Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Videolar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
elektrikle, olmaz, şaka

Elektrikle Şaka Olmaz

Eski 03-17-2007   #1
90burcu

Elektrikle Şaka Olmaz

youtubecom/watch?v=GOBx8KtFPC8" title="View this video at YouTube in a new window or tab" target="_blank">YouTube Video
youtubecom/watch?v=GOBx8KtFPC8"> youtubecom/watch?v=GOBx8KtFPC8" /> ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-17-2007   #2
angelesdream

walla burda gülüyorum ama aynı şey benimde başıma gelmişti insan sinirden karşısındakini boğmak istiyor o andakötü bir şaka

sağol burcu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-19-2007   #3
Ergenekon

ne şakası derler işte öylebir şey paylaşım için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #4
abdullah_avci

KOMİK BİRŞEY AMA BU AYNEN ÇOBANIN KÖYLÜLERE YAPTIĞI KURT ŞAKASINA BENZEMİŞ ÇOBAN HEP KURT GELDİ DİYE KÖYLÜLERİ KANDIRMIŞ AMA SONUNDA GERÇEK OLDUĞU HALDE HİÇBİR KÖYLÜ İNANMAMIŞ VE OLAN ÇOBANA OLMUŞ AYNEN BU ARKADAŞTA GERÇEKTEN ÇARPILSA BELKİ İNANMAYACAKLAR İNŞALLAH KİMSENİN BAŞINA BÖYLE ŞEYLER GELMEZ PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #5
[KAPLAN]

Alıntı:
abdullah_avci tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
KOMİK BİRŞEY AMA BU AYNEN ÇOBANIN KÖYLÜLERE YAPTIĞI KURT ŞAKASINA BENZEMİŞ ÇOBAN HEP KURT GELDİ DİYE KÖYLÜLERİ KANDIRMIŞ AMA SONUNDA GERÇEK OLDUĞU HALDE HİÇBİR KÖYLÜ İNANMAMIŞ VE OLAN ÇOBANA OLMUŞ AYNEN BU ARKADAŞTA GERÇEKTEN ÇARPILSA BELKİ İNANMAYACAKLAR İNŞALLAH KİMSENİN BAŞINA BÖYLE ŞEYLER GELMEZ PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
Siteden kimseyi uzaklaştırmak istemiyorum, lütfen mesajlarınızı küçük harflerle yazın Daha önce de uyarmıştım Aynı hatanın tekrarında, uyarısız siteden 2 gün süreyle uzaklaştıralacaksınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-22-2007   #6
abdullah_avci

tamam uyarı dikkate alınacaktır ben dikkat etmemişim demekki iyi geceler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #7
byadm

bence süper şaka valllaaaaaaaaaaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2007   #8
xerox

haha yaa bu çok eski bir şaka ama hala komik teşekkürler :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2007   #9
önder uçar

böyle manyakça şaka yapılırmı be aslanım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-29-2007   #11
onder ucar

,,şş,,k şakası olmuş bu ne ya
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com