem yelit velem yulet velem yekünlehu küfüven ehat sallallahu teala aleyhi ecmain
arkadaşlar bir sitede buldum bilen arkadaşlar yardım etsin böyle bir uygulama varmi?

melisa ben bunuda yaptım 2 gun 3 gun bulustuk ama yınede ayrıydık sadace yüzyzebı görusme oldu bırbırmızı coközledıgımz ıcın tabı teklıf ondan geldı ben bunu bıdaha yapcam bı cok yerde etkılı oldugunu duymustum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #19
Prof. Dr. Sinsi

tesekur ederim kardesim Allah razi olsun sende kendimi goruyoruminandiklarinin arkasinda dur gercekten sevdigin insana inaniyorsan vazgecme sonu ne olursa olsun biz olumude goze aldik bi tek sey kaldi hayirlisiyla Turkiyeye gitmekRabbim yar ve yardimcimiz olsun keske bi nebze ailelerimizde bize yardimci olabilseler mutlulugumuza ortak olup arkamizda durduklarini ve yikilmaz bir dag olduklarini hisetirebilseler ne yaziki
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #20
Prof. Dr. Sinsi

violet dogru olabilir biz o köyü terk ettikten sonra baska dünürcüler gelmis bunda bi hayir vardir mutlaka karsimdakininde günahlari vardir bi yerde okumusdum bi insanin yedigi helal degilse günahlarinda israr ediyorsa nasi duasi kabul olsun? ama tabii belkide rabbim korumak istedi en cokta beni üzen annemin su sözleriydi" demekki sen ondan öyle cok dua ediyodun tesbihler cekiyodun bak hayirli oslaydi bu is olcak olsaydi o dualarin ise yarardi" yani sanki dualarin nerede der gibi

seheryeli senide dualarimda unutmamaya calisiyorum ama dertlerimizi karsilasitirinca benimkine internet karistiya hersey daha zor gibi

bakin iki sene oldu bu insana karsi asla süphe duymadim benim aynam gibi bide ilk basindan kildigim icin istihare namazini ona güvendim zaten evlenebilsek insallah trye yerlesirim belki baskalari öyle görüyordur yani yurtdisina gidebilmek icin seviyor numarasini oynuyordur ama o en basindan beri karsi cikiyor yurtdisina cikmaya böyle seylerden cok korkarim etrafdanda cok duyuyorum kötü bi sonucla biten iliskileri benim iliskim zaten hic olmadi ama o kadar cok dua ettimki rabbim bana hayirli bi insani nasip etsin diye bana bütün gecmismi unutturan vs bi insan olsun asktan gözlerim kör felanda degil bilakis onunla gözlerim acildi birbirimizi tamamliyoruz

sizlerden tek istegim benide dualarinizda anmaniz rahat zamanimdada dar zamanimdada hep rabbimden hayirlisin istedim insallah rabbim utandirmaz insallah dahada kötü seyler olmaz

okuyup düsüncelerinizi paylastiginiz icin allah razi olsun hepinizden

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #21
Prof. Dr. Sinsi

albino Nickli Üyeden Alıntı

İki kişi arasında kuvvetli bir aşk oluşması için ekteki tertip görüldüğü üzere muhabbete ait bir vakitte safran misk ve gül suyu karışımı ile hazırlanmış bir mürekkep ile yazılıp misk ile tütsülendirilir bir miktar suda bekletilerek yazıları silindikten sonra aralarında sevgi istenen kişilere o sudan içirilirse büyük bir aşk meydana gelir İnşallah

tütsülendirmek derken tütsüyü yakıp üzerinde gezdirip dumanın dağılmasını sağlamak mı kastedilen acaba bunu yaparken herhangi bir okuma yapılacak mı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #22
Prof. Dr. Sinsi

arkadaslar banada lütfen yardim edin, sevdigim insan birden degisti evlenmeyi planliyorduk herkeze söyledik, anneme velanda söylemistim annem karsi cikmisdi olmaz demisti ama sevdigim savasacagiz biz birbirimizi cok seviyoruz diyordu onun ailesi iki bucuk yildir biliyordu evlenmek istedigimizi birden onlarda karsi cikti, halbuku arkamizda olduklarini hep söylerlerdi sevdigim beni sevdigini söyliyor ama mutzus olucagiz diyor ilerde kimse evlenmemizi istemiyor diyor ama ben cooook seviyorum onu cooook evlenmek istiyorum ben inaniyorumki basara biliriz oda hep öyle diyordu cok seviniyordu bir yuva kuracagiz diye ama birden korkmaya basladi ne yapa bilirim korkusunu yenmek icin, beni aramasi sormasi icin her sabah görüyorum ise giderkene onu yanina gitmek konusmak istiyorum, bazi zaman gidiyorumda ama bana gelme ikimizde daha cok aci cekiyoruz diyor dayanamiyorum onu hep körmek istiyorum, konusmak istiyorum ne yapabilirim lütfen yardim edin bu siteyi buldum bir kac hafta öncö sürekli burdaki dualari ediyorum allah ins dualarimi tez vakide kabul eder
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #23
Prof. Dr. Sinsi

