Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evlilik, mesajları, yıldönümü

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ MESAJLARI - EVLİLİK KUTLAMA YAZILARI

Evlilik Kutlamaları - Evlilik Yıldönümü Tebrik Mesajları

Güzel Sözler - Evlilik Cep sms Mesajları - Hazır Mesajlar

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!

Ailecek yürekten kutluyoruz Düğün hediyemizi size sormadan almayalıyım dedik Neye ihtiyacınız varsa bilelim Mutluluklar

Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz Ama düğününüzde kendimizi affetireceğiz Mutluluklar ve sevgiler

Hedefi onikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun Düğün davetiyenizi de bekliyorum Mutlululuklar

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda Nice nice yıllara hep elele

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler İyi ki evlenmişiz karıcığım

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hıç ayrılmasın Mutluluklar!

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca "zaman" ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hıç ayrılmasın Mutluluklar

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle

Sabahları güneş neden doğar biliyor musun? Onu umutla ve sevgiyle bekleyenler vardır Yarın sabah doğacak güneşi sana armağan ediyorum Senin için doğsün

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın Ömür boyu mutluluklar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com