Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arşivi, söz

Söz Arşivi

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Söz Arşivi

~ Bir zamanlar olmek yerine seni sevmeyi tercih etmistimkeske olmeyi tercih etseydim cunku Seni sevmek zaten bin kere olmek demekmis

~ BiZiM DoSTLukLaRiMiZ Ne aYlaR SuReR Ne YiLLaR,BiZiM DoSTLuKLaRiMiZ oLeNe KaDaRLaR!!

~ BenIM YAsaMa KaYNaGIM Cile oLDuKArnIM ISe CekTIgIM ACILarLa Ve d0kULen gOZYAsLArIMla d0Ydu

~ Guvenimi zor Kazandin ama Cabuk kaybettin ,,,GoZumde Once daglar kadarken simdi yerin dibindesiN!!

~ BuNDaN SoNRa Sensiz gecen dakikalarimi yasanmamis ilan ediyorum

~ Hayatta ne aylarin ne yillarin anlami varmis bir bakmissin senelerdir seninle olan ertesi gun hayatindan kaybolmus

~ Seni Sevmenin bedeli bana dayanamicagimdan cok aci verip hayati zindandan cok zindan etmekmisJ

~ Senin amacin beni diri diri oldurmeksesevinebilirsin amacina ulastin

~ Hayatimi calip kaybola bilirsin ama KoKunu aNiLarImI hatiralarimi benden calamicaksin!!

üşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

ѕєνgι вιяιηι ѕєνмєкѕє, αşк σηυη υğяυηα öℓмєктιя

คşк รєשเקtє tєгкєt๓єк ๔เเl ö๓üг ๒๏אย รєש๓к เçเภ ﻮüภ ﻮєçเг๓єк เçภ ๔เเl ђคtгlค๓คк เçภ ๓єภŦคt เçเภ ๔เเl ยğгยภ๔ค öl๓єк เçภ๔เг คşк

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

๒ย ๔üภאค๔ค รєשเקtє รคђเק ๏lค๓ค๔ığı๓ ๒ütüภ ﻮüzєllเкlєгเภ אєгเภє รєภเภ รєשเﻮภเ к๏א๔ยğย๓๔ค ๒ย ๔üภאค๔ค ђєгşєאє รคђเק ๏l๔ยğย๓ย คภlค๔ı๓

ภє ๔เl אєtєг รєภเ คภlคt๓คאค ภє ﻮöz кıאคг รคภค ๒คк๓คאค ภє єllєгเ๓ ๔คאคภıг รєภค ๔๏кยภ๓คאค ภє к๏llคгı๓ ยzคภıг รєภเ รคг๓คאค ђเç ö๓üг אєtєг ๓เ ๒เг รєภ ๔คђค ๒ยl๓คאค

รєשﻮเlєгเภ єภ ﻮüzєlเ รєภเ รєש๓єк özlє๓lєгเภ єภ ﻮüzєlเ รєภเ özlє๓єк שє ђคאคtıภ tค๔ı ђєг รค๒คђ кคlкtığı๓๔ค รєภเภ שคг ๏l๔ยğยภย ๒เl๓єкtเг ๒เгtคภє๓

คşкıภ кคl๒เภ๔єאรє ๓ยtlยlยğยภ єlเภ๔єאรє เรtє๔เğเภ เкเ кєlเ๓єאรє รєภเ รєשเא๏гย๓

ภครเl z๏гรค ๒คtคภ ﻮüภєşเ ๔ย๔ยг๓คк ﻮєçєภ ö๓гü ﻮєгเ ﻮєtเг๓єк שє ђคאкıгคภ ๔ยאﻮยlคгı รยรtยг๓คк เştє ๏ภlคг๔คภ ๔คђค z๏гย รєภเ кคl๒เ๓๔єภ çıкคг๓คк

ยzคкlıк เภรคภıภ เçเภ๔єкเ אคภlızlıкtค ﻮเzlเ๔เг zค๓คภ รค๔єςє אєภเlﻮเ๔เг єğєг ๒เгเlєгเภเภ אคภıภ๔ค ๏l๓ครıภı เรtเא๏гรคภ รค๔єςє ๔üşlє ๏ ђєק รєภเภlє๔เг

ßẽή ǺگKι گẽήLẽ yǺگǺyǺмǺzگǺм vǺґگıή σLмǺگıή
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»
ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η
ℓσνє му s's ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคสt Ŧ๏г א๏ย
''l๏שє เร ส๏tђเสﻮ ฬђคt เt รєє๓ร

Alıntı Yaparak Cevapla

Söz Arşivi

Eski 09-07-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Söz Arşivi

öℓüмє кυуυ кαz∂ıм∂üşєям!ѕ!η вєη!мℓє

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor

ßu ALemd£ KuraL dA TanıMam Kral daKiMin£ GöR£ KraLız KiMin£ GöR£ YaLanızHerkeSin İçi Rahat OLsuN! aDaMıNa GöR£ faLaNız fiLaNız!

