Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2010, bölümü, ekonomi, puanları, puanları or ekonomi, taban, üniversite

Ekonomi Bölümü Üniversite Puanları/Ekonomi Bölümü 2010 Taban Puanları

Eski 09-19-2010   #1
Şengül Şirin

Ekonomi Bölümü Üniversite Puanları/Ekonomi Bölümü 2010 Taban Puanları

Ekonomi Bölümü Üniversite Puanları

Ekonomi bölümü hakkında aşağıda verilen puanlar 2009 daki verilerden yararlanarak 2010 sınav sistemine göre çevrilmiş taban puanlarıdırEkonomiseçecek öğrenciler bu verilere bakarak daha geniş bilgiye sahip olabilirlerAncak Ekonomi bölümü hakkında en sağlıklı bilgileri ÖSYM tarafından yayınlanacak Tercih Kılavuzu’nu bekleyerek bulabilirsiniz

Ekonomi Bölümü 2010 Taban Puanları

Üniversite Fakülte Program Açıklama Taban Puan

KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (İngilizce)(Başarı Burslu) 536231

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (Burslu) 509108

KOÇ ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (İngilizce)(Destek Burslu) 479648

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi Ekonomi (UOLP-SUNY New Paltz)(%50 Burslu) 477501

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (Burslu) 457913

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (Burslu) 450529
FATİH ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (Burslu) 426703

FATİH ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (Türkçe)(Burslu) 405674

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (UOLP-SUNY Cortland)(%50 Burslu) 397711

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (%50 Burslu) 375404

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (%50 Burslu) 364035

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (Burslu) 356664

FATİH ÜNİVERSİTESİ
İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (%50 Burslu) 332440

FATİH ÜNİVERSİTESİ
İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi (Türkçe)(%50 Burslu) 327503

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com