Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alexander, müzik, trisha, vardı, önce

Trisha Alexander / Önce Müzik Vardı

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Trisha Alexander / Önce Müzik Vardı

Trisha Alexander – Önce Müzik Vardı

Trisha Alexander – Önce Müzik Vardı / Gelişim No_ 712

Gelişim Beyaz Dizi No: 712
İngilizce Adı : Cinderella Girl (1990)

E-Kitap: Clondike

Arka Kapak:

Bu bir masal değildi

Victoria Patterson, kocasının ölümünden sonra duygusal dünyasına set çekmiş, kendini kızına ve müziğe adamıştı Houston Üniversitesi'nde müzik dersleri veren genç kadın, aynı zamanda bir gazetede müzik eleştirmenliği yapıyordu O akşam Dusty Mitchell adlı genç bir pop şarkıcısının ilk albümünü dinleyip, okuyucularına paralarını boşuna harcamamalarını öğütlemiş, sonra da Külkedisi kıyafetiyle bir maskeli baloya katılmıştı Yakışıklı bir kovboyla karşılaşacaktı orada Yıllardır içinde gizlediği duygular yeniden uyanmaya başlıyordu sanki Ama az sonra onun Dusty Mitchell olduğunu anlayıp kaçarcasına uzaklaşırken ardında camdan bir pabuç bırakacaktı

Kitabın İçinden:

Genç adamın yüzünde korkunç bir şaşkınlık belirmişti Birkaç saniye içinde ise bu şaşkınlık yerini öfkeye bırakacaktı

"Beni neden görmek istemediğini anlıyorum şimdi Zavallı aptal kovboyu kandırmak yeterince eğlenceli oldu mu bari? Sosyetik arkadaşlarınla birlikte iyi eğlenmişsinizdir herhalde Ama şimdi eğlenme sırası bende küçükhanım Sana söyleyecek birkaç sözüm var ve beni sonuna kadar dinleyeceksin!"

Victoria korkuyla titremeye başlamıştı Tüm çabalarına rağmen bir türlü konuşamıyordu, dili tutulmuştu sanki

Ön yorum: Bu kitaptan aklında ne kaldı diye sorarsanız "Yalanlar" derim her halde Çiftimiz birbirlerini kandırıp duruyorlardı Hemen de açığa çıkıyordu yalanları ama Buna rağmen vazgeçmemeleri de ayrı bir komedi

ABBYY – tek sayfa : (6 MB)
alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Trisha Alexander / Önce Müzik Vardı

Eski 12-22-2014   #2
Kayıtsız

Cevap : Trisha Alexander / Önce Müzik Vardı

Teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com