Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başka, birini, severken

Birini Severken Başka...

Eski 11-02-2007   #1
gulhan

Birini Severken Başka...

derler ki birini unutmanın en kolay yolu başka birisiyle tanışıp onunla beraber olmaktır!!! ben bu yıl lise yi bitirdim Lise son sınıfa başlarken bu yılın güzel geçeceği gibi hisler vardı içimde ve öyle oldu da…
okulun ilk haftasıydı ve bir arkadaşımla okul çıkışı gezmeye gitmiştik İşte o günden sonra herşey oldu Bazen düşününce keşke olmasaydı diyorum ama bazende iyiki olmuş böyle güzel bir gün yaşamışım diyordum O gün bir alışveriş merkezinde birini görmüştüm ilk görüşte aşk mı derler buna adını bile koyamadığım bir histi bu…
yanıma gelip konuşmaya başlamıştık oysa ki hiç beklemezdim bunu benden telefon numaramı istemişti ilk başta vermemeye kararlıydım daha sonra nasıl olduysa verdim
dosttuk önceleri dostluk mesajları çekiyorduk birbirimize ve bir gün birbirimize karşı olan hislerimizi açıkladık daha sonra hayat toz pembe oldu herşey harika gözüküyor insanın gözüne aşık olunca ben onu hayattaki bütün insanlardan çok seviyordum belkide o da beni bu güzel kelimeyi ilk ona söylemiştim defalarcaaaama 4,5 ay sonra bana taşınacaklarını ve uzaktan yapamayacağıımızı söyledi bu ne kadar doğru bilemem ama bana göre insan aşık oldu mu dünyanın öbür tarafına da gitse aşkını sürdürür en azından gerçekten aşıksanız, zaten aşık değilseniz bunu düşünemezsiniz bile şimdi hala ayrıyız ve bana tekrar dönmek isterse ben kabul eder miyim bilmiyorum bizim aşkımızın da sonu hüsran oldu tıpkı mutlu sonla bitmeyen filmler gibi allah onu hayatı boyunca mutlu etsin böyle bir anda terk edip giden erkekleri de bütün insanlar mutlu olsun
seviyorsanız gerçekten seni seviyorum deyin ama sevmiyorsanız başka birisinin hayatını karartmayın!! kandırmayın hem kendinizii ve karşınızdakini !!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Birini Severken Başka...

Eski 11-11-2007   #2
ışıl27

gulhan cok guzel msjlar werıyosun tesekkurler:)

Eski 11-11-2007   #3
meLankoLik_asaLet

paylaşım için tşkler gülhancım
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com