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи

ѕєνмєк кιм ѕєη кιмѕιη؟

уαяıм кαℓмαz gєяçєк αşкℓαя вιттι ∂єηєη уєя∂є вαşℓαя

<(*_*)>:Ⴣєт ηєƒяєт єттιм ѕєη∂єη :<(*_*)>
|!¤*’~``~’*¤!|| WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή ||!¤*’~``~’*¤!|
,-*’^’~*-,_,-*~ ¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм ~*-,_,-*~’^’*-,
»»-(¯`··´¯)-> öℓüмє кυуυ кαz∂ıм∂üşєям!ѕ!η вєη!мℓє <-(¯`··´¯)-««
αѕкιмι уαzмαуα ∂αg αяα∂ιм, αѕкιм∂αη вüуüк ∂αg вυℓαмα∂ιм

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

∂üηуα∂α öуℓє вιяιηι ѕєν кι ѕєη öℓ∂ügüη zαмαη σ уαşαмαѕıη

уιℓ∂ιzℓαя кα∂αя ραяℓαкѕιη ємѕαℓѕιzѕιηαмα уιℓ∂ιzℓαя мιℓуσηℓαя¢α ѕєη вєηιм ιçιη тєкѕιη !!!

áşkíń ílk śőlúğú máńtíğíń śőń śőlúğúdúŕ

ѕєηí göяємє∂íğíм güη вíℓкí öℓмüşüм∂üя

hεякεs кεиdi кαdεяiиi кεиdi чαzαя ωε εи iчişεкiℓdε σчиαя чα dα σчиαмαчα cαℓışıяαмα gεиεℓℓiкℓε чα σчuи oℓuя чαdα σчuиcα

•SESİNİ DEĞİL SÖZÜNÜ YÜKSELT ÇİÇEĞİ BÜYÜTEN GÖK GÜRÜLTÜSÜ DEĞİL YAĞAN YAĞMURDUR

•Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir

•Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur

•>>ZaLiMLeR iCiN YaŞaSıN CeHeNNeM<<

nokta değil ,virgül koydum öyküme

•Oysa şimdi yalnızlığım yanımda, sensizliğin şarkısını dinliyorum Seni sevmek yazılmış bana, dokunamasam da sana,ღღღSENİ ÇOK SEVİYORUMღღღ

•/ Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı ,Oyunların Adı "Aşk" Kaldı / Bense Çocuk!

•Kendini kandırma kızım! Ne sanıyosun sen hayatı pembe bi eLbise mi? Bıkmadın mı etrafa Pembe gözLükLerLe bakmaktan Ya da poLyannacıLık oynamaktan? Geçmio işte acılar Kaç kez anlatıcam sana Bu işLer internet bağLantına benzer Bi koparsa kaLırsın ortada Ne o küçük hanım niçin bu yaşLar? Ağlama PaLyaço Makyajın Akar!

•En küçük ihtimalin bile değilken, en büyük yaram oluyorsun Aldığım her nefes seni yüreğime, beni ölüme zincirliyor Saate bakıyorum, akrep intihara geliyor

•Beni acıtabilmek için önce nereye vuracağını çok iyi bilmelisin Nereye vuracağını bilmek için beni çok iyi tanımalısın Beni çok iyi tanıyabilmek için sevgilim olmalısın Sevgilim olman için seni çok sevmeliyim Yani; Yani seni çok seversem beni acıtabilirsin

•Bir zamanlar neşem varDI Hayata gülen gözlerim, Güzel konuşan Dilim, Herkese Sevgiyle yaklaşan bir kaLbim varDI! Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var! YanLIzCa agIr SözLerim, NefretLe bakan gözLerim, Kin DoLu bir yüregim var!

•beNi kaça böLerseN böL yiNe seNi 2ye katLarım

•Çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama canımı yakardılar acıtırdılar

•Ben senin ilkokul yıllarında sık sık yere düşürdüğün kursun kalemin gibiyim! Dıştan bakıldığında sapasağlam, ama içi paramparça

•Güneşin ateşinden çok suyun özlemi yakar çölü

•Niceleri geldi neler istediler sonunda dünyayı bırakıp gittiler, Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de senin gibiydiler

•Sözlerin Büyük Yüreğin Küçük yanlı$LarIn ÇOK Doğruların yok Kendine Göre Şanslısın Bana Göre Zavallısın!

Alıntı Yaparak Cevapla

Söz Arşivi

Eski 09-07-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Söz Arşivi

"вαşкαѕıηı αℓ∂αтαяαк ѕαηα gєℓмє∂ιм,ѕєηι αℓ∂αтαяαк вαşкαѕıηα gιтмєм!"

ѕυѕмα çσк ѕσяυ ѕσямα,α∂αмı вυηαℓтмα,нєѕαρѕız уєяє ѕσяυη уαяαтмα,∂ιηℓє αηℓα νє уαяgıℓαмα!!!

єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι

∂ση'т ƒσяgєт мє ηє σℓυя вєηι тєякєтмє

~~вєηι вιя ѕєη αηℓα∂ıη , ѕєη ∂є уαηℓış αηℓα∂ıη ~~

~~~ηαѕıℓ вιя ѕєν∂αуѕα вυ "кαяşı" кσуαмαм~~~

ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

"ѕєηι ѕєνιуσяυм" ∂єякєη, αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη

вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα,тαηıмαуα вιя ѕααт,αηℓαмαуα вιя güη,ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιηвυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

Benim için giden gider, gittiği gün biter!

єภ Ŧєςเ ๏lคא אคlภเzlเк єภคςเ ๏lคא ๏lย๓ єภ ยzยภtยlย ๏lคא ยภยtยl๓คк єภ ร๏ﻮยк ςєשคק ђคאเг Ŧคкคt єภ รเςคк кєlเ๓є รєภเ รєשเא๏гย๓

'Gitmeye de bilirim Gitmeyi de bilirim'

∂υяυмυм çєνяιм ιçι/вєуηιм мєşgυℓ/яυнυм нємєη ∂öηє¢єк/αкℓıм ∂ışαяı∂α/єℓιм тєℓєƒση∂α/кαℓвιм çєνяιм∂ışı

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

уα кαℓ вєηιмℓє ѕöz єтмє gι∂ιşℓєя∂єη уα∂α ѕιℓιηѕιη ιѕмιη∂є ¢ιѕмιη∂є

ѕєηι ѕєηιηℓє уαşαмαк ναякєη ѕєηѕιz уαşαмαк zσяυмα gι∂ιуσя

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM- %

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR! / AsiLLEr De İdare EdeR!

AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me] :'(

кüℓℓєяℓєη ∂σğ∂υм ηє ιℓктιм ηє ѕση∂υм

Hεя ℓįмαήα Uğяα αмα Dεмįя αŦмα ßu ßεήįм Ŧεκ hαŦαм

+*¨^¨*+ αуηι нαтαуι ιкι кєz уαρмα +*¨^¨*+

"кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя"

•°oO α¢ι çєкмєуєηℓєя, вαѕкαℓαяιηιη α¢ι çєкєвιℓє¢єgιηι αкιℓℓαяιηα вιℓє gєтιяємєzℓєя O

ιℓєяℓє∂ιgιηιz уσℓ∂α нι¢ вιя zσяℓυкℓα кαяѕιℓαѕмιуσяѕαηιz, вιℓιηкι σ уσℓ αѕℓα ѕιzι ∂σgяυуα υℓαѕтιямαz!"

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кιямα вєℓкι ∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяι тєк ѕєу σ∂υя؟؟؟

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> «« !!•?•??•?•

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє…göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdıBitti Yüreğimde Acısı KaLdı

-- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN / --

[_bring_me_to_life with your love_]

I'm 98% beautiful and 2% crazy

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi!

"ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYißeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı"

KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM!

SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa!

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM!

aSlanlaRa SöZ VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN!

aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR!

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM

öLüM, öLüM DediğiN NediR Ki GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK!

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR!

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR!

"ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe"

iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM!

"KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR, FatiH'i TeK oLmaLı"

uNutmayıN; HeR aŞK ßiR ßitKi iSmiyLe ßaşlaR aMa HayvaN iSmiyLe SoN ßuluR!

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe!

iSkeletleR DiyarınDa ßiR eT ParçasıyıM!

"MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR"

NoN VogLio NessuNo CHe Mi aDdolaRa Mai!

uÇurumuN KenarınDa Da oLsaN SırF HayaTa GıcıKLıK oLsuN DİYe GüLümSe!

FarkımıZ TarzımıZ BiziM MoLLaaRaPLı oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Ya Da TaM SustururuZ ßu HususTa Ne KuraL NeDe KraL TanırıZ!

aLtı EvLiya, üsTü EşkiYa, iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP, ŞimDi DağılıN uLeyNnN!

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM!

"EğeR ßiR YerDe KüçüK aDamlarıN ßüyüK GölgeleRi oLuşuyorSa, oRaDa GüneŞ ßatıyoR DemektiR!"

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ!

ßabaMa DedimKi; "ßeniM DeğeriM Ne KadaR? DünyalaR KadaR" DeDi PeKi DünyanıN DeğeRi Ne KadaR? DediM "ßeŞ PaRa eTmeZ" DeDi

"aNadaN DoğmaK, öLmeK iÇindiR"

"YaşamıN uZunluĞu DeğiL, NasıL YaşandıĞı öNemlidiR"

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

"YaşaM aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR"

"YiğitliK VurmakLa, aĞalıK VermekLe oLuR"

"CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ"

Alıntı Yaparak Cevapla

Söz Arşivi

Eski 09-07-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Söz Arşivi

"Her Halimle Her Halinin Asigiyim"

En Büyük Hatam Seni Sevmek Degildi, Senin Beni Sevmeni Beklemekti

-oha oldum ,kal geldi ;gül beklerken dal geldine cok sevmistim seni; ayrilmasi zor geldi

denizleri seviyorsan, dalgalarida seveceksin; sevilmek istiyosan, önce sevmeyi bileceksin

Sen Gözlerimde Yas Olsaydin Seni Kaybetmemek icin Asla Aglamazdim

AsKiMi DaGLaRa YaZaCaKTiM AmA AsKiMdAn BÜYÜK DaG BuLaMaDiM

agac kurur dali kalir insan ölür adi kalir sayet ben ölürsem bu söz size hatira kalir

