Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bulut, peluş, pepee, yastık

Pepee Bulut Peluş Yastık 46 cm

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Pepee Hakkında
Sabiha Paktuna Keskin ve ekibinin danışmanlığında üretiliyor; senaryoları 104 bölümlük bir eğitim müfredatı üzerine kurgulanıyor
Bölümlerin içeriği, psikolojik olarak çocuğa etkileri, eğitim değeri danışman kurulumuz ve TRT Drama Kurulu tarafından denetimden geçiyorKıraç'tan Müzik; Çocuklardan SesPepee’yi ve arkadaşlarını profesyonel yetişkinler değil, en küçüğü iki yaşındaki çocuklar seslendiriyor
Kıraç tarafından hazırlanan Pepee müzikleri, çocukların ritim duygusuna uygun olarak görüntülere göre düzenleniyor
Kimdir Pepee?
Ayşe Şule Bilgiç ve Kıraç’ın kurduğu Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun ilk çizgi filmi
Animasyon tekniği ile dünya devi tv animasyonlarından geri kalmıyor ve tamamen Türkiye’de üretiliyorTürkiye’de bir ilk
Markalaşan ilk Türk çizgi film karakteri olan Pepee kitapları, oyuncakları ve çeşitli ürünleri ile çocuklarımızın hayatındaki eğitici eğlendirici misyonuna devam ediyor
Pepee ve Ailesi
Pepee
Pepee de sizler gibi oyun oynamayı çok seviyor Kardeşi küçük olduğu için daha çok Köpüş, Zulu ve Şila’yla beraber oynuyor En sevdiği öğün sabah kahvaltısı, yumurta ve bala bayılıyor Şila
Çok güzel dans ediyor, en çok Pepee ile zeybek oynamayı seviyor çünkü okulda diğer arkadaşları bu dansı bilmedikleri için bütün sınıfa zeybek oynamayı o öğrettiZulu
Zulu hem Pepee’yi hem de Şila’yı çok seviyor o yüzden de kavga ettiklerinde çok üzülüyor ama güzel bir oyun bularak onları güldürmeyi başarıyorBebee
Hayatta en sevdiği insan annesi ama Pepee’ye de hayran, onunla oynayabilmek için bir an önce büyümek istiyorDedee
O yaşlı bir dede ama en az Pepee kadar hareketli bir oyun arkadaşı; uçan balonlarla harikalar yaratıyorNenee
Sizin neneniz karate yapamıyorsa üzülmeyin, Pepee’nin nenesi hepinize yeter!Annee
Onun işi de tüm anneler gibi zor; bizden duymuş olmayın ama Pepee küçük kardeşini biraz kıskanıyor Annee’de her ikisini de sevdiğini Pepee’ye sık sık hatırlatmak zorunda kalıyorBabaa
Babaa’nın böyle ağır başlı durduğuna bakmayın o da küçükken Pepee gibi haşarıydı

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
39,95 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com