Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, denenmiş, duası, elif, kuvvetli, muhabbet

Çok Kuvvetli Muhabbet (Denenmiş -Elif Duası)

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

ezim Nickli Üyeden Alıntı

oldukça faydalı bir dua olmakla berabermanevi rahatsızlıklarda sizi oldukça rahatlatacaktır

Bismillahirrahmanirrahim

Elif bi Hürmeti Âli Muhammed
Be bi hürmeti Burak-ı Muhammed
Te bi hürmeti Tevhid-i Muhammed
Se bir hürmeti Senâü Muhammed
Cim bi hürmeti Cemâl-i Muhammed
Ha bi hürmeti Hayat-ı Muhammed
Hı bi hürmeti Hilât-ı Muhammed
Dal bi hürmeti Delâlet-i Muhammed
Zel bi hürmeti Zikr-i Muhammed
Ra bi hürmeti Remeyte Muhammed
Ze bi hürmeti Zikr-i Muhammed
Sin bi hürmeti Saadet-i Muhammed
Şın bi hürmeti Şefaat-i Muhammed
Tı bi hürmeti Taat-i Muhammed
Zı bi hürmeti Zahir-i Muhammed
Ayn ve bi hürmeti İlm-i Muhammed
Ğayn ve bi hürmeti Gayret-i Muhammed
Fe ve bi hürmeti Fikr-i Muhammed
Kaf ve bi hürmeti Kur'an-ı Muhammed
Sad ve bi hürmeti Sadakat-ı Muhammed
Kef ve bi hürmeti Kelimatullahi Muhammed
Lam ve bi hürmeti Lutf-u Muhammed
Mim ve bi hürmeti Mirac-ı Muhammed
Nun ve bi hürmeti Nimet-i Muhammed
Vav ve bi hürmeti Viladet-i Muhammed
He ve bi hürmeti Hidayet-i Muhammed
Lam-elif ve bi hürmeti La İlahe İllallah Muhammeden Rasulullah

ALLAHümme essemii duai ve hasılı muradi ve maksadi bi lutfikel Kerim
bi hakkı Hazihil esmai şerifeti, Amin ya muiyn eğısni ya gıyasel müstağıysin
Velhamdülillahi Rabbilalemiyn

Allah CC Razı Olsun

--- Sonraki mesaj ---

okyanusmavisi Nickli Üyeden Alıntı

slm arkadaşlarbenim bizzat kendi denediğim çok kuvvetli duayı sizlerle paylaşmak istedimpazartesi ikindi namazının ardından siyah seccade üzerinde iki rekat hacet namazı kılıp ardından elif duasını 21 defa oku,çarşamba günü mucizeyi görbunu bizzat kendim 2 defa denedim rabbimin mucizesini gördüm allah hepinizin dualarını kabul etsin

elif duası:Allahüme ya allah ve bi hürmeti
Elif ali muhammet ve bi hürmeti
Be buraki muhammet ve bi hürmeti
Te tacı muhammet ve bi hürmeti
Se senai muhammet ve bi hürmeti
Cim cemali muhammet ve bi hürmeti
Ha hayai muhammet ve bi hürmeti
Hı hulki muhammet ve bi hürmeti
Dal daveti muhammet ve bi hürmeti
Zal zikri muhammet ve bi hürmeti
Re rivayeti muhammet ve bi hürmeti
Ze ziyai muhammet ve bi hürmeti
Sin saadeti muhammet ve bi hürmeti
Şin şefaati muhammet ve bi hürmeti
Sad sıtki muhammet ve bi hürmeti
Dad diyai muhammet ve bi hürmeti
Ti tiyai muhammet ve bi hürmeti
Zi ziyai muhammet ve bi hürmeti
Ayn inayeti muhammet ve bi hürmeti
Ğayn ğinayeti muhammet ve bi hürmeti
Fe fulahu muhammet ve bi hürmeti
Kaf kanaati muhammet ve bi hürmeti
Kef kemali muhammet ve bi hürmeti
Lam lütfü muhammet ve bi hürmeti
Mim mucizati muhammet ve bi hürmeti
Nun nuru muhammet ve bi hürmeti
Vav vusleti muhammet ve bi hürmeti
He hidayeti muhammet ve bi hürmeti
Lem lemii muhammet ve bi hürmeti
Ya yai muhammet ve bi hürmeti
sallallahu seyyidina ecmain ve tayyi bina bi hürmeti amin ya muid ya semii ittebiil bi duai ve hasılı bi muradi ve yu kemali fenesfain allahümme barik min saatike vağfir lena zunu bena ve yessir lena imanen kamilen veftah aleyna ebvap birahmetike erhamerrahimin amin

