Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kitabını, yazıyorum, özlemenin

Seni Özlemenin Kitabını Yazıyorum..

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Özlem
En mutlu özlem; sonu olan sonu özlediğinle biten varışı sevdan olan özlemler

Özlem
Ya gelmeyeceğini, gelemeyeceğini bildiğine özlem; ya orada olduğunu bildiğin ses vermeyene özlem; Ya özlemekten korkana özlem; ya yaşamaktan korkana özlem ya düşlere özlem ya yarını olmayacak aşklara özlem gideceğini bilerek sevilene özlem Yaşanamayacaklara özlem; İşte sonu olmayan özlem İşte vazgeçilemeyen özlem işte çaresiz bekleyişe özlem İnsanın içini acıtan; boşlukta yaşanan özlemler; Peki var mı bu özlemin sonu;? biter mi;? bu özlem Söz verirsin kendine özlemeyeceğim diye; tutulur mu bu söz;? Kalbindeki özleme söz geçer mi;?

Özlem sevgidir;
Özlem güçtür
Özlem varoluştur
Özlem sevdandır
Özlem bekleyiştir;
Özlem içindeki acıdır
Özlem özlememeyi hasrettir
Özlem özlemeyeni özlemektir
Özlem özleyeni özlemektir;
Özlem gelemem diyeni bekleme güçüdür
Özlem gidene ağıttır
Özlem sevdana söz vermektir
Özlem kalbine söz geçirememektir
Özlem kaçış değil var oluştur;
Özlem çaresizlik değil çaredir
Özlem vazgeçmemektir
Özlem kelimelerin yetersiz kaldığı andır
Özlem sessizliğin çığlığıdır
Özlem yaşamındır
Özlem gelmeyeceğini bilerek bekleyebilmektir
Özlem siyah gecelerde siyahın izi kalabilmektir
Ve artık
Özlem

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Dun yine dolastim yollarda yagmurlarin islattigi, bombos sokaklarda gozlerimde yas, kalbimde suzu unutmadim seni, unutamadim, ne olur anla beni!

Kulaklarim duymak istiyor, bugun hala, o guzel sesini hayat sensiz gecmiyor! Istiyorum artik sevgini!

Sen ve sevgim, suresiz bir ayrilik izdiraplar, iskenceler bu “sensizlik” o gulen yuz, o gamzeler, siyah gozler daha neler sarkida sen, siirde sen, bestede sen, velhasil sen sen sen!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com