Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Üniversiteler & Kampüsler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıköğretime, başvuru, internetten

Açıköğretim'e İnternetten Başvuru

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Açıköğretim'e İnternetten Başvuru

Eskişehir (AA)- Anadolu Üniversitesinin (AÜ) uzaktan eğitim yöntemiyle öğretim yapan İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerine yerleştirilen adaylar ile Adalet Meslek Eğitimi Önlisans Programına başvuru hakkı olan adayların, internet başvuru işlemlerini 13-24 Kasım tarihlerinde ek yerleştirme başvurusuyla yapabilecekleri bildirildi

AÜ Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre, 2006 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi sonunda AÜ'nün uzaktan öğretim yöntemiyle öğretim yapan İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerine yerleştirilen adaylar ile Adalet Meslek Eğitimi Önlisans Programına başvuru hakkı olan adayların, internet başvuru işlemleri 11 Eylül'de başlamış ve 29 Eylülde sona ermişti

Ancak, söz konusu uygulamaya bu öğretim yılında ilk defa başlanmış olması nedeniyle, belirlenen tarihlerde başvuru yapamayan adaylar, internet başvuru işlemlerini 13-24 Kasım tarihlerinde ek yerleştirme başvurusuyla yapabilecek Bu adayların kesin kayıt işlemleri de 20 Kasım-1 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com