arkadaşlar duanın değişik şekilde yazılmış olanları vardır esası budurdüz siyah seccade olayın tılsımıdır

Allah CC Razı Olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

ezim Nickli Üyeden Alıntı

oldukça faydalı bir dua olmakla berabermanevi rahatsızlıklarda sizi oldukça rahatlatacaktır

Bismillahirrahmanirrahim

Arapça alfebenin sonunda Lam Elifden sonra Ye harfi var Bu duada ye harfi ile sonuçlanmıyor sebebi var mıdır?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

ecz55 Nickli Üyeden Alıntı

konuyu okuyan kimse yok mu acaba bu moderatörler ne için var?bu temnbellik ülkemizin her yerine sinmiş belli burda da varbiraz takip lütfen edemiyosanız işgal etmeyin oraları ve daha iyi yapacak kimselere bırakınız33 sayfanın5 sayfası konuyla alakalı diğerleri kadın dedikodusuÖNCE ALLAHIN EMİRLERİNE UYUN ONDAN SONRA İSTEYİNgündüz açılıp herkese gösteriyosun gece melek cinlerden mi saklıyosunuz???????ondan sonra olmadı yok sevgilisi bırakmış harama bulaşmışsın belli 3 defa görüşebilirsinn hadis vardaha ötesi haramama yine de isteyin gerçi şu ayeti de unutmayın

musa rabbine yalvardı Allahım bu kişinin duasını kabul etALLAH cc cevaben elbette ki musa senden daha merhametliyim ama haram işleyemnin duasını kabul etmemsokağa çıkmadan kendinize bi bakın bi de yazdıklarımı okuyun ondan sonra 30 sayfa boş şeyler yazın ve geceleri uykusuz ne dediğiniz belirsiz şekilde hızlı hızlı dua edinnnn

bizim dinimizde ameller niyetlere goredirkabul olmayan dua da edenin hayrinadiro edilen duanin en azindan sevabini aliriz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

merhaba arkadaslar
benim cocugum olmuyor daha dogrusu bir kac kez hamile kaldim ama her seferinde hamileligin ilk haftalarinda kaybettim ve iki kez amaliyat olmak zorunda kaldim
Doktorlara gittim, fakat onlar benim saglik acisindan bir sorunumun olmadigi söylediler ve bu sebebten yapacak bisey yokmus
Yani yüce mevlam nezamana kismet ettiyse ozaman olacak
Bugün bir arkadas lahutide 500 yasin okumasi var dedi
"500 yasin çocuğu olmayanlara olsun dileğiyle okunuyor,fakat herkes 1 tane okuyabiliyor yani 500 kişi lazım! "
Eger herkes bir tane yasin okuyup bana özelden veya profilime haber verirse cok ama cok sevinirim
Allah simdiden okuyanlardan razi olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

şewal Nickli Üyeden Alıntı

Huzursuz olman doğal ki bu duaya bağlamanda doğalAma emin ol ki okyanusmavisi kardeşimin dediği gibi;tamamiyle tesadüftüryadaNeyse kardeşim düşünme bence

sagol canım ya anlamını bilmedigim üstelikte her yerde farklı yazan bir dua okuyunca acaba günah mı oldu dedim
ama kimsede kötü şeyler olmayınca tesadüftür demekten başka şey kalmıyor
sagol canım yardımın için

