Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cümleleri, erkekleri, kızların, reddetme

Kızların Erkekleri Reddetme Cümleleri...

Eski 03-30-2007   #1
tatia27
Icon4

Kızların Erkekleri Reddetme Cümleleri...

Bir şeyi asla ve asla olduğu şekliyle söylemeyi beceremeyen hatun kişilerin binlerce yıldır oluşturdukları "kızsal jargon"a uygun "hayır" mealli cümlelerdir

-sen cok iyisin ben sana göre değilim biz ikimiz çok farklıyız anlıyomusuuoaan
-seni hiç o anlamda düşünmedim

-ben seni bir abi olarak görüyordum
-ben seni hep bi kardeş olarak gördüm

-yaaacok tatlısınnn! ama bu kadar kız varken niye ben he niyekoskaca sehirde benden baskası kalmadı mı asık olcak

-milyonlarca kez tesekkur ederim ama ben senin verdigin degeri kaldiramam

-senin yanında kendimi çok rahat hissediyorumsevgilimin yanında bile senin yanında olduğum kadar cıplak, masum, kendim olmadım
iyi olmak dürüst olmak adam gibi adam olmak realist olmak önemli olmak sevgi dolu olmak iyimser olmak sence hangisi önemli bence boşluğu doldurulamayacak olmak en önemlisi buişte sen busunsen iyi birisindostsun, sıcaksın, değerlisin

-get ula başımdan

-bu sene üniversite sınavına gireceğim dersten başka birşey düşünmek istemiyorum

-lezbiyen eğilimlerim var

-arkadaşımın platonik aşkısın o sana aşık ama senin haberin yok, ona yanlış yapamam

-inan ben sana layık değilim (Meali !sen bana layık değilsin! dir )

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-31-2007   #2
mate

:)))
hiç kimseyi böyle reddetmedim komik sanki bunlar
benim yöntemim çok etkili kimse kırılmıyor anlamamış gibi yap (tabiri caizse safı oyna) alttanda dostluk mesajları verdinmi tamamdır;)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-31-2007   #3
speed

acıdım şimdi hemcinslerime çok gaddarsınz bayanlar:)))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-31-2007   #4
angelesdream

-inan ben sana layık değilim (Meali !sen bana layık değilsin! dir )

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com