Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Polemik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anıtta, baküdeki, bayrakları, indirildi, türk

Bakü'deki Anıtta Türk Bayrakları Indirildi

Eski 10-17-2009   #1
Şengül Şirin

Bakü'deki Anıtta Türk Bayrakları Indirildi

Bakü'deki anıtta Türk bayrakları indirildi

NTV

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki bir anıtta Türkiye bayrakları indirildi İktidarı suçlayan Azeri muhalefeti ise olaya tepki gösterdi
- Azerbaycan'ın başkenti Bakü'yü 1918 yılında Ermeni-Bolşevik işkalinden kurtarırken şehit düşen Türk İslam ordusu askerlerinin anısına dikilen anıttaki bayrakların inmesi muhalefet partilerinin tepkisine yol açtı

Azerbaycan parlamentosu yakınlarında bulunan mozolenin bayraksız görüntülerini yayımlayan yerel ‘ANS’ televizyonu yönetimden bu konuda hiçbir açıklama gelmediğine dikkat çekerek, kararın anıtın hemen yanıbaşındaki meydanda süren tamirat çalışmaları nedeniyle verilmiş olabileceğini kaydetti

Muhalif Müsavat partisi ise Türk bayraklarının çıkarılması olayını kınayarak, “Bakü yönetiminin bu adımı sadece Ankara hükumetine karşı değil, tüm Türkiye’ye yönelik bir faaliyetdir İkili ilişkilerdeki gerginlik bile bu denli ciddi siyasi hataların yapılması için neden olamaz” açıklamasında bulundu

Cevap : Bakü'deki Anıtta Türk Bayrakları Indirildi

Eski 10-17-2009   #2
peri

Cevap : Bakü'deki Anıtta Türk Bayrakları Indirildi

Bence ayıp etmışler ama ermenıstanla maçımızda burda oldukları için ezerbeycan perlementosu onların bayraklarının çöpkutularına atıldıgını görduler bunlarıyapanda ordakı polısler halıyle çok uzulduler bende kendı şahsıma çok uzuldum bizım bayragımız nasıl degerlıyse her vatanında bayragı degerlı deyılmı ben kendımı türkıye vadandaşı olarak göruyorum nıye burda dogdum buyudum benım bayragım dıyorum ama bukadarda haksızlık yapılmazkı ?

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com