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

ben de uzun 20 gun yakın her gece namazımı kılıyor ve dualarımı okuyorum ben pazar gecesi bu duayı namazı kılmıstım 2 ay oldu bız ayrılalı 1 aya yakın ne mesjmıa tlf cevap vermedi ve konuasacak bır sey olmadıgını ayrılamında sebebı olmadıgını soyluyordu 10 gunce bana kullandıgı hattı degıstırdgını (vodf du turkecele gecmiş) artık msjlarını buaraya yazmamı ıstedıgını belırttı daha sonra sonra yenı numarasına tlf actım 10 15 dk konustuk ama gunluk konular daha sonra 3 defa da her bırı 45 50 dk konusmaya basladık yalnız konusmalar soguk gıbı eskısı gıbı degıl gercı bunuda razıyımm bugunde konustuk 1 saate yakın bırde bırlıkteyken benı ararken ozel no dan arasıra arardı ılk konusmamız ın oncesi ozel nodan bır cagrı gordum ben onu aradım sonra actı senmı aramıssın dedım yokya ben senı nıye arayım dedı baskasıdır dedı bana bugunde yıne ozel no da bır cagrı gordum aradım ve actı ama ben senmı aradın dıye sormadım oglak burcu kendısı bıraz ınatcıdır bayanlara soruyorum bana tamamen ayrıldıgını soyleyen konusacak bır sey olmadıgını soyleyen artık hayatında ben yokum karsına daha ıyılerı cıkacak dıyen ve 1 aya yakın hıc cevap vermeyen sonra yalnız telefon hattını degıştıren bunuda haber veren ama1 haftalık konusmalarımızda eskısı gıbı bır durum yokben her gece onun sevdıgım vb msjlar cekıyorum bayan arkadaslar sızlerın yorumunu almak ısterımtabıkı sunu uantmayalım15 gundur her gece dualarımı ve havcet namazımı eksıt etmemeye calısıyorum tesekklerkız arkadasımın davranısları nedır sızce
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

kemtamin Nickli Üyeden Alıntı

delii misinsana senı sewıyorum demısayrıca hayatımda kımse yok dedıkten sonra ewlenıyorum ne demek yahu:S:Sben de senı cok sewıyorum we hatamı anladım hersey benm yuzumdendıaffet benı we hayataına aldıgın kısı ben olayımsewgı kolay bulunmuyor bu kadar bırbrımızı acıttıgımız bırbırmızı özeledıgımız yeter '' demek cok mu zorbence bırak adım atmayı kosa kosa gıtcok sewndım senn adınaewlenıyo bıle olsa boz bu ewlılıgıcunku hayatımda yok dedıgı kısıyle ewlnese ne kadar mutlu olucakçkıymayın laa bırbrınıze

çok tatlısın kemtamin saol canımın içi ama ona koşmayacağım kadar uzakta şu an bu biiir, ikincisi ağır ablayı oynuyoruz yok öle hemen yelkenleri suya indirmek
--------------------

sevgiak Nickli Üyeden Alıntı

bunun aslını öğrenebileceğin hiç ortak tanıdığınız yok mu???

var ama du bakalım oldum, bikaç gün geçsin bakalım, sorup tuhaf duruma da düşmek istemiorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

sevgili umut kardeşim asla yılma yani öyle düşünme bende şuanki sevgilimden bi 5 ay ayrı kaldık bana hiç bi sebep sunmadan ayrıldı ve bende aynı senin gbi hissediyordum ve evdekilerlede bi çok problemim vardı evdeki hiç kimse benimle knouşmuyordu gene suçum yokken yanlış anlama yüzünden beni dinlmiyorlardı bile kouşmuyorlşardı işden eve gelmek bile istemiyordum akşammolmasın eve gitmiyim die dua ediyordum ve bir sihirli değnek gibi herşey puuuuffff oluverdi erkek arkaaşım bin pişmanlıkla geri döndü hemde öncekine nazaran süper halde değişerek çok anlayışlı bana aşık biri olarak döndü ben ne mi yaptım hi bişey sadce normal namazımı kılıp hüngür hüngür aglayarak dua ediyordum bu acılardan kurtulayım die şuanda tayinim çıktı başka şehirdeyim ve beni bendne çok seven biride hayatımda tek sorunumuz ailem evlenmemize izin vermiyorlar ve hakaret derecesine varan laflar inşallah Rabbim bundanda bizi kurtarır feraha ulaştırır her namazımda duamda sanda dua edeceğim arkadaşım yüreğini ferah tutherşey düzelecektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