hani gözler vardir sözleri anlatir(li),hani sözler vardir, birde ask vardir seni anlatir

ask aci saraptir kadehi dudaktir icersen izdiraptir gözyasin silinmez kiymetin bilinmez sonu bi ayriliktir

idam sehpasindaki bir mahkumun yasamayi nekadar cok seviyorsa bende seni okadar cok seviyorum

SENI NEZAMAN UNUTACAGIMI SORMA : CÜNKÜ NEZAMAN ÖLECEGIMI BILMIYORUMl)

Kaybetim seni be güzelim! Kaybetim! Türkü, türkü oldu ismin hic durmadan söylerim Hic durmadan sayiklarim Hic durmadan

HER YARINDA BIR UMUT , HER UMUTTA BIR ÖZLEM , HER ÖZLEMDE BIR SEVGI , HER SEVGIDE BIR TEK SEN VARSIN

seni unutmaya andictim gözlerine baktim vazgectim

Her sey yalan! Benim hayatimda tek gerçek sensin

Namimizin büyüklügü, dostlarimizin büyüklügündendir

Biz ölmeyi çoktan göze aldik da, yanimizda kimler g**ürücez onu düsünüyoruz

Sen, sen ol! Asla biz olma

Dünya bir gündür, o da bugündür!

Sonunu düsünenler kahraman olamaz

Ölüm, ölüm dedigin nedir ki gülüm ? Ben senin için yasamayi göze almisim

Ayni dili konusanlar degil, ayni duyguyu paylasanlar anlasabilir

Hayatta edindigim tecrübeler, yedigim kaziklarin toplamidir

Eger birisi seni aldatmissa bu onun suçudur Eger o kisi seni pek çok kere aldatmissa bu senin suçundur

Yasamak için yalvarmadik ölmek için yalvarmayiz

Dostum olmaz, hasmim yasamaz

Ölenin arkasindan aglamaki, sen öldükten sonrada arkandan agliyan birakma !!

Akilli insanlar yeni fikirleri tartisirlar Normal insanlar sonuçlari tartisirlar Küçük insanlarsa baska insanlari tartisirlar

***Duanla dogmadimki bedduanla öleyim

Ölüm dedigin nedir gülümBen senin için yasamayi göze almisim

Ask bir güle benzer çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin ,diken kisminda ise sonsuz acilari yasarsin

ask bir sudur iç iç kudur

gülü bir gün seni her gün sevecegim

gülü solana kadar seni ölene kadar sevecegim

KADIN DEDIGIN TAKTINMI KOLUNA YAKISACAK, ÇARPTINMI DUVARA YAPISACAK

içki insani öldürür
TÜRK ölümden korkmaz

dostumuz az düsmanimiz cok korkumuz yok

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere

In The ParK_ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_B yle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin

Delice sev,haince terket ama ALDATMA(yoksa)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷""´¯`")»HÅ$®¬TÏÑ¿L¬»»¥ÅÑÐ »»GÕÑLÜ(v)«("´¯ `"

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM!

9 Ayak ucumda basladi sevgi Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez

Gül nedir ki solup gider Gün nedir ki gelip gider Ates nedir ki söner biter Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördüBu yürek seni sevdiBu ten seni hissetti Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

Alıntı Yaparak Cevapla

Söz Arşivi

Eski 09-07-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Söz Arşivi

hayatım boş nickim boş olsa nolur

KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm

Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin

Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!

Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun Kalbim hayvanat BahÇesi DéğiLki içinDé köPeqLér oLSun

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Né Sés Né Néfes Né De Rüzgar Bağışlar Séni DöNüp Sırtını Giderken SöyLe Kim KarŞıLar Séni ??

Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !!

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun SenIsınıp Uyumayı Unut,SarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri$nLé yARnm yoqqi''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes

YoLcuLuk nereye, kimLer uğruna öLmeye!? 4 yaLnızLıkLa 1 Doğruyu Götürmeye Hadi ağLa ağLa ßöyLe Kahpedir Dünya!!
ankara seni sen olduğun için değil sevdiğim senin yanında olduğu için seviyorum

///^AşIk oLmAk DeİL BiR öMüR BoYu SeVe BiLmEkTiR MaRiFeT^///

уαℓαηѕαη уαℓαηı ѕєωєяιм єℓιм∂є ∂єğιℓ

€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$

уσкℓυğυη∂α ιηтιнαяℓαяα мєуιℓℓιуιм,,¢αη çєкιşιуσя нαуαℓℓєяιм

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> «« !!•?•??•?•

İNSANLAR VARDIR SEVGİYE LAYIKTIRİNSANLAR VARDIR SEVGİNİN EN YÜCESİNİ VERSENDE AŞAGLIKTIR

Ay ıyldıza mutluluk fısıldarkenGökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırkenBen sana bir parça mutluluk yolluyorumiçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim Nice günlere birlikte olmak dileğiyle

AÇIK ARTTIRMA: Beni öyle sev öyle arttır kiHep senin üstüne kalaıym!!!

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa oraıy sever

Aşk bu mu? Aşk acı mı? Acıtır mı? İncitir mi? Aşk bunu bana yapmaya mecbur mu?

Aşkımsın, Güzelimsin Yüreğimdeki Tek Dileğimsin, Tutunacak Tek Dalım Sen Aşım, Yarınlarım Sen Helalimsin

Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Ş imdi Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonra

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Bana kalsa gökyüzündeki tüm ıyldızlar yerine bütün insanlara Senin gözlerinde ışıldayan bir çift ıyldızı gönderirdim

