Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boğucu, geceler, geçireceğiz, günler, uzun, yaşayacağız

Biz Yaşayacağız, Uzun Günler, Boğucu Geceler Geçireceğiz...

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Biz Yaşayacağız, Uzun Günler, Boğucu Geceler Geçireceğiz...

ne yapabiliriz ki? yaşamamız gerek!

yaşayacağız vanya dayı çok uzun günler, boğucu geceler geçireceğiz kaderin bütün sınavlarına sabırla katlanacağız bugün de, yaşılığımızda da, dinlenmek bilmeden hep başkaları için çalışacağız ecel vakti gelip çatınca da uysalca öleceğiz ve orada, mezarın ötesinde, çok acı çektik, gözyaşı döktük, acı şeyler yaşadık diyeceğiz ve tanrı bize acıyacak ve biz seninle sevgili dayıcığım, parlak, güzel, sevimli bir hayata kavuşacağız ve buradaki mutsuzluklarımıza sevgiyle gülümseyeceğiz ve dinleneceğiz inanıyorum buna dayıcığım, bütün kalbimle, tutkuyla inanıyorum

dinleneceğiz, dinleneceğiz! melekleri dinleyeceğiz, elmaslar gibi yıldızlarla kaplı gökyüzünü seyredeceğiz dünyadaki tüm kötülükleri, tüm acılarımızı, dünyayı baştan başa kaplayacak olan merhametin önünde silinip gittiğiniz göreceğiz ve hayatımız bir okşayış gibi dingin, yumuşak ve tatlı olacak

inanıyorum inanıyorum buna zavallı, zavallı vanya dayı, ağlıyorsun hayatında mutluluğu tadamadın, ama bekle vanya dayı, bekle dinleneceğiz, dinleneceğiz, dinleneceğiz!

anton çehov

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com