Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
etkiliyeci, sözler

Etkiliyeci Sözler

Eski 07-13-2007   #1
EMRE2006

Etkiliyeci Sözler

1: Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, herseyi öğrendimde"yalnız seni unutmayı ögrenemedim"

2: Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dedigin tüm güzellikler senin olsun

3: Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir

4: Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu Ama ben seni, güneşi seçtim Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

5: Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım 21' imden sonra seninle tanısınca anladım dünyaya geliş sebebimi

6: Güneşin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir

7: Dünyada iki gül olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun

8: Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım

9: Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir

10: Yanagına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulastıgı zaman, ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

11: Ismini kagıda yazamıyorum Gün gelir yerlere atılır diye, elerim tutmuyor çizemiyorum resmini görenler tutulur diye

12: Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun için

13: Basın göğsüme yaslandıgında, tek düşmanım var Geçip giden zaman

14: Benim sana olan aşkım sagır bir ressamın , kristal bir yüzeye düsen gülün sesini çizdigi zaman biter

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2007   #2
Ergenekon

çok güzel sözler seçmişsiniz, elinize sağlık, teşekkürler
hoşgeldiniz emre2006

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2007   #3
mate

Teşekkürler emrecim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com