Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gelen, saat, uzaydan

Uzaydan Gelen Saat

Eski 12-10-2008   #1
KRDNZ

Uzaydan Gelen Saat

Gerçek ay tozu, Apollo 11 uzay mekiğinin, Soyuz uzay aracının ve ISS(International Space Station) görevinde giyilen uzay kıyafetinin parçalarından oluşan bir saat kullanmak istemez misiniz?

İsviçreli saat firması Romain Jerome’un Moon Dust DNA adlı koleksiyonu uzayla alakası olan parçalardan üretiliyor

Moon Dust DNA adlı saatin kadrajının içi ay taşlarının kumlarından, metal aksamlar Apollo 11’den, kayış işe ISS görevi sırasında giyilen giysiden oluşuyor Farklı modellerde üretilecek saatlerin fiyatı $15000 ile $500000 arasında olacak
Uzaydan parçalar taşımak isteyenler için üretilmiş olan bu saat, Apollo 11’in 1969’daki görevine gönderme yaparak 40 yıl şerefine 2009 yılında piyasaya çıkacak
Moon Dust DNA koleksiyonuyla uzaydan parça taşımak isteyenler için bu konspeti geliştiren Romain Jerome adlı saat fiması, daha önce Titanik için de aynı konspeti uygulamıştı Saatin tüm parçaları batan Titanik gemisinin parçalarından oluşmuştu

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Uzaydan Gelen Saat

Eski 12-10-2008   #2
sonic

Çok pahalı ucuz olsa alırdım:D
-----Usta Oyuncu-----
Pc sorunlarınız için İrtibata Geçin
--
Yıllar Sonra Sonic geri döndüüü
[forumsinsi]
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-12-2008   #3
seyito

bune yaff sanki uzayı satıyolar
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com