Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başında, hacker generali

&Quot;Hacker Generali&Quot; İş Başında!

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

&Quot;Hacker Generali&Quot; İş Başında!

Hacker 100000 Facebook hesabını sızdırdı!

Kendini ülkesinin "Hacker generali" olarak tanıtan hacker, 100 bin Facebook kullanıcısını fena vurdu

"Hannibal" adındaki İsrailli hacker'ın "100 bin Arap'ın Facebook oturum açma bilgilerini" sızdırmasının ardından Filistinli ve İsrailli hacker'lar arasındaki savaşın fitili, yeniden alevlendiİsrailli hacker "Hannibal", 13 Ocak'ta "30 milyon Arap'ın" e-posta adresine erişimi olduğunu söylemiş ve İsrailli web sitelerinin "Arap hack'leri"ne karşılık olarak, 55 yıl boyunca oturum açma bilgilerini sızdırmakla tehdit etmişti Hannibal bunun ardından 85 bin Facebook hesabının oturum açma bilgilerini Pastebin üzerinden yayınlamıştıAncak Hannibal bu kez daha büyük bir sızıntı ile ortaya çıktı 100000 hesabın detaylarını yayınlayan hacker, "Bu 100 bin hesabı yayınlıyorum, çünkü devasa gücümü göstermek istiyorum Araplar benle uğraşmamaları gerektiğini anlamalı ve ders almalı" dedi 100000 Facebook oturum açma bilgisinin yer aldığı metin dosyası, 14 dosya paylaşım sistesine yayılmış bulunuyorKendini "İsrailli hacker'ların generali" olarak adlandıran cüretkar hacker, geçtiğimiz haftalarda orta doğuda baş gösteren "siber savaş" için "dur" emri vermiş ve "İsrailli hacker'lar, durun! İsrail'e tekrar saldırdıkları takdirde ben söyleyeceğim ve o zamana dek siber savaş durmuştur" "Bir daha ortaya çıkarlarsa ben İsrail'i kurtarmak için döneceğim Bana güvenin Her zaman buralarda olacağım"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com