Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
söz

Bi Kaç Söz

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bi Kaç Söz

Bazıları Ünlü Bilim adamlarından bazılarıda Facebook'tan ordan burdan bulduğum yazılar

1Ünlü bilim adamları

1-Hayatın en büyük hataları başarıya ne kadar yaklaştıklarını bilmeyen insanların vazgeçmelerinden dolayı olur!

Thomas Edison

2-Tüm inciller insan yapımıdır

Thomas Edison

3-Hayat iki şekilde yaşanır: ya hiç mucize yokmuş gibi, ya da herşey birer mucizeymiş gibi

Albert Einstein

4-İnsanlar çok zeki ve çok yavaştırlar, bilgisayarlar çok hızlı ama çok aptaldırlar

Albert Einstein

5-Ben insanlardan zeki değilim sadece hayalgücüm güçlü''

Albert Einstein ''

6-Eğer biri sizin arkanızdan konuşuyorsa ; siz onun önündesiniz demektir!

Albert Einstein ''

2Ordan burdan sözler

1-Sana vereceğim tek akıl aklın varsa tek takıl

2-Hani senin varlığın "fi fi" yokluğun "tın" ya ; benim varlığım "OLAY"yokluğum " KOYAR ! Hani

3-Hayatta üç şeyi iki kere düşün:

Kırmadan önce bir KALBİ,
Çarpmadan önce bir KAPIYI,
Ve bitirmeden SÖZÜNÜ

4-Sen kasırgalara dayanmışsın, rüzgârla mı yıkılacaksın!
Başka çaren yok yüreğim, dosta düşmana karşı ayakta kalacaksın

5-Çirkinsem İlgilenme, Ukalaysam Yazma, Gıcıksam Konuşma, Bana Kalan Bana Kalır Geriye Kalan Yol Alır

6-Kimse bilsin istemiyorum kalbimin kırıldığını İşte bu yüzden herkesden gizlerim; yüzüm gülerken içimin ağladığını

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com