Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Beyin Fırtınası > Zeka Soruları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
edin, hediye, hemde, kazanın, test, zekanızı

Hem Zekanızı Test Edin Hemde Hediye Kazanın!

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hem Zekanızı Test Edin Hemde Hediye Kazanın!

Merhaba arkadaslar

Bu, forumda ilk mesajımFakat Lahuti'yi sık sık dışarıdan takip ediyorum Hatta az sonra verecegim adresteki bir kaç sorunun buradaki bilgilerden yola cıkılarak oluşturuldugunu da söyleyebilirim

wwwizsurcom

Not: Eger link vermek yasaksa Moderatör arkadaslarımızın düzenlemesini rica ediyorum Dileyene PM İle verebilirim

Sıradan yarışmalardan biraz farklı Cevapları bulabilmeniz için Resim - Soru ve İpucu arasındaki baglantıları çözmeniz gerekiyor Site adından da anlaşıldığı üzere , izleri takip etmelisiniz

Site yaklasık 1 aydır aktif durumdadır 100 soruda Plazma TV vermeyi düşünüşüyoruz İlk hediyeler (Kingston 128GB Flash Bellek) 38 soruda , bu soruyu ilk bilen 3 kullanıcımıza verilmiştir Forum kurallarını okuma fırsatım olmadığı için resimleri eklemedim Dilerseniz hediyelerin sahiplerine ulaştıgına dair fotograflarda koyabilirim

Yeni katılan yarışmacıların yarışma mantığını anlayabilmeleri ve üst sıradakilere yetişebilmeleri için ilk 40 sorunun cevabı site üzerinde verilmiştir

Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar diler , saygılarımı sunarım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com