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, Açar açmaz duyaıym kokunu sevda essin başak saçlarında, Sesin yüzümü rüzgarla bulsun, Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, Gelsin beni en koyu zulümde bulsun, Ve öyle bir mektup yaz ki varsın ölümüm olsun

Bazen sana gayesiz, rastlantısal bakardım Sense kaçırırdın gözlerini benden Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek Seni seviyorum!

Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibibir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma!(

Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiç kimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım Yalnızca senin için Aşkım

Ben ne sevdalar gördüm söylenip söylenip bittiler; ben ne sevdalar gördüm hiç bilinmediler ama sürdüler

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdiğimi unuttum

Ben sevdanın sokağında oturuyorum Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum

Beni hayata bağlayan ve bana hayatı sevdiren iki şey vardır: Aşk ve özgürlük Aşkım için hayatımı feda ederim ama özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim

Benim bütün dualarım seninle Sen bir ömür boyu mesut olasın diyeYalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat

belimi büküyor böle ayrılıkverdgin acılar hasret tanıdk görmedm ki bir gün snden yakınlkdonmes snde geri farketms artq

dünya bir efsane hayat bir dram yaşam bir huzur sevmek bir hata

ölüm ajandanızda kaydı bulunmayan tek randevudur

allahım bni öle bir sonbaharda öldr ki;sevdigim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın

iki şeyi unutma, allahı ve ölümü; iki şeyi unut başkasına yaptgın iyiligi ve baskasınn sna yaptgı kötülügü

bir kez sevdgni unutmaz bu yürek devran kiri isyan pası tutmaz bu yürek bir gün bu muhabbetten eser kalmazsa ancak o zamn yaşamaz bu yürek

SOZCUKLERIN BULUR ASIGIN ATESINI YIKAR GIDER BENI OLUM GIBI BAKISLARIN DELER ICIMDEKILERI KALDIRIP ATAR BENI CESET GIBI ARAYIP BULMAK NEYI DEGISTIRIR!

VEREMEM SANA ACIMI KIRLENIR DUNYA SEHRIN BOS SOKAKLARI ISLANIR GOZYASIYLA KOVALAR ARABALAR ARKAMDAKI AYNAYI KIRILINCA BITER ANLARIM DUSUNDEKI RUYA

OLDUR BENI YASAMAYI ISTEMIYORUM SENDEN AYRI BU CILEYI CEKEMIYORUM

ARTIK COK GEC YALVARMA DONUS YOK O YILLARA, BILKI SANA BU SON VEDA YUREKLI OLMADAN MEYDAN OKUNMADAN YASANMAZ ASK

DENIZIN DIBINDE BIR AVUC SEVGI CIKARIRKEN VURGUN YEDI DALGIC CIGER BITSEDE YUREK ATMAKTA CUNKU SEVGI DIPTE HALA ISILDAMAKTA

SEVGININ EN GUZELINI TUTKUNUN EN KUVVETILISINI VE BAGLILIGIN EN ASILINI TATTIM BUTUN DUYGULARIN ENLERINI TATTIRDIN YA BANA AYRILIGINDA EN ACISINI YASATTIN!

GITTIM! SIMDI BIR MEVSIM DEGIL, BIR HAYAT GIRDI ARAMIZA, NE SEN DONEBILIRSIN ARTIK GERIYE, NEDE BEN KAPIYI ACABILIRIM SANA

BU DUVARLAR DUYSA HICKIRIGIMI BEKLI BENI ANLARDI KALBIMDE BIR UMUT, GONLUMDE BIR ALEV BENI UNUTANA SOYLEYIN BENI UNUTANI BEN UNUTMADIM ELBET DONECEK YA DONECEK YADA BU KALP ONSUZ OLUP GIDECEK

BU YASAMDAKI HERSEY YALAN VE SEN BENIM ICIN BULUTLAR ARKASINDAKI DOKUNULMAMIS BEMBEYAZ BIR SEVGI YUMAGISIN VE SUNUDA BILIYORUM KI TUM SEVGIME RAGMEN BU YASAMDA SEVGISINE LAYIK OLAMADIGIM TEK INSANSINSENKI EN GUZEL SEVGILERE VE EN MUHTESEM DUYGULARA LAYIKSIN

BEN SENIN YASADIGIN GIZLI BIR MECERAYIM, ANLATILMAZ BIR ROMAN, KAPANMAZ BIR YARAYIM, SIGINDIGIN LIMANLAR UNUTTURMAZ BENI, BEN SENIN YUREGINDE EN BUYUK FIRTINAYIM

ARAYA KOSKOCA YILLAR GIRSEDE KALBIM SENINLE BU CAN SENINLE KOSKOCA DAGLAR GIRSEDE ARAYA BEN SENI UNUTMAM UNUTAMAM KI BEN SANA KOCAMAN BI CAN VERDIM SEN BANA SEVGI DURUSTLUK VERDIN BEN SENI NASIL UNUTURUM KI SEN BANA BIR CAN BIR SEVGI VERDIN

Alıntı Yaparak Cevapla

Söz Arşivi

Eski 09-07-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Söz Arşivi

» Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin

» Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin

» Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun

» Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü Ne oldu dedim? "Bir melek asla başka bir meleği izleyemez" dedi Canım

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir

» Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm Aşkım

» Hayatta iki kör tanıyorum ; 1´si senden başkasını görmeyen ben, 2´si beni göremeyen sen

» Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için

» GÜNEŞİN BUZ TUTTUĞU YERDE BİR ALEV GÖRÜRSEN O BİL Kİ YALNIZ VE YALNIZ SENİN İÇİN YANAN KALBİMDİR

» Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?

» insanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar

» Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur

» En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır

» İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

» Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

» Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

» Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin

» Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptiÇünkü sen benim için daima tektin

» Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

» Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

» Hayatta üç şeyi sevdim Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz!!

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez

Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz
Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar
Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar!

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderimDinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsunpara şöhret elin olsun
tatlı dilin benim olsunsensiz geçen yüzyıl değilseninle gecen bir gün benim olsun aşkım

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz
Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdenizBize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

Bir gün sen de beni ararsınBir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni

Ben bir çocuğum aşka kandırılmış

Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış

Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış

Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış

Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda
Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye!
Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
ANLAYAMADILAR

BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM

fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz

kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım

Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!

Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!

ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim

İçtiğim Şarap OLsun Çéktiğim Esrar Olsun Sévdiğim Kız Müslümcüysé Canım Féda oLsun

SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS

Sen Benim Adımı Bile AnamazsınBırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen YaktınSEN İSTEYEREK YANDIN!!!

Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu
Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi

seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem

DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI
SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim!!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum

GULLER ARASINDA BIR DIKEN KIRIK MASADA ICKI ICEN AZAB OLMUS GÖNLÜ ESRAR CEKEN
NEREDE BIR MUSLUMCU GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!

Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim

DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA

Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman

aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri

Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittinSen gittin ben bittim
Kader deyip çekip gittinSen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim

Her sokak köşesinde kavgamız,okulda kıravatımız,dostumuzda hatıramız,
düşmanımızda façamız,her meyhanede masamız,sevenlerimizde adımız silinmez

Senin gözün hep yükseklerde benim ise sendeSen marka dedin ben mutluluk,sen son model araba dedin ben sevgi dedim,
sen en büyük mutluluk para dedin ben ise sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin

Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyor,arıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum ,
bir yanım ormanlıkUçuruma gitsem ölecem,ormana gitsem kurt,çakalın kucağına düşecem çıkmazdayım

HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE
KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ

Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin

Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de

Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiRkIr kALbİmİ GöNLüN oLsUnaL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN
ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN!!!

Başkalarına kendinden fazla değer verme Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin
Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır

Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam
Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam!

Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin

SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,
ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN

BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ

Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön
Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır

Çaresizlikten kesemediğimiz sakal şimdi züppelere moda olmuş kardes zoruma gidiyor işte

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim
dedim Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş geç anladım

Aşkımız için dünyayı yıkarım, Yeri göğe katarım, o da olmazsa gülüm, kendimi yakarım

OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız!!!

€nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN
BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun!!!

DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir

KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik Bize bir adım geLene biz On adım GittikOksijenimiz Sigara
Mineralimiz yavan ekmek Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek!

laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun

HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA,
HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ!!!

H£R CanL! öLümü TatacaqTır

ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz!!!

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIMHANGIMIZ OLDU

SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ !!!

siir yazmak seni sevmek kadar guzel olsaydi sana degil ama senin icin yazdigim binlerce siirlere asik olurdum

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn

$arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti!!!

YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ

rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım!!!

Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne
inanılırne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım

Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen ßen Senin
UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir

Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale

ne paranın delisi ne pezevengin gölgesi ne aaaanin bekçisi nede silahın tetikçisi olduk
biz gönlümüzün efesi ortamların delisi dostlarımızın kölesi olduk

sen benım ıcımde oldugun surece ne sen kımseye rakıp nede kımse sana rakıptır cunku sen benım ıcın teksın!!

CESEDI MEYHANEDE BULUNMUS ICKI DOLU MASAYA KONULMUS DUA YERINE MUSLUM OKUNMUS
NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
GECELERI PARKLARDA YATAN AC KARNINI SIGARAYLA DOYURAN YAKASIZ GÖMLEGE KRAVAT TAKAN
NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!

birgün soracaksın"ben mi hayat mı"?diye"hayat" diyeceğimsonra sen
küsüp gideceksinama hiçbir zmaan bilemeyeceksin ki;benim hayatım sensin

ßir İnsanın GösLERİ neLER ANlATIR ßİlİRMİSN Taßiki ßilemesSin eğer ßilSeydin Seni NE coq Sevdiğimi anLardn
Ruhun Cıkmı$ ߀deninden $€yTanın eSiri oLMU$sUN Nerden anLadım ßiliyormusun Taßiki GösLerinden!!!

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı!!!

Sevgiye SınırDostLuğa Fiat ßicmediq Sevdayı Cepte DeğiL A$kı Yürekte arıyorum!!

€skiden karanlikdan korkar yagmurlardan ürperirdim ama simdi karanlik sirdasim yagmurlar gözyasim oldu!!!

ßir Gün ßir SiLah ve ßir Gül iLe Sana GeLeceğim Ya Gülü aLırSın a$kım oLurSun Yada SiLahı Cekip ßeni WururSun!!!

BİZ YIKILMAZ SEVGİLERİN SARSILMAZ TAŞLARIYIZ ANLIMIZDA BELA YAZAR
GÖNLÜMÜZDE SEVDA DELİCE SEVMEYİ BİLİRİZ UNUTMAYI ASLA!!!

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$
Vede umutLarı Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSer!Sinden SevgiLer!!!

aĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin!!

Meyhaneden masam kaldırıldı,karakoldan defterim dürüldü,savcı kalemimi
kırdı,darağacına tesbihm asıldı,sevmek bu kadar suçsa beni asın razıyım

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm

* Bir erkek ölürken kıpırdayan son yeri, kalbidir Bir kadın ölürken, dili

* Erkekler yaşlanır, kadınlarsa değişir

Alıntı Yaparak Cevapla

Söz Arşivi

Eski 09-07-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Söz Arşivi

*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
-aLtı EvLiya, üsTü EşkiYa, iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP, ŞimDi DağılıN uLeyNnN!

-Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında

->>> SiZ bEnIm HaVaM dEgIl NeFeSiM bIlE OlAmAsInIz<<<

-گєη ßαηα Hαк єтмє∂!кℓєя!м! √єя∂ιη ßєη∂є گєη∂єη нαк єтмє∂iğiηi уαηi " ßєηi " Gєяι αℓıуσяυм!

-уαşα∂ıqıм єη ßüуüк мυтℓυℓυк çєктιqιм єη ßüуüк α¢ıѕıη

-a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

-Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresißen sattığın son a$kın ta kendisi

-ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevemem;GeLenin aaafi için geçmişe kaLkıp sövemem!!!

-ßekLedim dakiLaları qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni

-a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n!:

-HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi!!

-ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK!!

-ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızıкαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızıßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı

-HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

-Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri

-K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?

ζάŁ!мѕіи aMa Laz|мSıй вaЙa hάίлѕїй aМά zάaFιМѕΊή ΆΝŁA

-ésKı yeRıN| kaLbımDe aRamaѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN!!!

-"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
