Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bbpden, iddia, ilginç

BBP'den ilginç iddia

Eski 04-04-2009   #1
JOKER

BBP'den ilginç iddia

Kaza anında havada başka helikopter vardı
BBP MKYK üyesi ve partinin avukatı Kemal Yavuz, bir görgü tanığının, kazanın olduğu sırada havada ikinci bir helikopter gördüğünü söylediğini ve güçlü bir manyetik dalganın helikopteri etkisiz hale getirebileceğini ifade etti

Kahramanmaraş'ta 25 Mart tarihinde meydana gelen helikopter kazasının ardından 'suikast' iddiaları sürüyor BBP avukatı Yavuz, üzerinde en çok durduğu konunun karadan veya havadan manyetik dalga verilmiş olasılığı olduğunu kaydederek, "Bazı görgü tanıkları havadaki başka bir helikopterden bahsediyor İddia olarak söylemiyorum ihtimal olarak söylüyorum Batıdan doğuya giden bir helikopterden bahsediyor Güçlü bir manyetik dalga yayıldığı takdirde bu cihazların tamamını etkisiz hale getirebilir Böylece helikopter, pilotun hakimiyetinden çıkar Bunu helikopterin çarpma şeklinden çıkartıyorum Çünkü en çok önemsediğim konu bu Bu kuşkum nedeniyle helikopterin etkisiz hale getirildiğini düşünüyorum Bunu bizzat görgü tanığından dinledim Kendisi Tekir beldesinde görmüş Gaziantep'e gidiyormuş" dedi

Kamera İHA'ya, fotoğraf makinesi yakınlarına verildi

Bu arada, İHA Muhabiri İsmail Güneş'e ait bir kamera, bir fotoğraf makinesi ve laptopun İHA Genel Müdürlüğü'ne teslim edildiği öğrenildi İHA yetkilileri, "İsmail Güneş'e ait kamera, fotoğraf makinesi ve laptop bize teslim edildi Kamerada tek kaset vardı Bizim muhabirlerimiz takip ettikleri haberlerde en az çift kaset kullanır Tahminimiz, olay sırasında İsmail Güneş BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile helikopterin içinde röportaj yapıyordu Yani böyle olması ihtimali çok yüksek Ancak böyle bir kaset bize verilmedi Fotoğraf makinesindeki bellek ise Cumhuriyet Savcılığı tarafından (Bu bellekteki fotoğraflar ailesinin hakkı) denilerek yakınlarına teslim edildi Bu fotoğraflarda da düştükten sonraki anların görüntülerinin olma ihtimali yüksekBiz İHA olarak, Adalet Bakanlığı nezdinde olması muhtemel diğer kaset ile fotoğraf makinesindeki fotoğrafları alma yönündeki girişimlerimizi sürdürüyoruz" dedi

Why so serious?

JOKER
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : BBP'den ilginç iddia

Eski 04-04-2009   #2
Gözyaşı

Cevap : BBP'den ilginç iddia

Obstinate haber için sağol bence hiç bir suikast girişiminde bulunmadılar yanlız benim tek kafamı karıştıran telefonla konuştukları halde neden bulunamadı herkez bulunması zor diyor ama bence kurtarmak için önceden fazla çaba gösterilmedi geç kalındı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com