Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gelinlik ve Abiyeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
annelerin, çalışan, dolabına, kıyafet, öneriler

Çalışan Annelerin Kıyafet Dolabına Öneriler

Eski 06-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çalışan Annelerin Kıyafet Dolabına Öneriler

Biz çalışan anneler şık olmaya önem veririz?En önemlisi çalışma hayatının getirdiği tempo içinde uygun kıyafetlerle günümüzü geçiriyor olmak isteriz

Bazen tüm gün ofis içinde çalışmak durumda kalır, hatta saatlerce masa başında oluruz Bazen ofis içinde ve dışında toplantılara katılır, bazen sunumlar verir, kimi zaman iş çıkışı iş yemeklerine katılmak durumda kalır , kimilerimiz müşteri ziyaretleri yapar ,aynı kıyafetle bir kokteyle devam etmek zorunda olabilir ve tüm bunları yaparken de uygun kıyafetler seçiyor olmak durumunda kalırız

Bu konuda yine çok soru ve aslında yardım talebi de zaman zaman geliyor bana o yüzden bu hafta bu konuda paylaşımda bulunuyor olmak istedim

Genel gardrobunuzda olmazsa olmaz kıyafetlerden , giyim tarzından hatta kıyafet dolap düzeninden daha once bahsetmiştik

Gelin bu sefer güncel şu an arayıp da bulabileceğiniz ve iş hayatında kullanabileceğiniz spesifik kıyafetlere göz atalım

İşte bu sezon gardırobunuza seçebileceğiniz ve farklı amaçlarla kullanabileceğiniz kıyafet önerilerim

Herkesin eminim takip ettiği kimi dükkanlar, markalar vardır iş kıyafetlerini seçerken başvurduğu Aslında kimi markalar artık çalışan kadına bile yönelmiş durumdalar ki bence son derece mantıklı Çünkü biz çalışan kadınlar önemli bir hedef kitle ve dolayısıyla tüketici durumdayız

Şöyle bir alışverişe çıktığımızda bu sezon neler bulabiliriz derseniz kıyafet dolabımıza , genellikle tüm ünlü markalar siyah , gri , siyah beyaz, lacivert, yada toprak tonlarının kullanıldığı ceket , etek takımlar , pantalon ceket takımlara yer vermişler koleksiyonlarında

Zara nın bu sezon koleksiyonunda bulabileceğiniz bu ceket pantalon kombinasyonu lacivert gri tonlarında olduğu gibi , toprak renkli pantolon alternatifleriyle de yine kombin edilebiliyor Ayakkabılarda kemerdeki gibi toprak kahve tonları tercih edilebilirken ceketin içindeki ve dirseklerdeki kumaş renginin lacivert olmasından ötürü lacivert renkli ayakkabılarıda kullanabilirsiniz

Böylesi bir kıyafeti çok rahat tüm gün ofis içinde , katılacağınız iş amaçlı öğlen yemeklerinde , toplantılarda kullanabilirsiniz

Biraz daha formal toplantılarınızın olduğu bir gün de hatta arkasından toplantı sonrasında rahatlıkla devam ettiğiniz takdirde kullanabileceğiniz bir başka takım önereceğim size

Bu kıyafeti Mangonun bu sezon koleksiyonunda bulabilirsiniz Ceket etek takım kombinasyonu siyah renkli olup , etek boyunun diz hizzasında oluşu ile de son derece kullanışlı

Bu takımı yine kullanım yerinize göre beyaz gömleklerle de yine son derece yine profesyonel bir şekilde tamamlayabilirsiniz

Siyah, beyaz yada siyah krem renklerinde bu sezon koleksiyonlarda olduğundan bahsetmiştim İşte buna bir örnek Network den?ben hemen kendi gardrobuma seçtim ve iş hayatımda giyinmeye başladım

Ceket hakim yaka , içine siyah yada beyaz, krem kullanabileceğiniz bir saten bluz ve siyahli beyazlı desenli saten etek Hem çok şık hem de çok amaçlı yine bence

Bu arada Network de yine her sezon olduğu gibi bu sezonda iş hayatında kullanabileceğiniz son derece rahat ve şık elbiselerde olduğunu söylemem lazım

Diyelim ki iş sonrasında katılacağınız bir kokteyl yada iş yemeği varBu kıyafeti yine son derece rahatlıkla kullanabilirsiniz

Aynı şekilde etek boyu da son derece iş hayatına uygun boylarda Beyaz rengi kış aylarında kullanmak zor olur diye düşünürseni açık ince siyah renkli çoraplarla kullanılabilirliğini de hatırlatmakta fayda var

Bir başka önerim yine ceket pantaloon olarak Zara da niçin dağınık topuz bir saç modeli ile de denedim Çok da kullanışlı bir kısa siyah beyaz ceket , siyah düz pantaloon ve yine krem renk yada siyah renk kullanabileceğiniz bir bluz

Ayakkabılar da siyah bu takıma en uygun olabileceği gibi benim seçtiğim gibi siyah süet üzerinde farklı açık renk küçük hareketli modellerde seçebilirsiniz ( Ayakkabı BCBG)

Umarım bu modeler ve alternatifler işinize kıyafet seçimlerinizde yarar Hepinize keyifli alışverişler dilerim

Nil Keskin Keleş

Not: Kıyafetlerle birlikte kullanılan tüm aksesuarlar Winmontür ürünleridir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com