umut Nickli Üyeden Alıntı

korkunç denilecek derecede canım yanıyoraklımı kaçıracak gibiyim dayanamıyorum diyorum her yıkılışımda ölüm çıkmazlarda tek çıkar yol gibi duruyor karşımda sessiz soğukasılı kaldım sanki bi ipin ucunda ,boğuluyorum ama ölemiyorum ne ip kopuyor nefes alabiliyorum,ne de sersefil şu hayatıma son verebiliyorumöyle bi cehennemde kaldım ki
çok seviyorum,akıl dışı belki,aklın alamayacağı kadar çokseviliyormuyum bilmiyorum hayatımdan çık git diyorum ya da kal ne kalıyor ne gidiyor isyan yersiz ve çok can yakıyor ama zaman akıp gittikçe isyana geçişi oluyor her acının isyan ben bunu istemiyorumöyle çok dua ettim ki öyle çok inandım ki her an her saniye gözümü kapayaıp açıncaya kadar bile dua ettim ediyorumonu sen sevdirdin diyorum!şimdi neden böyle oldu bn istemedim ki onu bnm kaderime sen yazdınşimdi kaderime dargınım diyorum olmayacaksa sevdirme daha fazla diyorum unuttur diyorum varlığını bile hatırlatma bn bu acıya dayuanamıyorum diyorum sanki bn böyle söyledikçe daha çok seviyorumöylesine canım yanıyor ki hiç bir kelimeyle tarif edemem bunu biraz rahatlamak bu canım acımadan nefes alabilmek için en azından dualara bakınıyordum netten sonra bu paylaşımı gördümşimdi daha çok yanıyor canım herşey bana karşı gibi sanki saate bakıyorum yine bişeylere geç kalmışım diyorum hep bişeylere geç kalıyorum

isyan etme belkide bunlarda bizim sınavımız canımız yansa bile isyan etmiyelim belki bunlardada bir hayır vardır dua ediyoruz belki etmesek ne halerde olurduk

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

Bismillahirrahmanirrahim

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Çok Kuvvetli Muhabbet (Denenmiş -Elif Duası)

Eski 03-31-2014   #11
adalıpasa

herkese merhaba
ben 15 yıldır evlıyım ancak son 3 yıldır eşimle karı koca ılıskımız kalmadı ve ben ayrı yatıyorum borcum vardı bıraz bu yuzden evden ayrılamadım oda sagolsun goz yumdu ama eşimde biliyor her seyın bıttıgını ve bıgun gıdecegımı bu arada 6 ay once bir kıza aşık oldum bırlıktelık yasadık zor bır ınsandı ama cok sevdımbana zaman vermesını ve 6-7 ay ıcınde borcumu bıtırıp eşimide uzmeden ayrıalcagımızı ve onla beraber bir hayat kurmak ıstedıgımı defaten soyledım ama bır ay önce gereksız bır sebeb yuzunden benı bıraktı agır laflar ettı hemde o gıdınce anladımkı ben onu gercekten ahaytımda sevmedıgım kadar sevmısım sımdı onsuz duramıyorum yasayamıyorum nefes alamıyorum sankı 43 yasındayım her gun aglıyorumlutfen oncelıkle dualarınızla yardımcı olun ve yol gosterın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-20-2017   #12
Kayıtsız

Siyah seccade olmak zorunda mı
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com