вιℓє є∂ємєzѕιη!"

-"gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм"

-вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι

-уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

-ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

-нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк

-вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα

-ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

-вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя

-"нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк" αℓıη уαzıм σℓ∂υ

-gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!!!

-нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιмözηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυ ρѕυ z,α∂я єѕѕιz

-вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя кαняєтѕιη нєя şєує

-нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα

-вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є

-ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ

-Size iyilik yapmak için yaklaşan birini görürseniz, KAÇINNN !

-ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм, нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм

-ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

-αşкℓαяı ∂α ∂єνяαℓıя мı кαℓρ ηαкℓι уαρтıяαηℓαя ¿?¿

-Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!

-ѕαкıη αякαηα вαкмα, кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя

-çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

-“ηє çσк уσяυℓ∂υк вüуüмєктєη ѕσℓυкℓαηαℓιм вιяαz
================================================== ===========
Sadece küller kaldı aşkından geriye; ama bil ki, sana da yer yok artık bu kalpte!!!

gι∂єη gιтмιşтιя,gιттιğι güη вιтмιşтιя,вєη gι∂єηι ∂єιℓ gι∂єη вєηι кαувєтмιşтιя

кüℓℓєяℓєη ∂σğ∂υм ηє ιℓктιм ηє ѕση∂υм

ợōzüмü кıгקı0гยм ร0иย ๏lмคŷคภ кคгคภlıợคςเlשé אคקı0гยм éςєlé!
кยŷгยк รคllı๏гย๓ âżŗâเŀ'є !

мєкαη ναяσşℓαя, нαуαтℓαя нαяαρ, кöşє вαşℓαяıη∂α ¢ιgαяα νє şαяαρ

уαℓηızℓığıм вιя çığℓıктı, нєριηιz мι ѕαğıя∂ıηız؟؟؟

αηηє тυт єℓιмι νє вαηα güçνєя ѕαнηє ѕαη∂‎м ∂üηуα вαηα∂‎α gü‏ℓєя,

ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм
нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм

кคl๒เ๓ кคŦєรtє гยђย๓ ร๏ภ ภєŦєรtє!!!

ѕєηι ιçєяєη мαѕαℓℓαяıм αηℓαтıℓα¢αк к∂я кıѕα ∂єιℓℓєя

"вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя"

¢αяєѕιz кαℓ∂ιgιηιz∂α вιℓιη кι тєк ¢αяє уιηє кєη∂ιηιzѕιηιz!

ιℓєяℓє∂ιgιηιz уσℓ∂α нι¢ вιя zσяℓυкℓα кαяѕιℓαѕмιуσяѕαηιz, вιℓιηкι
σ уσℓ αѕℓα ѕιzι ∂σgяυуα υℓαѕтιямαz!"

"αуαктα σℓмєк ∂ιz υѕтυ уαѕαмαктαη ∂αнα ¢σк σηυя νєяι¢ι∂ιя!"

"αкιℓℓι σℓαηℓαя ѕєвєρℓєя кσηυѕυη∂α тαятιѕιяℓαя
αмα ηιнαι кαяαяι ѕσηυ¢тα ѕυяєкℓι αρтαℓℓαя νєяιя!"

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
вιℓє є∂ємєzѕιη!"

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя"

"нєριмιz нαуαтιη кιѕαℓιgιη∂αη ѕöz є∂єяιz ∂є,
вσѕ gєçєη zαмαηιмιzι ηαѕıℓ кυятαяα¢αğıмızı вιℓємєуιz

"∂üѕüη¢єηιz ηє ιѕє уαѕαмιηιz∂α σ∂υя, уαѕαмιηιzιη gι∂ιѕιηι
∂єgιѕтιямєк ιѕтιуσяѕαηιz ∂üѕüη¢єℓєяιηιzι ∂єgιѕтιяιηιz"

уαѕαмιмιz∂α ιѕℓє∂ιgιмιz нαтαℓαяιη ¢σgυ ∂υѕυηмємιz gєяєкєη уєя∂є
нιѕѕєтмєктєη,нιѕѕєтмємιz gєяєкєη уєя∂є ∂υѕυηмєктєη ιℓєяι gєℓмєктє∂ιя"

"кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя"

"уєяιη∂є ѕöz ѕöуℓємєѕιηι вιℓєη, özüя ∂ιℓємєк zσяυη∂α кαℓмαz"

"кαяαηℓιкℓαяα ѕιтєм є∂є¢єgιмιzє нєριмιz вιя мυм уαкѕαк,
кαяαηℓıкℓαя αу∂ıηℓığα ∂öηєя∂ι''

"уαяιη вαмвαѕкα вιя ιηѕαη σℓα¢αgιм ∂ιуσяѕυη ηιує вυgυη∂єη
вαѕℓαмιуσяѕυη؟ "

"ƒєℓαкєтιη вιя ιуιℓιgι ναяѕα σ∂α нαкιкι ∂σѕтℓαяιмιzι тαηιтмαѕι∂ιя!"

"єgєя вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяιη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυѕυуσяѕα σяα∂α
güηєѕ вαтιуσя ∂ємєктιя"

"gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм"

"ηєƒѕιηι ѕαвяєтмєує αℓιѕтιяαвιℓ∂ιуѕєη σηα zαƒєяℓєяιηι мüנ∂єℓє"

"gєяçєк ιℓєяℓємє ιℓєяι¢ι σℓмαктαη ∂єgιℓ, ιℓєяℓιуσя σℓмαктαη мєу∂αηα
gєℓιя؟ "

"ιηѕαηℓαя ѕιz∂єη єℓєѕтιяι ιѕтєяℓєя; αмα ∂υумαк ιѕтє∂ιкℓєяι öνgü∂üя"

"нαуαтι ѕєνιуσяѕαηιz, zαмαηιηιzι вσѕα gєçιямєуιη çüηкü zαмαη
нαуαтιη тα кєη∂ιѕι∂ιя''

"уαѕαм gєяιує вαкαяαк αηℓαѕιℓιя, ιℓєяιує вαкαяαк уαѕαηιя"

"∂σѕтυ ∂α ѕєνєяιм ∂üѕмαηι ∂α çüηкι ∂σѕт gü¢üмü,
∂üşмαη ö∂єνιмι göѕтєяιя''

кєşкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє

güηєşє вαкαяѕαη göℓgєℓєяι göяємєzѕιη
==========================================
Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir
*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİNBİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM AVRUPA KADAR MODERN *AMERİKA KADAR GÜZEL AFRİKA KADAR SICAKSIN NE VARKİ SEVGİLİM ANTARTİKA KADAR UZAKSIN
*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler
*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum Seni Çok ama Çok Seviyorum
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor
*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM İNat Bu Ya MahşEre Kadar seveceğim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com