muhabbet için her kim ki sabah namazından sonra hiç bir kimse ile konuşmadan 3 gün 3 sabah namazından hemen sonra 101 kere aşağıdaki esmai şerifi hulusu kalp ile okursa allahın izniyle seni düşünmekten deli divane olur gayet mücerreptir

bismillahirrahmanirrahim
vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim ya kadim ya daim ya veter baid ya samed ya men lem yelit velem yulet velem yekünlehu küfüven ehat sallallahu teala aleyhi ecmain
arkadaşlar bir sitede buldum bilen arkadaşlar yardım etsin böyle bir uygulama varmi?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #24
Prof. Dr. Sinsi

coksevdim Nickli Üyeden Alıntı

mellisa bu ıshareyı yapma ben bugunde yaptım sabah uyumustum gördugum ruyadan okadar korktumki uyandıgmda ellerım tıtryodu nıyetımle ılgılı o kşişiyi görmedım zaten ruyada hıc tanıdıgm ınsanda yoktu ama cok korkuttular benı ruyamda dul bı adam var yası benden buyuk peşimde bırakmıyor bosandıgı karısınıda göruyorum ben ruyamda hamileymıs 3 aylık gelıyo üstüme bagırıyo cagıryo elinde sıyah bı yılan var onu benım üstüme tutyo korkudan ölcektım yapma cocugum var düşecek cok korkuyorum dıyorum cok korkmustum ne istyo bu adam benden napıyım dul adamı ben dıye aglıyorum

hayatım dun gece yapıcaktım nıyetlendım ben 3 de 4 yatan kısı ustune bır agırlık coktu hemen uyudum anlamadım kendıme bıle sastım ruya tabır ettır bence gercekten kotuymus cnm ya allahım ıyıce arastırmak gerek demekkı bak sankı benı bırsey engelledı herkez yatsın yapıyım dedım ama olmadı herseyde hayır vardır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #25
Prof. Dr. Sinsi

mellisa bu ıshareyı yapma ben bugunde yaptım sabah uyumustum gördugum ruyadan okadar korktumki uyandıgmda ellerım tıtryodu nıyetımle ılgılı o kşişiyi görmedım zaten ruyada hıc tanıdıgm ınsanda yoktu ama cok korkuttular benı ruyamda dul bı adam var yası benden buyuk peşimde bırakmıyor bosandıgı karısınıda göruyorum ben ruyamda hamileymıs 3 aylık gelıyo üstüme bagırıyo cagıryo elinde sıyah bı yılan var onu benım üstüme tutyo korkudan ölcektım yapma cocugum var düşecek cok korkuyorum dıyorum cok korkmustum ne istyo bu adam benden napıyım dul adamı ben dıye aglıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #26
Prof. Dr. Sinsi

Lalin Nickli Üyeden Alıntı

merhaba forumunuzu sık sık ziyaret edenlerim burdan baktıgım duaları okuyorum allahım inşallah kabul eder

Rabbim dermansız dert vermezmiş ama artık olmasını istiyorum
ben 27 yaşındayım ve 14 yıldır birini seviyorum cocuklugumdan bu yana
bu 14 yıl boyunca ara ara da olsa görüştük1 yıl öncesine kadar aynı şehirdeydik tabi onun okulu işi derken yılda bir iki kez görüyordumşimdi biz başka bir şehire taşındık bundan 4 ay önce cok isteyerek buluştuk ama ertesi gün bana düşman kesildi anlamadıgım bir şekilde bir sebep te söylemedi bana
15 gün sonra memleketime gidecegim ve onu görecegim görmeyi cok istiyorum
heycanla telefon actım cevap vermedi mesaj attım yine cevap vermedi
onu cok cok cok seviyorum onunla mutlu bir yuva kurmak istiyorum ona kavuşmak istiyorum allah rızası icin bana yardım edin
beni sevmesi baglanması sevmesi icin ne yapmalıyım

