Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bunları, erkekler, yapmayın

Erkekler Bunları Yapmayın!

Eski 02-22-2009   #1
Equinox
Icon47

Erkekler Bunları Yapmayın!

Erkekler bunları yapmayın!

Erkekler, kadınların hiç sevmediği 10 davranışı yapıyorsanız onu kaybedersiniz İşte yapmamanız gerekenler

Onu küçük düşürmeyin!
Erkek arkadaşının / eşinin yanında hangi kadın küçük düşmek ister? Tabii ki hiç kimse! Mesela sakın ona kalabalık bir arkadaş grubu ile birlikte yemeğe çıktığınızda "bu aralar çok kilo aldın, tatlı yemesen daha iyi edersin" tarzı bir cümle kurmayın, belki o anda size "haklısın sevgilim" diyecektir, ancak eve gittiğinizde söyleyeceklerini duymak dahi istemeyecek ve kulağınızı kapatacaksınız

Size önerimiz onu asla başkalarının yanında "giyimi, makyajı, kilosu, saçı ve söyledikleri" ile ilgili olarak eleştirmemeniz, belki kılıbıklık olacak ama yapmanız gereken "başkalarının yanında onu yüceltmeniz"

Ona çok para harcıyorsun demeyin!
Her ne kadar artık kadınlar kendi kazandıkları paraları harcıyor olsalar da, erkekler "alışverişe çok para harcıyorsun hayatım" cümlesini kurmaktan kendilerini alıkoyamazlar Eğer böyle bir cümle kurmayı cesaret ediyorsanız, peşinden gelecek aşağıdaki cümlelere de hazırlıklı olun:

"Dilediğim gibi harcarım paramı, senden çok kazanıyorum ne de olsa!", "Senin gibi pintilik yapıp senede bir alışveriş yapıp her gün aynı kıyafetle gezmektense çok para harcayıp alışveriş yapmayı tercih ederim", "Sanki senin paranı harcıyorum, sana ne oluyor ki!"

Onu kıskandıracak hareketlerden kaçının!
Yan masanızdaki kadın çok alımlı ve tatlı olabilir, bu sizin ona kaçamak bakışlar fırlatmanıza, hatta abartıp "ne hoş kadınmış" demenize bir bahane asla olamaz! Unutmayın, kadınlar kıskançtır ve kendilerinden güzel olan kadınlara tahammülleri yoktur Eğer onun yanında başka bir kadına bakıyorsanız, bazı şeyleri göze almış olmalısınız

Ona asla "kendine bak" demeyin!
Kadınlar her zaman bakımlı olacak diye bir kural olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Kadınlar bazı günlerde, paspal gezmek isterler Bırakın makyaj yapmayı, saçlarını taramayı dahi istemezler

Böyle günlerde sakın ona "kendine bak biraz" demeyin, sizi hemen paralayabilir "sen beni beğenmiyor musun" diye Unutmayın kadınlar her halleriyle güzel olduklarını duymak isterler!

Yanında oyun oynamayın!
Erkeklerin bilgisayar veya video oyunlarından ne kadar haz aldığı tartışmasız bir gerçek, ancak bir diğer gerçek de kadınların erkeklerin bu tutkusunu anlamamaları Ona istediğiniz kadar "hayatım en heyecanlı yerinde" deyin, sizi anlamayacaktır ve oyunu kapatıp kendisiyle ilgilenmediğiniz için size fırça kayacaktır

En iyisi o yanınızdayken oyun oynanamamanız, aksi takdirde "sen beni mi daha çok seviyorsun, yoksa oyun oynamayı mı" sorusuna cevap bulmak zorunda kalırsınız

Onu hizmetçi gibi görmeyin
Anneniz her şeyinizi önünüze hazır olarak sunmuş olabilir, ev işleriyle uzaktan yakından ilginiz olmayabilir Size hak veriyoruz bu konuda ama bu durum sevgilinizi / eşinizi hizmetçi gibi görmenize neden olmamalı, değil mi?

