Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dünyanın, gerçek, herkülü`, işte, tek, `cep

İşte Dünyanın Tek Gerçek `Cep Herkülü`

Eski 07-28-2008   #1
lidif

İşte Dünyanın Tek Gerçek `Cep Herkülü`

Cep Herkülü
Soyadı "Dev" olmasına rağmen, boyu sadece 90 santimetre olan Hindistanlı cüce, 2 yıldır gönül verdiği vücut geliştirme sporunda engel tanımadan çalışıyor ve görenleri şaşkına çeviriyor

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Phagwara kentinde yaşayan 19 yaşındaki Aditya Romeo Dev, toplam vücut ağırlığı sadece 9 kilo 7 gram olmasına rağmen 15 kilogramlık ağırlıkları rahat rahat kaldırabiliyor Yaşadığı kentte bir hayli ünlü olan ve birçok kez yerel televizyon kanallarında dans ve vücut gösterileri sergileyen Aditya, devam ettiği spor salonunun da adeta maskotu olmuş durumda Cüce olmasına rağmen, orantılı vücut hatlarıyla ve geliştirdiği minik kaslarıyla dikkat çeken Aditya`yı görmek için her gün yüzlerce kişi bu salona geliyor

Kapkara gözü, kaşı ve bıyığına büyük tezat oluşturan civciv sarısı saçlarıyla nevi şahsına münhasır bir cüce olan "Romeo" lakaplı Aditya, "İki yıldır durmak bilmeden çalışıyorum, ünlü olmak için kendimi ağırlık kaldırmaya verdim ve şimdi dünyanın en güçlü cücesiyim Herkes bana gıptayla bakıyor Aerobik, halter kaldırma ve dans ile uğraşıyorum Televizyon şovlarına davet ediliyorum Bu gösterilerden iyi de para kazanmama rağmen zenginlik umrumda değil" diye konuşuyor

38 santimetrelik kafa çevresi ve 50 santimetrelik göğüs genişliğine sahip olan Aditya nın koçu Racit Pal da, genç sporcunun küçük vücudunu geliştirmek için saatler boyunca çalıştıklarını ifade etti

Kaynak: Gazeteport

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : İşte Dünyanın Tek Gerçek `Cep Herkülü`

Eski 07-30-2008   #2
rock_alltime

Cevap : İşte Dünyanın Tek Gerçek `Cep Herkülü`

Konu "Güncel Haber Merkezi"ne Tasınmıstır!
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com