Kurban olduğum Rabbim hayırlısı neyse onu çıkarsın karşına kardeşim Tövbeler olsun diyelim ertesi gün değişmiş die Tövbeler olsun tövbeler olsunSEvgili kardeşim Ben senin derdini halini çok iyi anlarımRabbim kapılarını açsın inşallah
bol bol Ya Vedud zikrini çekiver her namazından sonra 11 selavat 11 fatiha 11 ayetelkürsi tekrar 11 selavat ile duanı et ve sitiede birbirinden değerli verilen uygulamaları takip et ben şimdi senin için sevdiğine kavuşasın die RAbbime dua edeceğim İnşallah ayrılmaz hakkında hayırlısı isee bir ömür mutlu olursunuz
bu gece öyle bir güzel gecedir ki hadi el açıp birlikte dua edelim kıymetini bilip ihlasla RAbbime yakaralımselametle kardeş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #27
Prof. Dr. Sinsi

merhaba forumunuzu sık sık ziyaret edenlerim burdan baktıgım duaları okuyorum allahım inşallah kabul eder

Rabbim dermansız dert vermezmiş ama artık olmasını istiyorum
ben 27 yaşındayım ve 14 yıldır birini seviyorum cocuklugumdan bu yana
bu 14 yıl boyunca ara ara da olsa görüştük1 yıl öncesine kadar aynı şehirdeydik tabi onun okulu işi derken yılda bir iki kez görüyordumşimdi biz başka bir şehire taşındık bundan 4 ay önce cok isteyerek buluştuk ama ertesi gün bana düşman kesildi anlamadıgım bir şekilde bir sebep te söylemedi bana
15 gün sonra memleketime gidecegim ve onu görecegim görmeyi cok istiyorum
heycanla telefon actım cevap vermedi mesaj attım yine cevap vermedi
onu cok cok cok seviyorum onunla mutlu bir yuva kurmak istiyorum ona kavuşmak istiyorum allah rızası icin bana yardım edin
beni sevmesi baglanması sevmesi icin ne yapmalıyım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #28
Prof. Dr. Sinsi

amin hepinize çok teşekkür ediyorum her gün her saniye dua ediyorum neden bu durum geldik anlamıyorum çok acı çekiyorum hayırlısımı değilmi onuda anlıyamıyorum ki bir iyi bir kötü anlaıyamıyorum bu en çokta beni çıldırtan gezdiğini iyi olduğunu beni takamdığını gördükçede çıldırırıyorum rabbim sorsun bana ona gözyeşlarrımı bu sıkıntılarımı çıkmadık hastalık kalmadı vucüdumda allaha havale ettim onu geçen gün yine böyle şeyler yaşadık 15 gün ayrı kaldı yine döndü özür diledi af diledi anlaıyamıyorum yaaaa çıldırıcam çözemiyorummm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #29
Prof. Dr. Sinsi

sıkıntılıı Nickli Üyeden Alıntı

inanın bende anlıyamıyorum düşünmekten kafayı yemek üzereyim hayırlımı hayırsızmı derken çıldırcam her gece dua edip yatıyorum rüya görmek için kafayı yedim artık düzeliyo araıyo iyi am bi anda o mutluluk bozuluyor anlıyamıyorum rabbim mi gösteriyo o artık benimi sevmiyor anlıyamıyorummmm kiiiii buda beni deli ediyor

canım kardeşim Allah önce yar ve yardımcın olsun diyorum senin için duada bulundum aynı sıkıntılardan çoğumuz geçtik hele hele evlilik aşamasındayken öyle büyük sorunlar çıkıyor ki nikahının olduğu gün artık bunalmalardan yüzüğünü atanları bile bilirim sen duanı et Rabbim hayırlısı neyse o yoluna çıksın bol bol Fetih suresi oku Rabbim yüreğine ferahlık versin inşallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #30
Prof. Dr. Sinsi

Bu konuyla ilgili sorular oluştu kafamda birincisi bu forumdaki muhabbet ve sevdirme dua formullerinden bazılarını yaptım ama eşim beni seveceği yerde başka birisine iyiden iyiye kapıldı yani içinde bana ait birşey kalmadı tam tersine zaten benimle evli olmasına rağmen aşık olduğu kişiye iyice kapıldı bu olayı da yeni öğrendim bilgisayarında mektuplar falan buldum Benden ayrılmak istediğini söyledi Bu neden böyle olmuş olabilir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com