Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Özel Günler ve Tebrikler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gününüz, kutlu, olsun, sevgililer, şubat

14 Şubat Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun...

Eski 02-14-2008   #1
punisher
icon110

14 Şubat Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun...

Sevgilisi olanin olmayanin,
Olup da yok gibi olanin,
Yok da var gibi olanin,
Olmayip cok isteyenin,
Oluyo da noluyo diyenin,:clap2:
Oldugu icin cok mutlu olanin,:65:56
Olmadigi icin cok mutlu olanin,36
Onsuz olamayanin,:wallbash:
Onunla hic olamayanin,42

Herseye ragmen yureginde her daim aska yer olanin (bunun sonu yok) :43:43
O zaman kisacasi herkesin sevgililer gunu kutlu olsun
Sevgi hep sizinle olsun, yureginizde aska hep yer olsun
Yuzunuzden gulucukler kalbinizden kelebekler eksik olmasin

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : 14 Şubat sevgililer gününüz kutlu olsun...

Eski 02-14-2008   #2
gülgüzeli

Sevgilisi olanin olmayanin,

Teşekkürler çok güzel olmuş emeğine sağlık çok güldümama ben bu günün bi özelliği oduğunu düşünmüyorum yani böyle duyguların sadece tek bir gün ile hatırlanmsı ve ya kutlanması bana saçmalık
geliyo,sevgilim yok ta ondan böyle söylüyorum değil ha:65:56
bu ve buna benzer günlerin amacı çok daha farklıymış gibi:)) neyse bu düşüncelere karşı çıkan kişi yada kişiler ola bilir ama bunlar benim düşüncemböyle yani:)

Eski 02-14-2008   #3
punisher

gülgüzeli sevgiliyi değilde umarım doğru olanı bulursun ayrıca bu gibi günlere gelince aslında yılda bir günde olsa farklı anımsanmak istemezmiydin her ne kadar ticarete daha çok yatkın olsada yinede olması güzel
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-14-2008   #4
gülgüzeli

Alıntı:
punisher tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
gülgüzeli sevgiliyi değilde umarım doğru olanı bulursun ayrıca bu gibi günlere gelince aslında yılda bir günde olsa farklı anımsanmak istemezmiydin her ne kadar ticarete daha çok yatkın olsada yinede olması güzel

Teşekkür ederimhayır istemem yani isterim debu şekilde değil tabii bunu hatırlamsı için illaki bugün şart değil ve benim için en önemlisi şu, ben hatırlatmayı sevmem hatırlanmak isterim inş anlata biliyorumdur yada beni hatırlıcaksa kendisi hatırlasın! beni ona( bir gün )hatırlatmasın! O beni sevdiği için hatırlasın,o beni neyse bu uzar gider vsvshatırlatsın yani hatırlamsın demiyorum hatırlanmak çok güzel bişey bu sevgili olur,arkadaş olur,anne olur,baba olur yani herkes olabilir umarım hayatımızda ki,bizim için değerli olan hiç bir varlığı unutmayız

bu arada biraz sonra yazacağım yazıların konumuzla lakası yok ama içimden geldi:)
umarım kızmazsın

"ben yaşadıklarımı taşımasını bilen insanlardan olduğumu sanıyorum hatırlamak başka şeydir, hatıra sahibi olmak başka ben hatıra sahibi olmayı bilenlerdenim gerektiğinde, onların başını beklemesini de bilirim şimdi hatıralarım karşısında bile yalnızlık çekiyorum"

Cevap : 14 Şubat Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun...

Eski 02-14-2008   #5
punisher

beni yanlış anladın bir gün de seni hatırlasın demedim bir günde olsa farklı anımsanmak dedim 12 ay var ama 11 ayın sultanı deriz dimi 365 gün var ama 1 gün farklı olsun demek istedim Ya ben ifade edemedim sanırım :))

Ve şuna emin ol ki herkezin kalbindeki acı kendinde saklıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-15-2008   #6
gülgüzeli

yoo ben seni gayet iyi anladım yani bu konuda bi sorun yok:) fakat vermiş olduğun örnek (bence) alakasız yani çok farklı şeylerher neyse son cümlelerine gelince:) tabiiki katılıyorum sana muhakk ki öyledir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com