Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, ilköğretim, odası, okulu, seyhan, tabibler

Adana Tabibler Odası İlköğretim Okulu Seyhan Adana

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Adana Tabibler Odası İlköğretim Okulu Seyhan Adana

Adana Tabibler Odası İlköğretim Okulu Hakkında - Adana Tabibler Odası İlköğretim Okulu Tanıtım - Adana Tabibler Odası İlköğretim Okulu Resimleri - Adana Tabibler Odası İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Adana Tabibler Odası İlköğretim Okulu Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulumuz Adana Tabipler Odası tarafından yaptırılıp, Milli Eğitim Bakanlığına bağışlanmıştır 1999 yılında da Eğitim Öğretim faaliyetine başlamıştır Bu tarihte 5 idareci, 60 öğretmen, 1500 öğrenci ve 2 hizmetli ile hizmete başlamıştır Okulumuzun açılışını dönemin Gençlik ve Spor Bakanı Fikret ÜNLÜ yapmıştır

Okulumuz tek blok 2 girişli 24 derslik olarak inşa edilmiştir Öğrenci yoğunluğundan dolayıo eğitim öğretim faaliyetleri ikili (sabahçı-öğlenci ) olarak yürütülmektedir Okulumuzun donanımı 1999 yılından itibaren veli katkılarıyla zenginleştirilmektedir

Okulumuzun açıldığı andan itibaren çevrenin eğitim kültür merkezi olmuştur Mezunlarını % 99'u orta öğretime devam etmektedir Kuruluşundan itibaren akademik başarısı yüksek, misyon ve vizyonlarına uygun olarak eğitim öğretim veren okulumuz bu durumunu korumak için idareci, öğretmen, tüm personeli, öğrenci ve velileriyle uyum ve sevgiyle çalışmalarını hep daha ileriye taşımayı ilke edinmiştir Öğrencilerimiz birçok alanda okulumuzu başarı ile temsil etmiş sosyal faaliyetlerde de başarıdan başarıya koşmuşlardır

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ADANA TABİBLER ODASI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Mahfesiğmaz Mah

Telefon Numarası: 322 233 96 88

Faks Numarası: 322 232 47 54

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: http://wwwtabiplerodasik12tr/

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com