Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağlarken, gidiyordun

Ben Ağlarken Sen Gidiyordun...

Eski 08-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ben Ağlarken Sen Gidiyordun...

Ben ağlarken sen gidiyordun

Elimden gözlerimi kapamaktan, mavi hayaller kurduğum dünyamı unutmaya çalışmaktan başka hiç bir şey gelmiyordu Aklına koymuştun besbelli Dönmeyecektin bir daha

Bazen kendimi sana o kadar yakın hissediyordum ki Her yerde seni arıyordum ve her yerde senden bir şeyler buluyordum Hayata umutla, gülümseyerek ve en önemlisi seninle bakmak güzeldi

Seni çok uzun zaman bekledim Bana dönmeni, bana sarılmana "hepsi geçti artık" demeni Gözlerinin gözlerimle buluşmasını Ta ki sana yeniden gelebileceğine dair umutlar taşıyan tüm gemilerimi yakana kadar Kendimi asla bağışlamayacağım, senin de beni bağışlamayacağından emin olduğum şeyler yaptığım zamana kadar

Garip olan ne biliyor musun? Bunca yaşadıklarımıza rağmen hala berabermişiz gibi geliyor Uzakta olsak, ayrı da olsak "Kalplerimiz bir yerde birleşiyor"

"Yalnız kaldıysan, kalkıp pencerenden bir bak

Güneş açmış mı, yağmur düşmüş mü?

Dön bak dünyaya

Herkes gitmişse, sakince arkana dön bir bak

Dostun kalmış mi, aşkın solmuş mu

Dön bak dünyaya, dön bak dünyaya

Bir sonbahar kadar yalnız, bir kış kadar savunmasız

Ya da ilkbaharsan, yolun başındaysan

Asla VAZGEÇME, kalkıp da pencerenden bir bak

Güneş açmış mı, yağmur düşmüş mü?

Dön bak dünyaya"

Birazdan sabah olacak ve sen her zaman ki gibi bu yazımı da okuyacaksın Bende her zaman ki gibi gülümsemelerimle yazdıklarımı reddedeceğimGülüşlerimle çektiğim acıyı, korkularımı gizleyeceğim

Şimdi benden uzaklarda olsan da

Gecenin karanlığında umuda gülümseyen o yeşil gözlerin hala benimle

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com