Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi > Enteresan Resimler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
113, ayakkabı, gördünüz, numara

113 Numara Ayakkabı Hiç Gördünüz mü?

Eski 05-14-2008   #1
meLankoLik_asaLet

113 Numara Ayakkabı Hiç Gördünüz mü?

Ordu'nun Ünye ilçesinde 69 yıldır ayakkabıcılık işiyle uğraşan 82 yaşındaki Mustafa Kalafat, yaptığı 113 numara ayakkabının ardından 200 numara ayakkabı yapmayı planlıyor

Mesleğinden emekli olduktan sonra da çalışmaya devam eden Mustafa Kalafat, "Emekli olduktan sonra kendi imkanımla 113 numara mesh, ardından yine 113 numara Batum işi çapula yaptım Bu çapulanın özelliği 15 gün sağ ayağınıza giydiğinizde, 15 gün de sol ayağınıza giymeniz gerekiyor" dedi

Kalafat, bunların daha büyüğü olan 200 numara bir ayakkabı yapmak istediğini belirterek, "Fakat buna göre bir kalıp yapmam için ağaç bulamadım Kalıp bulabilirsem onu da yapıp, kendimi tam olarak emekli edeceğim" diye konuştu

Ayakkabıyı omzuna alan Nedim Sider isimli vatandaş ise, "Bu ayakkabıyı giyecek bir yiğit aranıyor Hani 'Kül Kedisi' filminde ayakkabı deniyorlardı ya işte bu ayakkabı da kimin ayağına iyi gelirse o buranın padişahı olacak" şeklinde espri yaptı

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : 113 Numara Ayakkabı Hiç Gördünüz mü?

Eski 05-14-2008   #2
sıradışı

Cevap : 113 Numara Ayakkabı Hiç Gördünüz mü?

ne gerek be dayıcım ona verdiğin malzemeyle yap 15-20 ayakkabı fukaraya dağıt

teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com