Ona sürekli iş vermeye kalkarsanız ve her şeyi ondan beklerseniz bir süre sonra "yeter artık" diyebilir ve şakayla kırıcı tepkiler verebilir

Onunla tartışmaya girmeyin!
Ne kadar haklı olursanız olun, kadınlar her zaman üste çıkarlar ve tartışmalarda kendilerini haklı bulurlar!

Eğer onun tırnakları arasında parçalanmak ve laflarını yemek istemiyorsanız uysal bir şekilde "haklısın sevgilim" deyip tartışmayı uzatmamanızı öneririz Kadınların olayları çabuk unutmadığını unutmayın

Not:Aramada çıkmadı ben bunu verdim yiyen çıkarsa

Cevap : Erkekler Bunları Yapmayın!

Eski 02-24-2009   #2
JOKER

görürsem söylerim :D

Why so serious?

JOKER
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-25-2009   #3
dejavu2009
Iconsiritik

Erkekler bunları yapmayın!

(Bunları yapıp yapmamak erkekler için;
tamamen şans meselesi diyorum)

Erkekler, kadınların hiç sevmediği 10 davranışı yapıyorsanız onu kaybedersiniz İşte yapmamanız gerekenler

Onu küçük düşürmeyin!

Erkek arkadaşının / eşinin yanında hangi kadın küçük düşmek ister? Tabii ki hiç kimse! Mesela sakın ona kalabalık bir arkadaş grubu ile birlikte yemeğe çıktığınızda "bu aralar çok kilo aldın, tatlı yemesen daha iyi edersin" tarzı bir cümle kurmayın, belki o anda size "haklısın sevgilim" diyecektir, ancak eve gittiğinizde söyleyeceklerini duymak dahi istemeyecek ve kulağınızı kapatacaksınız

( öyle bir hırsla kendine eve atacak ki! siz bile şaşkınlık geçirebilirsiniz Şişman olup olmama meselesi, var olup olmama meselesinden farksızdır onlar için
"Demek çok kilo almışım ve sen herkesin önünde söylüyorsun bunları Ben seni evde görürüm minik kuzu!")

Yan masanızdaki kadın çok alımlı ve tatlı olabilir, bu sizin ona kaçamak bakışlar fırlatmanıza, hatta abartıp "ne hoş kadınmış" demenize bir bahane asla olamaz! Unutmayın, kadınlar kıskançtır ve kendilerinden güzel olan kadınlara tahammülleri yoktur Eğer onun yanında başka bir kadına bakıyorsanız, bazı şeyleri göze almış olmalısınız

( Sakın! sakın böyle bir şey söylemeyin bu hapis yolu sebebi olabilir Bir düşünsenize yan taraftaki bayana kaçamak gözlerle baktınız ve mırıldanarak "ne hoş kadınmış" dediniz Tabiki bu arada sizinki yaptığınız tüm hareketleri gördü ve sözleri duydu

şlaaaaaak (şişede bir damla su kalmamıştır Garsondan yeni bir su istemeniz gerekecek)

- Aşkım napıyorsuuun sen! (siz bu esnada sudan çıkmış balıksınız)
- Asıl sen napıyorsun?
biz erkekler için herşey doğal olduğu için;
- Bir şey yapmadım ki?
- Hala konuşuyor ya bir şey yapmadım diye!
Erkek ne olduğunu anlamıştır Ama iş işten geçmiştir
- Canım
- Bana canım deme Şu yan masadakine diyebilirsin
Yan masadaki kadın ve yanında oturan erkek duymuştur bu sözleri
Kaçamak gözlerle tartışma masasına bakarlar Ordaki erkek dayanamaz;
- Hanımefendi ne diyorsunuz!
Tabi bizimki öyle bir sinirli ki anlatamam
Masada duran telefonu alır Adamın ayakları altında parçalanır
- Ne diyon sen lan!
Adam ne ile karşılaştığını anlar ve;
- Hayatım biz hemen gidelim Garson hesap lütfen

O sinir ve hışımla size bakıyor artık gerisini siz düşünün

:)))

Yanında oyun oynamayın!

