Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boşverdi, gerisini, kalbimaşk, oyunu2

Gerisini Boşverdi Kalbim-Aşk Oyunu2-

Eski 07-07-2008   #1
kezban

Gerisini Boşverdi Kalbim-Aşk Oyunu2-

GERİSİNİ BOŞVERDİ kalbim

BU İKİLİ BİR AŞK OYUNUDURİLK AŞIK BAŞLAR;

Yine karanlığa açıldı gözlerimçünkü sen yoktunzaten uzun zamandır yoktun ama bu gün daha bir koydu olmayışınbu gün doğumgünündüne yanına gelecek taakatim nede"dogum günün kutlu olsun" demeye cesaretim vardı
seni bir iki günde seven kalbim aradan gecen süre içinde hiç unutmamıştısen öle sanmıştınbaşka kızlar taşıyorsam yanımda unutma gülüm,seni kalbimde taşıyorum benbiriyle yeni bir ilişki kurdugunu duydumsevinsemmi üzülsemmi bilemedimüzüldüm,beni ne çabuk silip geçmiştinsevindim,demekki benim çektiğim aşk acısını sen çekmeyeceksinbelinde benim elim yerine onun elini düşününce bana artıık başka şey koymaz demiştimnerden bileyim doğum gününde çekilmeyen acılar çekecegimio zamana çok dedim unuturum diyede kendimi kandırdımama yine sensizlikle açılan yarama tuzlar basıp kalktım işte karanlık sabahlaraağlasam kalmadıki gözyaşımne kolumda jilet izi olmayan bir yer nede gözümde yaş kaldı sevdiğimseni sevdim verisini boşverdi kalbim

VE İKİNCİ KAHRAMANIMIZ DEVAM EDER OYUNA

Ağlayarak merhaba dedim bu günedeiçimden ne kalkmak nede birilerine "günaydın"demek geldiama biliyorsun işte aynı oyunlar,ve figüranlara emanet edilmiş bir ben her yıl gülücüklerle uyanıpta yeni yasıma merhaba şarkıları attıgım bu sabah "neden ölmedim ben hala"dedim içimdensonra güldüm halimezaten ölmek sensizlikle eşdeger değilmiydi?gece saat 2400da mesaj geldi telefonuma sensindir belki diye nasıl çarptı kalbim bir bilsen sevdiğimbelki kutlamak istemişindir belki beni hala seviyorsundur diye düşünerek telefonu aldımama acıp bakamadım içindekine uzun süreya o değilse?ya hayel krıklıgı geçirirsem dedim kendi kendime ve baktım sonunda mesaja"DOGUM GÜNÜN KUTLU OOLSUN CNM"
Yeni sevgilim!daha dogrusu kendini sevgilim sanan kişibir kere bile seni seviyorum demedım ama hala rahatsız değil bu durumdannedenmi çıkıyorum onla?karışık be birtanem nasıl anlatılırki?
seni gördüm sokaktagölerimin taa içine baktında bir selam vermedin,dogum günün kutlu olsun demdinanladımki artık sevmiyorsun sen beniyanında taşıdıgın kızlardan birinin dogumgününü kutladınız gecen gün okul kantinindeonlardan degersiz oldugumu anladımbu arada sen rutin adımlarla yanımdan uzaklaşıp gittin
olsun bunada alıstım ben sevdiğim
ben seni sevdim ve gerisini boşverdi kalbimm

ŞİMDİ GÖNDERİLMEYEN İKİ MEKTUP VAR ELİMİZDEİKİSİDE ASLINDA COŞKUYLA YAŞAMALARI GEREKEN BİR SEVDAYI KARA BİR AŞK HALİNE GETİRİP GİZLİ SAKLI YAŞIYORDİYECEĞİM ŞİMDİ NE OLSUN BİLİYORMUSUNUZBELKİ VARDIR BÖYLE AYRI KALANLAR HALAİBRET ALMAK LAZIMGECIKDIYSE FAYDA YOKTUR BELKİ AMA ELİNDE OLAN AŞKI KACIRMAMAK LAZIM

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : gerisini boşverdi kalbim-aşk oyunu2-

Eski 07-07-2008   #2
pesimistt

ewt bu çok doğru
hiç deiLse son bir kez sewdiqini söLemek herşye yeter bnce
qeç kaLnmadan söyLenmeLidr herşey
yoksa qttkçe büyür insann içindeki acıLar! :'(
tşkLEr

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-08-2008   #3
kezban

yorumun mükemel canımokudugun için teşekkür ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-08-2008   #4
sudenaz

kezbancım cnm süper olmuş valla ağlıycam şimdi ha ne bu kız böle:(
emeğine sağlık cnm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-08-2008   #5
kezban

canım benim aşk oyunları diye küçük bir köşem varoraya arada yazarım hikayeleronlardan iki tanesini paylaşim dedimsen ağlama gülüm,kıyamam sana ben
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com