Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sevdaya, yolculuk

Sevdaya Yolculuk

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevdaya Yolculuk

sevdaya yolculuk
Bir yolun yolcusuyuz seninle menzilimiz yok bir deli ırmak gibi buldğumuz her koldan akar gideriz ve aslında birbirimize akarız bizSözcüklerimiz rehber olacak yolculuklarımıza “Aşk”deriz yemyeşil ovanın ortasında buluruz kendimizi ,yürek deriz bir dağın tepesine kayadan kayaya atlarız çocukça, kendimizce özgür olalım bizi kısıtlayan ne varsa çekip atalımBazen bir masal kahramanı olalım Kaf dağını aşalım birlikte Anka kuşunun kanadına oturup yeryüzüne bakalımSöylenmemiş ne varsa yüreğimizde sakladığımız ne varsa hepsini söyleyelim birbirimizeKendi icadımız notalarla besteler yapalım sonra en güzel sevda sözlerini bulup bestelerin üzerine giydirelim şarkılarca haykıralım şarkılarca anlatalım aşkımızıEn gülünmeyecek şeylere bile gülelim delice kahkahara yükleyelim sevdamızıHer gülüş aşkımızın ilanı olsun Biz belki yalnızız ama binlerce tanığımız varKim görse bizi kim baksa yüzümüze anlasın içimizden dışarıya taşan sevda coşkusunuBazen hayatın bize yüklediği sorunları düşünüp teselli edelim birbirimizi sonra durulup sarılıp saatlerce kalalım öyleceGeceyi de sevelim gündüzü de yağmuru de sevelim kar’ı da şikayet etmeyelim birbirimize bir yudum sıcak kahve olup akalım içimize bir dokunuşla ısıtalım birbirimiziAma en çok güneşe tutkunuz biz her hücremizde ışığı hissedelim birbirimizdeHer sabah aynı güne uyanmanın her akşam aynı güne dalmanın o müthiş o erişilmez bahtiyarlığını tadalım birlikteHayat yolculuğu devam ederken aynı yolun üzerinde olmasakta şimdilik Sen bir yolda ben bir yolda yürümeye devam ediyoruz
Ama biliyoruz ki tek başına da olsak bizi taşıyan yollar kesişecek bir yerde karşılaştığımızda ne sen ne ben yorgun olacağız aynı enerjiyle tutuşup elele yine vuracağız kendimizi yolaÇünkü Bitmez bizim yolculuğumuz Çünkü yolumuzun adı sevda

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com