Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Atatürk Köşesi > Resimleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arasındaki, atatürkle, benzerlik, manevi, müthiş, oğlu

Atatürk'le Manevi Oğlu Arasındaki Müthiş Benzerlik

Eski 10-09-2008   #1
Gözyaşı

Atatürk'le Manevi Oğlu Arasındaki Müthiş Benzerlik

Atatürk'le manevi oğlu arasındaki müthiş benzerlik

Aktüel dergisi, Atatürk'e dair az bilinen bir gerçeği, bu haftaki sayısında sayfalarına taşıdı Üç ayda bir yayınlanan biyografi dergisi Chronicle'da yer alan yazıyı haber yapan Aktüel, Atatürk ile manevi oğlu Abdürrahim Tuncak arasındaki müthiş benzerliğe dikkat çekti

Bazı sırlar
Atatürk'ün kişisel mirasının tek varisi olan Abdürrahim Tuncak'ın, 90 yıllık hayatında sadece gazeteciyazar Mete Akyol ile konuştuğu vurgulanan yazıda, Tuncak'ın ısrarlı sorulara şu yanıtı verdiğini belirtiyor: "Atatürk'ün biyolojik oğlu olup olmamamın ne önemi vardır? Onu büyüten, yetiştirenanne tarafından büyütülmüş, yetiştirilmiş olmak, onun büyüdüğü evde büyümüş olmak, onun aldığı terbiyeyi almış olmak, bir fani olarak sahip olabileceğim servetin en büyüğüdür Bu onur ve şeref bana fazlasıyla yetmektedir" Mete Akyol, söz konusu röportajı şu ifadelerle bitiriyor: "Yaklaşık 4,5 ay süren röportajımız bittikten sonra ben Sayın Tuncak'ı sorularımla biraz sıkıştırdım Sanırım o zaman benim neyi öğrenmek istediğimi anladı ve şu yanıtı verdi: "Mete Bey, bazı sırlar benimle birlikte mezara gidecek"

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com