Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi > Güzeller Kampı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
charlize, theron

Charlize Theron

Eski 10-03-2008   #1
KRDNZ

Charlize Theron

Charlize Theron, 'Valley of Elah' isimli filmin Los Angeles'taki gösterimi sonrasında soruları cevaplarken

Charlize Theron, 32 Toronto Uluslararsı Film Festivalinde 'Battle in Seattle' isimli filmin basın toplantısında

Charlize Theron, Toronto'daki Diesel Portre Stüdyosunda

Charlize Theron, Venedik Film Festivali öncesi şehir turu yaparken

Charlize Theron, 'In The Valley Of Elah' isimli filmin Venedikte düzenlenen kokteylinde

Charlize Theron, 'In The Valley Of Elah' isimli filmin 64 Venedik Film Festivalinde düzenlenen galasında

Charlize Theron , Beverly Hills Hotel'de gerçekleşen bir yardım yemeğinde

Charlize Theron, Christian Dior'un düzenlediği Fransa'daki davette

Charlize Theron, Christian Dior Kokteyl Partisinde

Charlize Theron, 'The Reaping' isimli filmin Los Angeles'ta gerçekleşen gala gecesinde

Charlize Theron 21 "Amerikan Sinema Yazarları" ödül töreninde

Charlize Theron, DKNY JEANS'in sponsorluğunda gerçekleşen 'East of Havana' isimli filmin New York prömiyerinde

Charlize Theron, 'East of Havana' isimli filmin Los Angeles Film Festivalinde gerçekleşen özel gösteriminde

Charlize Theron, "Spirit of Independence" isimli kuruluşun ödül töreninde

Charlize Theron, Metropolitan Sanat Müzesinde gerçekleşen galada

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com