Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haftanın, konuğu

Cevap : Haftanın Konuğu

Eski 11-04-2008   #166
dejavu2009

Alıntı:
haticee tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hocam sırnakta öğretmelik eminim ki bambaşkadırALLAH yardımcınız olsun
Çok başka bir şeydir diiyemiyeceğim çünkü bana soran herkes başarılı öğrencin varmı? diye soruyor Ordaki öğrenciler başarılı olamaz diye düşünen çok Gerçekten çok başarılı ve azimli öğrencilerim var Onlar için çok emek sarfediyorum Umarımki ilerki hayatlarında başarılarıyla bir yerlere gelirler Ama ne yazıkkı eğitim alanındaki uğraşımız biraz farklı özellikle kız çocuklarının okullaşma oranını arttırmak için çok çaba sarfettik Bu konudaki emeklerimizin karşılığını bir nebze olsun aldık ama ailelerin tavrı değişmedikçe uğraşlarımız çok fazla sonuç veremeyecek

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2008   #167
dejavu2009

Alıntı:
FBMH1907 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sen hiç aşık oldunmu??
Böyle bir şeyi kaçırmış olamam değil mi? :)

hey Aşk, kim sana anlam vermeye çalışmadıki

Hangi birimiz onun için mantıklı bir cümle kurabildiki?

Ya da Aşk, meyvesini yetiştirmeye çalıştığımız bir ağaçtır Çünkü ürünü kimin aldığı belli değildir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2008   #168
sudenaz

Aşk konusunda güzel bir cvp olmuş beni güldürdünüz açıkcası=)
bir soruda benden olsun o zaman hocam:
Öğrenci psikolojisini anlayabiliyormusunuz yani anlayabildiğinizi düşünüyormusunuz olası bir sorunla karşılaştığınızda yaklaşımlarınız nasıl oluyor karşı tarafdan ne bekliyorsunuz?
inşallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #169
dejavu2009

Alıntı:
sudenaz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aşk konusunda güzel bir cvp olmuş beni güldürdünüz açıkcası=)
bir soruda benden olsun o zaman hocam:
Öğrenci psikolojisini anlayabiliyormusunuz yani anlayabildiğinizi düşünüyormusunuz olası bir sorunla karşılaştığınızda yaklaşımlarınız nasıl oluyor karşı tarafdan ne bekliyorsunuz?
inşallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir=)
:) Anlatabildin

Öğrenci psikolojisini anlamaya çalışmak bir yana o zaten hayatımızın bir parçası olmuş ve bizimle bütünleşmiş bir halde artık Bir sorun karşısında öğrencilerimin yaşı gereği onlardan fazla birşey bekleyemem Onları direk değiştirmeye çalışmaktan çok yönlendirmek en mantıklısıdır

Bahsetmeye çalıştığın "sorunlar" kısmı, yani çok geniş bir yapıya sahip Öğrencilerimle ciddi sorunlarım olmaz Ama sorun çıkmayacağı anlamına gelmez Konuşarak ya da testlerle bu işi halledebirim ama haticee'ye anlattığım sorunlar ayrı bir kategoride yer alır ve o sorun konunun bir yönüdür sadece

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #170
bonsoir

Müzikle uğraşmanız bir nebze olsun rahatlatıyordur siziBizde siirt te 4 yıl kaldık , o zamanlar şırnak ilçeydi ama hiç şırnak a gidemedik güvenlik açısından:) siz kaç yıldır oradasınız??
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #171
dejavu2009

Alıntı:
bonsoir tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Müzikle uğraşmanız bir nebze olsun rahatlatıyordur siziBizde siirt te 4 yıl kaldık , o zamanlar şırnak ilçeydi ama hiç şırnak a gidemedik güvenlik açısından:) siz kaç yıldır oradasınız??
Evet, müzik ayrı bir tat katıyor hayata

Siirt'i gördüm Hatta Eruh'tan Şırnak'a doğru akşama vakti arabayla geçmiştim Gerçektende hayalet kasabalarını andırıyordu

Şırnak'ta 4 yılım doluyor Alıştık buraya

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #172
haticee

[quote=dejavu2009;244217]Çok başka bir şeydir diiyemiyeceğim çünkü bana soran herkes başarılı öğrencin varmı? diye soruyor Ordaki öğrenciler başarılı olamaz diye düşünen çok Gerçekten çok başarılı ve azimli öğrencilerim var Onlar için çok emek sarfediyorum Umarımki ilerki hayatlarında başarılarıyla bir yerlere gelirler Ama ne yazıkkı eğitim alanındaki uğraşımız biraz farklı özellikle kız çocuklarının okullaşma oranını arttırmak için çok çaba sarfettik Bu konudaki emeklerimizin karşılığını bir nebze olsun aldık ama ailelerin tavrı değişmedikçe uğraşlarımız çok fazla sonuç veremeyecek[/quote

ülkemizin sizin gibilere ihtiyacı var kesinlikleyolunuz açık olsuninşallah yanlış anlasılmaların bir sonu gelirinsallah en yakın sürede kız arkadaslarımızıda okulda görürüz siz yinede uğrasmaya devam edinnsonuç elbet gelecektir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #173
dejavu2009

Alıntı:
haticee tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

ülkemizin sizin gibilere ihtiyacı var kesinlikleyolunuz açık olsuninşallah yanlış anlasılmaların bir sonu gelirinsallah en yakın sürede kız arkadaslarımızıda okulda görürüz siz yinede uğrasmaya devam edinnsonuç elbet gelecektir

gerçekten çok teşekkür ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #174
su perisi

Eeee hocam evlilik ne zaman düşünüyorsunuz?? Oralardan bir yengemiz olabailirmi acaba, ne dersiniz??

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #175
dejavu2009

Alıntı:
su perisi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Eeee hocam evlilik ne zaman düşünüyorsunuz?? Oralardan bir yengemiz olabailirmi acaba, ne dersiniz??
:) bu soru biraz özele kaçtı
daha uzak

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-11-2008   #176
sudenaz

konukluğu için hocamıza teşekkür ediyor ve onu uğurluyoruz herşey gönlünüzce olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-11-2008   #177
sudenaz
Icon1861

8Haftanın Konuğu Sevgili Merve16
Bir hafta boyunca arkadaşımızı burada ağırlıycaz

Bir hafta boyunca merve16 hakkında merak ettiklerinizi online konumdayken sorabibilirsiniz konukluğumuzu kabul ettiği için teşekkür ederim
Saygılarımla SUDENAZ

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-11-2008   #178
merve16

rica ederim ben teşekkür ederim canım

Eski 11-11-2008   #179
merve16

resimler de süper bu arada çok sağol canım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-11-2008   #180
mavilim

HAYATINDA Kİ EN ÖNEMLİ OLAYI PAYLASIR MISIN CNM
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com