Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bileklerini, kapattılar, kestikleri, lise, mezara, öğrencisini

Bileklerini Kestikleri Lise Öğrencisini Mezara Kapattılar

Eski 08-25-2009   #1
alper1482
Icon47

Bileklerini Kestikleri Lise Öğrencisini Mezara Kapattılar

Bilekleri kesilen lise öğrencisini mezara kapattılar

Kayseri'de daha önce kavga ettiği 4 kişi tarafından kaçırılan ve bilekleri kesilerek mezara atılan lise öğrencisi Osman Arslan, kendi imkanlarıyla kurtulduktan sonra hastanede tedavi altına alındı

Sağ ve sol el bileğinde çok sayıda bıçak kesiği, sağ baldırında ve yüzünün de çeşitli yerlerinde bıçak izleriyle birlikte gözlerinde morluklar oluşan Arslan, ölmemek için çok dua ettiğini ve mezarın içinde abdest almadan namaz dahi kıldığını söyledi
Daha önce kavga ettiği ve sol gözünü patlattığı İsmail isimli kişinin bunu gururuna yediremediğini ve yanına 3 kişi daha alarak dün gece saat 11:00 sularında kendisini kaçırdığını anlatan Osman Arslan, önce Yeşilmahalle'de bir eve götürüldüğünü ve burada bıçakla işkence gördüğünü söyledi İsmail'e 'Paket hazır mı' mesajı geldikten sonra, kendisini beyaz Renault marka araca bindirerek Kuşçu kasabası mezarlığına götürdüklerini anlatan Arslan, "Ellerimi arkadan bağlamışlardı İsmail beni mezara indirdi ve boğazıma bıçağı dayadı Amacı boğazımı keserek öldürmekti Bu sırada arkadan bağlı olan ellerimi çözerek bıçağı tuttum İsmail korktu mezardan çıkarak kaçtı Daha sonra beni öldürmeyeceklerini ve sadece iz bırakıp gideceklerini söylediler Tam bu esnada arkamdan gelen birisi ellerimi tuttu ve mezar taşına yasladılar beni Bileklerimi kesmeye başladılar Sağ ve sol el bileğimde çok sayıda bıçak kesiği var Bileklerimi kestikten sonra mezara atıp üzerime mezar taşını kapattılar İsmail 'Görüşürüz Osman' dedi Bilincimin yerinde olup olmadığını kontrol etmek için 5 dakika kadar daha bekledikten sonra mezarlıktan ayrıldılar Mezarda ne kadar durduğumu bilmiyorum ama can korkusuyla mezar içinde abdestsiz namaz kıldım" dedi
Mezarın içinden kendi çabalarıyla kurtulduğunu ifade eden Arslan, küçük bir deprem şeklinde sarsıntı olduğunu ve mezarın üzerindeki taş kapağın bir ayak girecek kadar açıldığını söyledi Elleri kesik olduğu için kullanamadığını belirten Arslan, açılan deliği ayaklarını kullanarak genişlettiğini ve mezardan çıkmayı başardığını dile getirdi Yürüyerek Kuşçu kasabası bağ evine kadar gittiğini ve burada yaşlı bir adamdan yardım istediğini anlatan Arslan, ambulans ve jandarmaya haber verilmesi üzerine hastaneye getirildiğini söyledi
Yaşadığı bu olayların tamamının İsmail'e verdiği küçük bir zarardan kaynaklandığının altını çizen Arslan, maruz kaldığı olayın baştan sona kadar profesyonelce işlendiğini ifade etti Kendisini kaçıran kişilerin daha önce de 6-7 kişiyi daha kaçırarak öldürdüğünü konuşmalarından duyduğunu belirten Arslan, kendileriyle çalışması halinde serbest bırakabilecekleri yönündeki teklifi reddettiğini ve bir de bunun için dayak yediğini kaydetti
Hastanede oğlunun başında bekleyen baba Mehmet Arslan ise olayın kız yüzünden yapıldığı yönünde iddiaların atıldığını belirterek tepki gösterdi Oğlu Osman Arslan'ın maruz kaldığı muamelenin gençlerin ne denli bir tehlike içerisinde olduğunun göstergesi olduğunu kaydeden baba Arslan, "Eğer kız yüzünden böyle bir olay gerçekleşmiş olsaydı ben oğlumu evlatlıktan reddederdim Kesinlikle böyle bir şey yok Her gencin kız arkadaşı olabilir ama bu olay kız davası değil Oğluma bu işkenceyi yapanların adalete hesap vermesini istiyorum" diye konuştu
Öte yandan, Osman Arslan'ı kaçırarak dövüp, daha sonra mezara attıkları iddiasıyla gözaltına alınan İsmail Vural tutuklanmış, Cüneyt Savaş ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı Olayla ilgili 2 kişinin daha aranmasına devam edildiği belirtildi

(CİHAN)

-------

Yuh dedimde başka bişey diyemedim!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com