Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bitti, oldu, zor

Zor Oldu Ama Bitti .

Eski 01-24-2008   #1
gülgüzeli
Icon4

Zor Oldu Ama Bitti .

denizi araladım geçtim
bir aşktan
attım kum torbalarımı
döktüm yaprakları
ama uzandın tenime
hissettim
terim aktı parmak aralarından
bazen , ne yaparsan yap olmuyor

‘Garip’ Diye başlıyabiliyor insan Ne yaparsan yap olmuyor Git dersen kalıyorKal dersen gidiyor gibi ßazen diyor insan ßazen, ne yaparsan yap olmuyor Korkma! ßilirim bu acıyı, tedaviyi Kirli camımdan baktığımda görüyorum o dediğin garip’i… Çok sevdiğim bir film-di oysaki

yapamıyorum
bazen

İstesem de olmuyor bazen Yapamıyorum sanki İçimde neler olduğunu bile anlıyamıyorum ßazen, öyle güzel bakıyosun ki… İçimde dünden kalma neşter alev alıyor Alev alev yakıyor bütün bedenimi Ve o bedenin içindeki Sen’i Sen kurtuluyorsun birtek o enkazdan ßen ßeni hiç sormuyorsun Ya ne yapıyorum ben??! €nkazın içinde alev alıyorum ßirtek aşkm’ı kurtarabiliyorum ‘Garip…’ ßazen diyebiliyormuş insan…

acı bir tat kalıyor ağzımda
bazen yutup
unutup
bazen tükürüyorum

Acı… ßazen insana en büyük hazzı hissediren acı… Ağzımda bir tat, yüreğimde ‘garip’lik bırakıyor Yutuyorum… İçimde sen’le beraber bir iz daha kalmış oluyor Unutuyorum… Siliyorum hafızamdan Her ne kadar silsem de, içimde kalmış oluyor iz çoktan… ßazen de, dilimin ucuna geldiğinde, tükürüyorum hayat’a karşı ßazen de…

vuruyorum sokaklara bedenimi
hayallere
hayatımı yine omuzlarıma
acımı alsınlar diye sığınıp
kurtaracak adamlara
15 dakkamı
bazen

€limin altında kalıyor ayrılık notları… €limde sadece onlar kalmış şimdi bak! Çok başarılı… Ölümden de beter-di bu acı… Acımı alsınlar diye sığınmadığım liman kalmadı Hepsinin de verdiği, acı… ßazen de, veriyorum 15 dakkamı…

Kod:
bitti
zor oldu ama bitti …

Yapamadım ßitti! Sığmadı bedenim Dayandım Kimi zaman ürktüm ßazen de, sen’i düşündüm Ama bitti! Akıttım pis kanımı Temiz bir sayfa açmalıydım, temiz kanımla Tertemiz bir sen’in olmadığı… ßitti! Zor geldi Yükü ağır…

aşk
dayandım , ittim
sığmadı , kanırmadı girmedi …

Aşk!
Dayandım yeteri kadar sana… İttim sonunda seni İstemiyorum! Nasıl inanırdım daha sana Yüreğim ağır Uzaklarda nefes aldığını bilmek yeter bana Uzaktan GörmekßilmekHissetmek seniDoyasıya… Şimdiden bile yetti bana
Aşk!
Yeteri kadar dayandım sana…

bitti
zor oldu ama bitti
bazen

Kırıntılarınla doyuyorum şimdi ßazen de…
Nefesim kesilene kadar yüzdüm Daldım, çıktım, battım! Görünmedi kara’n ßoşunaydı bu sefer ßir kez daha anladım

Çok sevdiğim bir film-di oysaki ßitti! Zor oldu ama bitti!

Ama anlıyorum sesinden, çoktan kurtulmuşun sen Nokta konmuş, bitmiş en güzel hikayem

Cevap : Zor Oldu Ama Bitti .

Eski 02-22-2008   #2
gülgüzeli

Cevap : Zor Oldu Ama Bitti .

Teşekkürler okuyan gözlerinize sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com