Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
craven, forced, gelin, gönülsüz, marry, sara, serisi

Sara Craven - Ç.Y. Forced To Marry Serisi 3 - Gönülsüz Gelin

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sara Craven - Ç.Y. Forced To Marry Serisi 3 - Gönülsüz Gelin

Sara Craven - ÇY Forced To Marry Serisi 3 - Gönülsüz Gelin

Sara Craven – Gönülsüz Gelin / ÇY Forced To Marry Serisi-3

2009/33 Harlequin İki Roman Bir Arada – 1 Roman
İngilizce Adı : The Santangeli Marriage (2008)

Konu:

Yetim Marisa, Santangeli Ailesi’nin kanatları altında büyüdü Onların en büyük arzuları Marisa’nın oğulları ile evlenmesiydi

Ünlü playboy ve milyarder İtalyan Lorenzo Santangeli düğün gecelerinde masum karısından ödediği paranın karşılığını almayı bekliyordu Fakat Marisa kaçtı—Onunla sadece varisi olması için evlenen bir adamla nasıl aynı yatağı paylaşabilirdi ki?

Lorenzo, bakire gelinini eve geri getirmek için ant içti – Bir Santangeli’ye kimse “ Hayır” diyemezdi! Marisa bir kez geri geldiğinde tamamen onun olacaktı ve bu sürecin her dakikasından zevk almaya kararlıydı

Çok Yazarlı Forced To Marry Serisi

1- / Bought for Marriage (2006)
2-Christina Hollis - /The Ruthless Italian's Inexperienced Wife (2008)
3-Sara Craven - Gönülsüz Gelin / The Santangeli Marriage (2008)
4-Daphne Clair - /Salzano's Captive Bride (2009)

Biraz uğraştım ama başardım Etiket silmekten hoşlanan arkadaşlarım için 2 tane çok güzel BD hazırladım“Bu kadar çok etiket olur mu? Okumayı zorlaştırıyor “ diyenlerden özür dileyerek onlara ithaf ediyorum Karşılıksız paylaşılan bir şeyi bu kadar çaba harcayarak etiketsiz hale getirdiklerine göre bu işten çok zevk alıyor olsalar gerek…Nereden anladığımı sorarsanız… Keşke kitap kapağındaki lekeleri de silmeyi düşünselerdi…“Keyifli oku… Yok… Keyifli silmeler…”

Hüzünlü bir Sara Craven hikayesi daha! Marisa adına üzülmemek elde mi?

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com