Erkeklerin bilgisayar veya video oyunlarından ne kadar haz aldığı tartışmasız bir gerçek, ancak bir diğer gerçek de kadınların erkeklerin bu tutkusunu anlamamaları Ona istediğiniz kadar "hayatım en heyecanlı yerinde" deyin, sizi anlamayacaktır ve oyunu kapatıp kendisiyle ilgilenmediğiniz için size fırça kayacaktır

En iyisi o yanınızdayken oyun oynanamamanız, aksi takdirde "sen beni mi daha çok seviyorsun, yoksa oyun oynamayı mı" sorusuna cevap bulmak zorunda kalırsınız

Bence; öncelikle bilgisayarı kapatmaya çalışır Sonuç almazsa bir bardak suyla geri gelir Yanlışlıkla o su dökülebilir
"Aman laptop'a dikkat"
O suya dikkat ettiyseniz Su dökülmemiştir
Ama her başarısızlıkta tehlikeler 2'nin karesi gibi artmaya devam eder

Onunla tartışmaya girmeyin!

Ne kadar haklı olursanız olun, kadınlar her zaman üste çıkarlar ve tartışmalarda kendilerini haklı bulurlar!

Eğer onun tırnakları arasında parçalanmak ve laflarını yemek istemiyorsanız uysal bir şekilde "haklısın sevgilim" deyip tartışmayı uzatmamanızı öneririz Kadınların olayları çabuk unutmadığını unutmayın

Onların bir kusuru olamaz Siz bir yerde hata yapmışsınız Bir kez daha düşünün (yani haklı olsanız dahi onun mahkemesinde haklı çıkmanız mümkün değil )

Birde unutmazlar; Allah iyi bir hafıza vermiş Bir bilgisayar gibi hatalarınızı anında yüzünüze vurur
Af yoktur Geçici olan bile

:)))

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-25-2009   #4
KRDNZ

Yok artık daha nelerÖlümüne susamış olmalı böyle birşey için Baktığı yetmiyor bi de ne hoş kadın diye iltifat mı edecek

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-25-2009   #5
dejavu2009

Alıntı:
KRDNZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Yok artık daha neler Ölümüne susamış olmalı böyle birşey için Baktığı yetmiyor bi de ne hoş kadın diye iltifat mı edecek
belki dedi! (o anki şans meselesi)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-25-2009   #6
KRDNZ

Alıntı:
dejavu2009 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
belki dedi! (o anki şans meselesi)
Bakması yeterli iltifat kısmına hiç geçmesin zaten

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-25-2009   #7
Şengül Şirin

Anneniz her şeyinizi önünüze hazır olarak sunmuş olabilir, ev işleriyle uzaktan yakından ilginiz olmayabilir Size hak veriyoruz bu konuda ama bu durum sevgilinizi / eşinizi hizmetçi gibi görmenize neden olmamalı, değil mi?

Beni en çok bu kızdırır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-26-2009   #8
dejavu2009

Alıntı:
KRDNZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bakması yeterli iltifat kısmına hiç geçmesin zaten
Bakıp bakmaması önemli değil Hiç kimse için çok önemli olmamalı
Bazen insan baktığı kişi hakkında o esnada düşünceler oluşur
Direk söylemesede aklının ucundan bir şeyler geçer
Eğer o esnada mırıldandıysa benim bahsettiğim şansa girer
AF BUYRUNUZ Hanımlar :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-02-2009   #9
kutlubyr
Icon46

Davranışları kadının erkeğe, erkeğin kadına göre değil de; insanın insana olarak düşünsek Allah yüreklerimize ve akıllarımıza gerçek sevgi ve şükür duygusu versin Herşey yolunda gider Genel bişey gibi konuştum ama bir erkek yanındaki kadın için, bir kadın yanındaki erkek için bu duyguları hissederse birbirlerini rencide edemezler sanıyorum Karşımızdaki herşeyden önce kaldırabilecekleri ve kaldıramayacakları ile bir insan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com