Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
küçük, tavam

Benim Tavam Küçük...

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Benim Tavam Küçük...

Yaşlı bir adam göl kenarında balık tutuyormuş diğer insanlarlaYaşlı adam oltasını atmış,beklemiş ve kocaman bir balık çekmişAdam balığı almış eline, nazikçe çıkarmış iğneyi baliğin ağzından şöyle bir balığa iyice bakmış ve göle atmış

Yaşlı adamdan başka kimse balık yakalayamıyormuşYaşlı adam tekrar oltasını atmış daha kocaman bir balık ,adam tekrar balığın ağzından iğneyi nazikçe çıkarmış ve balığa şöyle bir etraflıca bakmış ve tekrar göle atmış baliğiHer seferinde daha kocaman balıklar yakalamış yine etraflıca baktıktan sonra balıkları atmış göle

Yanında balık tutanlar artık dayanamamışlar ve adamın yanına gelmişler

Amcacığım ne yapiyorsun sen demişler Biz saatlerdir buradayız tek bir balık bile yakalayamadık Sen ise kocaman kocaman balıkları göle tekrar atıyorsunNeden acaba diye sormuşlar?

Adam dönmüş kalabalığa;
Benim Tavam küçük evlatlarım

Alintidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com