Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Dünya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kanadada, polis, türk, yargılanıyor, öldüren

Kanada'da Polis Öldüren Türk Yargılanıyor

Eski 11-19-2009   #1
oscan28
icon111

Kanada'da Polis Öldüren Türk Yargılanıyor

KANADA'DA POLİS ÖLDÜREN TÜRK YARGILANIYOR: Uyuşturucu satıcısıydı ve polis baskınında polis öldürdü

Kanada'nın North West Territories eyaletinin Hay River kentinde Kanada Kraliyet Atlı Polisi (RCMP) görevlilerinden Christopher Worden'ı öldüren Emrah Bulatçı (25), dün hakim karşısına çıktı

Mahkemede ''Onu öldürmek istememiştim'' diyen Emrah Bulatçı, arkadaşıyla uyuşturucu satıcılığı yaparken polislerin baskınına uğradıklarını belirterek, 6 Ekim 2007'de meydana gelen olayı anlattı

Emrah Bulatçı, arkadaşıyla o bölgedeki satışı sabaha karşı bitirdiklerini, başka bir bölgeye gitmek için taksi çağırdıklarını, araca binmek üzereyken unuttuğu silahını almak üzere eve gittiğini belirtti

Bulatçı, ''Eve gittim, silahı aldım Tam çıkacakken polisi gördüm Bana durmamı ve ellerimi havaya kaldırmamı söyledi Paniklemiştim, kaçmaya başladım Apartmandan dışarı çıktığımda silahımı çıkardım Çok hızlı koşuyor ve izlemekten vazgeçmiyordu Bacağından vurup takip etmesini önlemek istedim 3 metre kadar gerimdeydi Döndüm, durdum ve 2 el ateş ettim Warden üzerime yığıldı Öldüğünü sonra öğrendim'' dedi

Christopher Worden'ın ailesinin de katıldığı duruşma ertelendi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com