Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açılsın, anlatım, bilgisayarınız, lenov, resimli, tanısın, yüzünüzü

Bilgisayarınız Yüzünüzü Tanısın Ve Açılsın Lenov Resimli Anlatım

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bilgisayarınız Yüzünüzü Tanısın Ve Açılsın Lenov Resimli Anlatım

Bilgisayarınız Yüzünüzü Tanısın ve Açılsın Lenov Resimli Anlatım

Bilgisayarınız Yüzünüzü Tanısın ve Açılsın Lenov Resimli Anlatım

Arkadaşlar Eyer bilgisayarınızın işletim sistemi microsoft firması tarından yapılmışsa
abartmayalım Winxp Ve Vista Uyumlu bu program şu işe yarıyor bilgisayarınıza kuruyorsunuz kameradan yüzünüzü taratıyorsunuz akabinde bilgisayarı bidaha açtığınızda bilgisayar sizin yüzünüzü tanıyor ve öyle açılıyor yani şifre siz çünki şifre Sizsiniz

unutmadan aydınlık bir yerde yüz taraması yaptırın

Kurulum Notları

Install Notes:

1 Kurulumu yapın (Administrator olarak)
2 Ayarlarını yapın
3 Hadi bakalım hayırlısı

RapidShare: Easy Filehosting

Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 800 x 566

Not : Arkadaşlar program sizden şifre isteyecktirBu şifre administrator şifresidir eğer sizin administrator şifreniz yoksa bunu yapmanızı isteyecektirProgram çalışmaktadırHer hangi şekilde resimler açılmaz dene diğinizde göreceksiniz göz tanıma özelliğide için bulunan program ancak kişi kamera karşısında oldugunda açılır yani kişinin resmini kameranın önüne koymayın program güler (şaka tabi ) eğer sorun yaşayan olursa önce kendisi ugraşsın daha sonra sorabilirler elimden geldiğince yardımcı olacağım saygılarla

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com