Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
abla, kardes, sevgısı

Abla Kardes Sevgısı!

Eski 07-30-2007   #1
suskun
icon110

Abla Kardes Sevgısı!

Sevgi, sözlüklerde “insanı bir şeye ya da bir kimseye karşı yakın ilgi ve bağlılık göstermeye yönelten duygu” olarak tanımlanırsa da, bu tanımın yetersiz ve yüzeysel olduğunu söyleyen birçok yazar, sevginin tam anlamıyla tanımlanamayacağını düşünmektedir

Sevgi denildiğinde genellikle akla ilk önce, iki karşı cins arasındaki duygusal çekim gelmekteyse de, aslında sevgi, yöneldiği hedefe (sevgiliye duyulan sevgi, Allah sevgisi, vatan sevgisi, ebeveyne duyulan sevgi, çocuğa duyulan sevgi vs) ve biçimlerine bağlı olarak büyük bir çeşitlilik göstermektedir Şefkat, merhamet ve fedakarlık sevginin farklı kılıklardaki yansımalarıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2007   #2
[KAPLAN]

Allah'ın bize verdiği en güzel hediyelerden biri de, sevgi olsa gerek Tabiki bunu sadece sevgili anlamında düşünmemiz gerekir Bütün sevdiklerimizin kıymetini bilmeliyiz, çünkü onları ne zaman kaybedeceğimizi bilemeyiz ki ! Onları ne kadar çok sevdiğimizi söyleyecek şanşımız olmayabilir Hayatgerçekten kısa, öyleyse neyi bekliyoruz ! Anı yaşarken ; sevdiklerimizde birlikteyken ; elimizden geldiğince onlara duyduğumuz sevgiyi göstermeye çalışalım

Gerçekten çok güzel bir konu açmışsın, sevgili Suskun Ancak daha uygun olacağını düşündüğüm için konuyu Aşk ve Sevgi bölümüne taşıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2007   #3
suskun

teşekkür ederim Sevgili KAPLANBeğendiğinize sevindim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-01-2007   #4
Ergenekon

çok güzel ve doğru bir anlatım olmuş, elinize yüreğinize sağlık, teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-01-2007   #5
[YaSiN]

süperrr Ya Gerçekten Tşkkür Ederimm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-01-2007   #6
virüs

harika bir konu olmuş gerçekten suskun teşekkür ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-03-2007   #7
suskun

Ben sizlere teşekkür ederim,beğendiğinize sevindim,bugünlerde hatırlatılması gereken en güzel duygu diye düşünmüştüm,sağolun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #8
bukettt

ewt çok güzel bi konuya temas etmiişin teşekkürler

sewgi o kadar azaldıki insanlar arasında sewgi denildiğinde akla kaçınılmaz olarak karşı cins gelio

tekrar teşekkür ederimsewgisiz yaşanmaz unutmayın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com