Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cyrus, gelinlik, için, miley, modelleri, tasarlanan

Miley Cyrus İçin Tasarlanan Gelinlik Modelleri

Eski 10-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Miley Cyrus İçin Tasarlanan Gelinlik Modelleri

19 yaşındaki güzel oyuncu Miley Cyrus, bir süredir flört ettiği 22 yaşındaki sevgilisi Liam Hemsworth'un evlenme teklifini kabul etmiş ve düğün hazırlıklarına başlamıştı Bir yandan da kilo verme işlerini hızlandıran genç şarkıcı için tasarımcılar yarışa girdi!

Miley Cyrus'un gelinliği hakkında hiç bir bilgi yok Ancak ünlü tasarımcılar onun için gelinlik tasarlamaya başladı

VAL STEFANI

Bohem tarzda hazırlanan bu elbise, kesiklerle dantellerin birleşiminden oluşuyor Val Stefani sofistike ve zarif bu elbiseyi Miley Cyrus için tasarladı

ANNE BARGE

Anne Barge Miley'in cesur tarafını yansıtmak ve öne çıkarmak istediği söyleyerek, onun için Vintage bir gelinlik tasarladı Bu gelinlik Miley'in yaşına uygun ve modern

MARIANA AGUIRRE

Marıana, Miley'in 'kırmızı halı'da büyüdüğünü söyleyerek, onun seksi tarzına klasik dokunuşlar eklemek istediğini söylüyor Peplum bu yıla damgasını vurdu! Marıana'nın balıketek tasarımı da Miley'in harika vücut hatlarına çok uygun!

JUNKO YOSHIOKA

Junko: ''Miley, taze bir genç kız ve neşeli bir karaktelere sahip Bu gelinlik onun karakterine uyum sağlayan kıvrımlı hatlara sahip Modern ve zarif

INES DI SANTO

Ines: ''Miley 'kırmızı halı' için her zaman zarif ve klasik abiyeler seçiyor Ben de onun için klasik çizgilerde, vücudunu saran, zarif bir gelinlik tasarladım''

ANGEL RIVERA

Angel: ''Miley genç bir gelin adayı olduğu için, ben onu masallardaki prensesler gibi hayal ederek, kabarık bir gelinlik tasarladım''

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com