Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2009, alım, entegre, satım, ticari

2009 Alım Satım Ticari Entegre

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sürüm : 11
Boyut : 522 Mb
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Erkoz Yazılım

Üreticiden: Her türlü malın alınıp satılabileceği, kullanımı pratik ve işlevsel bir uygulama Borçlarınızın ve alacaklarınızın takibini yapabilir ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz (nakit, çek, kredi kartı, vadeli işlemler olarak) Birden fazla kasa tanımlaması yaparak, hangi kasaya, hangi tarihte, kimden giriş ya da çıkış yapıldığını görebilir, ekstrelerini düzenleyebilirsiniz (nakit kasa, çek kasası, kredikartı kasası, xxx banka havale kasası gibi)

Günlük satış miktarlarını görebilirsiniz Her yapılan satışın karşılığında ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz Aylık genel toplamlar alınarak, ne kadar alım yapılmış, ne kadar satış yapılmış, ne kadar kar edilmiş, ne kadar kdv matrahı oluşmuş görebilirsiniz Her ürün için ortalama ne kadar satış yapılmış ve o üründen ne kadar kar edilmiş görebilirsiniz Eleman maaşları, kiralar, elektrik su yakıt giderleri gibi her türlü diğer gelir giderlerinizi kasaya işleyebilirsiniz Deponuzun takibini adetsel ve parasal olarak anlık takip edebilirsiniz

Hangi ürün grubundan ne kadar alım yapılmış, ne kadar satılmış, stokta ne kadar kalmış, alış fiyatı üzerinden ve satış fiyatı üzerinden maliyetleri ne gibi detayları görebilirsiniz, hangi malın hangi tarihte, kime kaç paradan satıldığını görebilirsiniz Aylık satış tablosu oluşturarak, hangi ay toplam kaç satış yapıldığını görebilir ve satış tutarına ulaşabilir, ayrıca bu satışların kimlere yapıldığını da detaylı olarak alabilirsiniz Genel olarak ön muhasebe ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak bir uygulamadır Program üzerinde kişisel değişiklikler yapılabilmektedir

http://wwwerkozyazilimcom/alimsatim2009zip

veya kendi sitesinden indirin

http://wwwerkozyazilimcom/alimsatimhtm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com