Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
istediğinizde, kimse, programsız, ulaşamasın

İstediğinizde Size Kimse Ulaşamasın - Programsız

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İstediğinizde Size Kimse Ulaşamasın - Programsız

Arkadaşlar k750i'de geçen gün kurcalarken buldum bir profil oluşturdum adını kapalı yaptım sonra profil düzenle de çağrı yönlendirme blm var oraya kullanmadığınız eski bir cep telefonu numarası yazıyorsunuz ve başka profil seçene kadar size kimse ulaşamıyo profili değiştirdiğinizde de otomatik olarak yönlendirme devreden çıkıyo (kimse ulaşamasın siz müziğin keyfini çıkarın)

bunun haricinde bir profil daha oluşturdum arayanlara meşgul tonu gidiyo siz de cevapsız çağrı var diye görüyorsunuz (otobüs - cami vbyerler için ideal)

bunu yapmak için de profil düzenle den çağrı kabulu - yok yapmanız gerekiyo

ya da sadece istediğiniz kişilere izin verebilirsiniz bunun için de izinli listesini kullanabilirsiniz

emeğe saygı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com