Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
amcanın, irfan, kahraman, mektubu, tazeoğlu

İrfan Amcanın Mektubu - Kahraman Tazeoğlu

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İrfan Amcanın Mektubu - Kahraman Tazeoğlu

Kahraman tazeoğlu sözleri - bambaşka kitabından alıntılar - İrfan Amca Bambaşka - Kahraman Tazeoğlu bambaşka kitabından yazılar

Merhaba Oğlum , Merhaba Karıcığım

Yarın senin doğum günün oğlum Eğer yaşasaydın ,yarın 28 yaşına girecektin Bende bu gece biraz daha fazla çalışıp ,sana bir doğum günü pastası yaptırabilmek için uğraştım Sensiz senin doğum gününü kutlamak o kadar acı kiEn sevdiğin pastadan yaptırcaktım sana Mumlarla süsleyecektim Sonra pencereleri açıp rüzgârlara söndürecektim o mumları Rüzgârı nefesin bilecektim oğluOlmadı m,olmadı Cihan'ımYolumu kestiler insan müsvedderi Kazandığım bütün parayı aldılar benden Çok dövdüler beni oğlum Yaşsaydın gelir,kurtarırdın biliyorumKendimi savunamadım Çok güçsüzüm artıkYaşlıyım Bçyle dayak yemek benim yaşımda biri için onur kırıcı

Ben bunu hak edecek bir şey yapmadım

Belkide oradan bana bakıp gülüyorsunuz halime ,bu mektup bitsin sorarım ben size Yanınıza geliyorumAz kaldıEvet oğlumAnnene söyle vazgeçtim ben ,yaşamak denen bu illetten

Tutunamadım oğlum ,tutunamadım karıcığım Affedin beni

Buraya kadarmış her şey Kendimi kaybettiğimde bulduklarım, kendimdeyken kaybettiklerimmişKimse hatasız değildirNe ben ,ne siz ne de başkası Önemli olan farkındalıktırHatalarımızın ve olduğunu bilerek yaşamak pişmalık değildir Belki bir hata daha yapmak üzereyim şu da Ama neyse ki bu son hatam olacak

Öyle zor ki bu şekilde yaşamak Her gece merdivenlere kulak kesilip ayak seslerinizi beklemek Geceleri kalkıp kapıya koşmak Ha geldiler ,ha gelecekler diye Pencere kenarlarında sabahlamak Öyle zor kiKalbim titriyor ,hayat çok soğuk artıkYanınıza geliyorum ısıtın beni diye Hayat ölüme giden bir köprüdür Ve ben artık o köprünün sonuna varmak üzereyim

Hayat kısadır ama kendii sonsuzmuşcasına sunar insana

Ben yenildim artık bu oyunda Meğer her oyunu oyun sanmamak gerekiyormuş hayatıma son veriyorum diye bana kızmayın İntihar , Ölümden çalınmış bir İntikamdır

Hoşçakal Dünya

İrfan amca //// Bambaşka //// Kahraman Tazeoğlu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com