Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, edinnn, kötüyümmm, nolur, yardım

Nolur Bana Yardım Edinnn.... Çok Kötüyümmm..

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nolur Bana Yardım Edinnn.... Çok Kötüyümmm..

nolur bana akıl verin, o kadar zor durumdayım ki, kimseyle paylaşamıyorum, ben memur olarak çalışıyorum, tayinim çıkmadığı için eşimle ayrı yerlerdeyiz, yeni bebeğim oldu ve annem bakıyor eşim hafta sonları yanımıza geliyor biz evlenirken annem eşimle farklı memleketlerden olduğumuz için ve ailemin eşi kapalı olduğu için hiç istemedi ve hala daha istemiyor neymiş neden onun istediğiyle evlenmemişim evlendim 2 sene oldu hep aynı lafeşimin herşeyine bir kulp buluyor, özel hayatımıza bile karışıyor, ben senin annenim karışırım diyo, hep kendi istediği olsun istiyo eşime de karışıyo, kazandığımız paraya, harcadığımıza, eşimle normal yürüyüşe çıkmamıza , bebeğime aldığım şeylere bile ne küzum var para harcayıp durma diyor, ama inanınki fazla para harcayan biri değilimdir ama küçük bebeğinde bazı ihtiyaçları oluyor, almasamda olmaz neymiş idare etcekmişim, tayinim çıkmıyor çok uğraştık, gerçi annem benim tayinimin çıkmasını istemiyor, böyle rahatmışım tayinim çıkınca kayınvalidemlere yakın olcakmışım, neden onların tarafına tayin istiyomuşum kendi memleketime istemiyormuşum , kocam benim paramı yiyormuş beni sevmiyormuş sevseymiş benim istediğimi yaparmış sözümü geçiremiyormuşum ayda bir defa ben eşimin yanına gidiyorum eşimin ailesine gidiyorum gitmiycekmişim bayramlarda gitcekmişim, ama inan ki, eşim beni seviyo bende onu seviyorum ALLAH a çok şükür iyide anlaşıyoruz, annemle haftada bir iki kez aynı şeylerden kavga ediyoz bebeğim huzursuz oluyo benim hayatıma özelime karışma, kocamla arama girme diyorum ben karışırım senin için saçımı süpürge ettim seni okuttum iş sahibi oldun diyor, (ama beni 18 yaşındaykende okurken evlendirmek isteyen annemdi ben ağlayarak okuycam diye direttim ) senin cocuğuna bakıyorum diyo bağrınıyo inanın ne yapcağımı blmiyorum eşime dert yanamam,kimseye anlatamam ama düşüne düşüne kafayı yiyorum ben napayımanne babaya karşı çıkmak günah bunu biliyorum, ama her dediğine he dersem eşimle aram açılacak, şimdi annemi şikayet ediyorum günaha giriyorum ya zaten ben ne büyük bir günah işledimki böyle iki arada kalıyorum ALLAH rızası için bi yol gösterin bana

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com