Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doyamıyorumgit, git, olmadan, sevmeye, sonum

Seni Sevmeye Doyamıyorum.Git,Sonum Olmadan Git...

Eski 04-26-2008   #1
gülgüzeli

Seni Sevmeye Doyamıyorum.Git,Sonum Olmadan Git...

Soğuk bir dokunuşla başladı seni sevmek

İçimde büyüdün çoğaldın,taştın gözlerimden yüreğimi de kattın o seleHer şey sana doğru akıyordu kalbim,ruhum, isyanlarım,sevmelerim,üzüntülerimHer şeyim aktı sana,her şeyim oldun Canım olsun,kanım oldun,hayatım oldun,hayatıma mal oldun
Kırılgandım,bilirdinİncitmeye korkardın Dokunmaya çekinirdin ellerinde bin parçaya ayrılırım diyeDokunmadın
Sevmeye korkardın,bir gün bırakıp gidersin diye Sevmedin
Kalbini vermeye korkardın,alıp geri vermem diye Vermedin

Aldım be canım! Hepsini aldım senden Sen nasıl her şeyimi aldıysan sorgusuz sualsiz, ben de aldım Sana göstere göstere aldım Umursamadın!
Alsın,ne hali varsa görsün diye düşündün belki de Aldım canım! Ne halim varsa da gördüm sağolYandım kavruldum küllendim senin derdinleHer şeyi yaktım bir senin yüreğindeki o barutu ateşleyemedi sevgim yazık

Kırılgandım,bilirdinSaçlarımı okşamadın hiç,gözlerin gözlerime değmedi,gülüşlerini sakladın hep benden,tenini kaçırdın tenimdenOlsun be canımEvet kırılgandım ama sana değil,dokunuşlarına,ellerine,gözlerine değilBeni sevmeyişineydi kırılganlığımHer kırmamayı düşündüğünde kırmana kırıldım benUzaklaşmana,aramamana,hatrımı bile sormaktan kaçışınaydı bu isyanlarım

Çığlıklarımı bir sen duymadınHoş,belkide duymaktan korktunDuyup bana koşmaktan korktun sen biliyorumKollarımın arasına sığınmaktan,tenimin kokusunu içine çekmekten,kalbimin sözcüsü olan gözlerimle karşılaşmaktan korktunSeni sevmemden korktun yalan mı?!!
Kork sen sevdiğimKork hatta kaç bendenBildiğin en uzak yerlere kaç kaçabilirsenİşte istediğini veriyorum sana,hodri meydan!!Bul seni benden çok seveni bulabilirsenBul onun içinde saklan bendenBu son çığlığımı isyanımı duydun mu peki?Git hadi artıkİçimden azad ediyorum seniKalbimin kapılarını senin için açmıştım yine senin için kapatıyorum belki bir gün yeniden gelmek istersin diyeGit artık,gitDaha fazla kalmaBen ki küçük bir kız çocuğu sensizlikten korkup seni bırakmaktan vazgeçebilirimYa da peşine düşüp seni mutluyken mutsuz edebilirimGit, lütfen git

DayanamıyorumBu aşkın büyüklüğüne,benim olmana ve sana ait olmaya dayanamıyorumKorkuyorumBunu bir sonu var mı bilmiyorumSana şuan olduğumdan daha çok bağlanırmıyım belirsiz Git,yalvarırım git

Seni sevmeye doyamıyorumGit,sonum olmadan git

alıntı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com