Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Özel Günler ve Tebrikler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çanakkale, geçildi

Ve Çanakkale Geçildi...

Eski 03-18-2008   #1
punisher

Ve Çanakkale Geçildi...

Dikkatle okuyun

BU VATANIN EKMEĞİNİ YEYİP İHANET EDEN BİR GÜN EKMEĞİ YEDİĞİ YERDEN KURŞUNU DA YER
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Ve Çanakkale Geçildi...

Eski 03-18-2008   #2
Equinox

Dur, Bak, Tanı!
Vatanım için, bağımsızlığım için ne güneşler battı benim topraklarımda Çanakkale'yi geçilmez yapan ne boğazıydı, ne dik yokuşları idi ne denizi ne de iklimiydiÇanakkale'yi asıl geçilmez yapan bağımsızlık aşkı, vatan sevdası, Türk olma onuru ve dehası ile de tüm bunlara yön veren Mustafa Kemal idi Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun

Konuyu çok ince bir üslupta ve çok iyi bir şekilde sunmuşsunuz Elinize sağlık
punisher

Eski 03-18-2008   #3
Gözyaşı

Onlar çoktan pes etmişler onların kanları bozuk çanakkale ne pahasına olsun geçilmez diyorum başkada birşey söylemiyorum bu vatanı kimsenin bölmeye gücü yetmez bunun gibi dansözlerin hele hiç yetmez:46:

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com